Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Burmistrz dziękuje za pomoc udzieloną pogorzelcom

  • 25.04.2017, 11:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz dziękuje za pomoc udzieloną pogorzelcom
„Pomaganie drugiemu to jedno z najpiękniejszych dzieł jakie może uczynić człowiek”. W obliczu tragedii jaka dotknęła mieszkańców Radziszewa w dniu 5 marca 2017 roku okazało się, że ta idea jest nam bliska. Pożar domu jest wielkim dramatem dla każdego, kto tego doświadczył. Cieszę się, że w tych trudnych dla naszych mieszkańców chwilach nie zostaliśmy sami i prosząc o pomoc, otrzymaliśmy ją.

W imieniu władz samorządowych  gminy Gryfino składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w pomoc, a szczególnie:

Pani Beacie Wójcik –Szkoła Podstawowa w Radziszewie;                                                               

Panu Wiesławowi Kostce – Firma Elektrometalex w Gryfinie;                                                                                       

Panu Jarosławowi Janczurze – Firma Bud-Mat w Gryfinie;                                                                                        

Panu Jarosławowi Grzegorkowi – Firma Elgryf PSB Mrówka w Gryfinie;                                                                 

Panu Przemysławowi Przygodzie – Firma Extra Dach w Szczecinie;                                                                       

Panu Janowi Słobodzie – OSP Radziszewo;                                                                                                

Panu Sławomirowi Dunowskiemu – Firma DDD w Gryfinie;                                                                                   

Panu Mirosławowi Flisowi- Firma Awip w Gryfinie;

Panu Markowi Gałęzowskiemu;                                                                                                                          

Panu Zenonowi Trzepaczowi;                                                                                                             

Zarządowi Firmy PPG Deco Polska- Sieć Sklepów Centrum Dekoral Professional we Wrocławiu;            

oraz Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych, Gryfińskiemu Towarzystwu Budownictwa Społecznego, Ośrodkowi Pomocy Społecznej i Starostwu Powiatowemu w Gryfinie.

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino 

Mieczysław Sawaryn

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WSI
WSI 26.04.2017, 09:05
Nie widać podzięiowań dla - Jestem i Pomagam .
A
A 26.04.2017, 20:07
Ponieważ stowarzyszenie już nie istnieje. Sarkazm nie potrzebny.
myslenie nie boli
myslenie nie boli 26.04.2017, 10:57
No to jeszcze zalezy od kogo ...Uważasz że jak nie ma tu to nie było?
też mamy dość
też mamy dość 26.04.2017, 19:42
No to teraz kolej na nas. Jak każdego roku tak i teraz p Lefik nawala z dotacjami gminnymi dla stowarzyszeń,dostajemy na ostatnią chwilę albo po terminie i swoje zadania robimy na wariackich papierach. P burmistrz wie o tym problemie od dawna i...no właśnie i nul,ale my też mamy już po dziurki w nosie ciągłego użerania się z gminą
pytanie
pytanie 26.04.2017, 19:56
do też... A jakie stowarzyszenie reprezentujesz?
też mamy dość
też mamy dość 26.04.2017, 20:41
Przecież możesz sprawdzi wiem,że jest nas więcej
też pytanie
też pytanie 26.04.2017, 20:39
A co, wpiszesz do kajecika, żeby nie zapomnieć przy następnej prośbie, jaką będą mieli mieli do gminy?
Dzidka
Dzidka 25.04.2017, 22:12
Może Pan Burmistrz ma pełnomocnictwo tych ludzi do dziękowania.
Henryk
Henryk 25.04.2017, 23:52
Pełnomocnictwa to już były wcześniej.
piiiiip
piiiiip 25.04.2017, 19:50
nie ma sukcesu trzeba dziękować że inni pomogli
co za kabotyn
Czesio
Czesio 25.04.2017, 19:19
Brawo Firmy Gryfinskie i Pan Burmiatrz. Teraz ciekawe jak wojtowa Widuxhowej pomoże pogorzelcom z Krzywiny.
dyskurs
dyskurs 25.04.2017, 17:06
A jak wygląda sytuacja pogorzelców. Czy mają gdzie mieszkać czy do m dopiero w remoncie?
Pilip
Pilip 25.04.2017, 16:21
Do krytykantow: Co wy zrobiliscie dla innych. Pokazcie i pochwalcie sie.
Super Panie Burmistrzu.!
belka
belka 25.04.2017, 16:31
Do pochlebców: i to piszesz po akcji gnojenia ludzi, którzy zlikwidowali stowarzyszenie, bo nie mieli już siły na użeranie się z gminą? To odwrócę pytanie - co zrobiliście wy lepiej niż tamto stowarzyszenie? Drzazgę w oku bliźniego swego widzicie a belki w swoim oku nie dostrzegacie?
he
he 25.04.2017, 17:39
He he Akcja -wybory - już się zaczęła,przedtem też przed wyborami burmistrz -pomagał- wiemy jaki finał tego jest i nie będzie powtórki z tej rozrywki p burmistrzu, a teraz ludzie, którym pomagało stowarzyszenie pójdą do burmistrza,ciekawe jak długo będą tak dawać i pomagać ???
Pewny
Pewny 25.04.2017, 20:23
Akcja wybory widzę że się zaczęła ale dla ciebie. Stowarzyszenie bardzo dobrze że się rozwiązało skoro swoją przyszłość upatrywalo tylko w datkach od gminy. Żenada ktoś się pomylił z powołaniem. Najlepiej teraz wszystkie swoje niepowodzenia brak operatywnosci i zaangażowania zwalać na burmistrza. Weź się chociaż na koniec nie ośmieszaj .W to miejsce powstaną inne i na pewno nie będą swoich frustracji wywolać na portalach internetowych tylko będą pracować i działać dla dobra ludzi.
??
?? 26.04.2017, 08:03
Ogarnij się miemoto,mieli pomagać za własną kasę i jeszcze gminie za to płacić?? Przecież pomagali mieszkańcom tej gminy,ten burmistrz spisał śmietankę za ich pracę, a kasa jest nasza nie burmistrza!
konkretnie
konkretnie 25.04.2017, 20:40
A tak konkretnie, to pochwal się, co zrobiłeś lepiej niż Oni? W czym jesteś lepszy? Stowarzyszenia pozarządowe nie zarabiają - ale trudno, żeby ich członkowie i wolontariusze oprócz czasu, umiejętności jeszcze bez końca wkładali w to pieniądze! To ich prywatne pieniądze, i każdy ma prawo robić z nimi, co chce! I każdy ma rodziny. Pomyślałeś, zanim skrytykujesz?
Pewny
Pewny 25.04.2017, 21:24
Już ci odpowiadam. A kto im karze wkładać prywatne pieniadze. Ktoś kto decyduje się na założenie takiego stowarzyszenia musi wiedzieć na jakiej zasadzie ono działa i z czego się utrzymuje. Jeżeli nie radzi sobie z tym to je rozwiązuje ale nie obarcza za to winą całego świata a w szczególności burmistrza .
A co do pierwszego pytania już ci odpowiadam. WSZYSTKO
konkretnie
konkretnie 26.04.2017, 10:05
No jakoś nie pochwaliłeś się pochlebco władzy, CO ZROBIŁEŚ LEPIEJ? Skoro taki jesteś oblatany w temacie, dlaczego nie słychać o twojej działalności charytatywnej?
:):):)
:):):) 26.04.2017, 09:14
W jednym masz "pewny" rację: przy obecnych władzach, jakiekolwiek działania społeczne to KARA! Przekonaliśmy się przy budżecie obywatelskim (ludzie głosowali, szkoła podległa wójtowi Gryfina komputery ma, a wiat i siłowni na powietrzu nadal nie ma. A komputery potrzebne od września)!

Pewny Wczoraj, 21:24 Już ci odpowiadam. A kto im karze
konkretnie
konkretnie 26.04.2017, 10:07
Dobra odpowiedź pochlebcom! Skandalem jest traktowanie w gminie inicjatyw lokalnych! Historycy oberwali, bo mieli inne imię na rondo, budżet obywatelski blokowane jedne, forsowane drugie, stowarzyszenie, teatr - ta władza robi wszystko, żeby "nikt się nie wychylał"...
urzędnik
urzędnik 26.04.2017, 07:37
PEWNY zaprzeczasz sam sobie,trochę faktów i prawdy no i pogubiłeś się
Pewny
Pewny 26.04.2017, 19:17
Przeczytałem te wszystkie wasze komentarze i za głowę się złapałem.
Wiecie co dobrze że to Stowarzyszenie się rozwiązało ludzie od kiedy to takie stowarzyszenie zajmuje się polityką? Co wy tu wypisujecie wy czytacie samych siebie? Tylko ślepy nie zauważy że komentarze piszą ludzie zwiazani z tym stowarzyszeniem. I wy macie jeszcze czelność.się mnie pytać jakie ja mam zasługi i osiągnięcia?
Prawdziwy spolecznik czlowiek oddany sprawie tym się nie obnosi robi to po cichu nie.żądając nic w zamian. Wstyd mi za was odejdzcie z honorem. To nie burmistrz ma was ocenić ale ludzie. A ja tu nieprzeczytalem żadnej pochwały pod waszym adresem.
łap się za głowę, może nie odleci
łap się za głowę, może nie odleci 26.04.2017, 20:43
Pewny, pewne to jest jedno - ty w życiu ani w nic się nie zaangażowałeś (co ci nie przynosiło zysków) ani pojęcia nie masz o sektorze organizacji pozarządowych!
Fakt
Fakt 25.04.2017, 15:01
Poszkodowani sami mogą podziękować.Sufler lansjer niepotrzebny
Oooo!
Oooo! 25.04.2017, 14:00
Zdjęcie z wyborów!
mem
mem 25.04.2017, 13:45
Trzeba ocieplać wizerunek....
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.04.2017, 12:13
Zachowanie burmistrza godne pochwały.
porada
porada 25.04.2017, 12:47
Ciekawe ile sami dali. To, że podziękowali darczyńcom jest oczywiście prawidłowe. Chociaż pewnie wiele osób dawało anonimowo?
Karol
Karol 25.04.2017, 12:07
Piękny gest, panie burmistrzu.

Pozostałe