Małe brylanciki na scenie podczas Dni Gryfina 2017

  • 01.05.2017, 21:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Małe brylanciki na scenie podczas Dni Gryfina 2017 TWS
Na gryfińskiej scenie plenerowej 1 maja 2017 po południu wystąpili lokalni artyści reprezentujący Gryfiński Dom Kultury, współorganizatora dwóch pierwszych dni święta miasta oraz przyjaciele placówki. Kiedy scenę w posiadanie wzięły zespoły dziecięce, zrobiło się kolorowo i zabawnie.

Najmłodsze „brylanciki”, jak wszystkie pozostałe zespoły, nagradzane były ogromnymi brawami. Babcie, ciocie, dziadkowie, nie mówiąc już o rodzicach z zachwytem przyglądali się  swoim pociechom.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (49)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Śmieszne Boogie
Śmieszne Boogie 04.05.2017, 22:09
Jakaś chora rywalizacja szkół tańca w tych komentarzach wychodzi. Wyluzujcie panie "mamy".
konkurencja
konkurencja 04.05.2017, 22:13
Rywalizacja zawsze jest zdrowa!
beti
beti 04.05.2017, 21:40
Jedni się potrafią reklamować a inni nie. Nie ma co przecież liczyć na GDK.
Widz
Widz 03.05.2017, 10:12
Te dzieci maja po 3-4 max 5 lat. Pokaz byl swietny!:)
ktoś
ktoś 02.05.2017, 18:17
z nich takie brylanciki, diamenciki i co tam jeszcze było.....jak z ......sorry bardzo ale to wyglądało jak wejście zupełnie przypadkowej grupy dzieci na sceny i skakanie w rytm muzyki, zero ładu i składu
nieorganizator
nieorganizator 02.05.2017, 15:30
Przykro, że organizator nigdzie nie poinformował kto wystąpi w bloku programowym GDK. Tak jakby się wstydził lub nie był pewny kto przyjdzie. Nigdzie nie znalazłam programu z wymienionymi zespołami i wokalistami z GDK. Jednym słowem bałagan!
iza
iza 04.05.2017, 21:25
Bo te biedne dzieci nie należą do GDK , nikt im nawet cukierka nie da za darmo za występ a i z ich dojazdem nikt sie nie liczy więc po co informować o czymś co wiadomo że może spalić na panewce i wtedy była by afera i brzydki komentarz w tym pseudoinformatorze.
mama
mama 02.05.2017, 13:16
Szanowna Redakcja zapomniała nawet wspomnieć o tancerzach ze Studia Tanecznego Hipnosic... żenada...
ala
ala 04.05.2017, 21:27
A to akurat chyba dobrze bo i o czym tu pisać z tym HipoSic
nieorganizator
nieorganizator 02.05.2017, 13:41
A kto o nich wiedział? Podali informacje kiedy wystąpią? I że w ogóle wystąpią? W tej sytuacji niech mają pretensje do samych siebie.
mama
mama 02.05.2017, 14:27
Proszę czytać ze zrozumieniem. Na scenie wystąpiły zespoły dzieciaków ze Step by step oraz ze Studia Hipnosic, o tych drugich nie wspomniano nawet w tej relacji igryfina... i tyle...
olo
olo 04.05.2017, 21:30
Jeśli nic ciekawego nie pokazali to i nic nie zostało napisane , prosta sprawa.Pretensje do szefa zespołu tanecznego należy kierować a nie do ,,redaktorka,, tego info.
nieorganizator
nieorganizator 02.05.2017, 15:03
O występie informuje się przed występem, a nie po.
mama
mama 02.05.2017, 15:19
A ten artykuł dotyczy wydarzenia, które już się odbyło jakby Pan/i nie zauważył/a. Jest relacją z występu, a nie zapowiedzią występu!
nieorganizator
nieorganizator 02.05.2017, 15:26
Po zdjęciach widać, że jest relacją z występów solistów i zespołu Step by step. Widocznie poinformowali i zaprosili.
iza
iza 04.05.2017, 21:33
I BRAWO dla szefowej Step By Step , wie jak zaprezentować swoja prace i prace dzieci i jest słodko i wesoło a jak sie nie dba o swoje to nie piszą prosze panstwa . Brawo Step by Step.
iza
iza 02.05.2017, 10:24
A Tygrysów i Panter Step By Step nie było na scenie ??
muzol
muzol 02.05.2017, 01:28
Bardzo dobrze, niech się uczą ruszać od małego.
wstyd
wstyd 02.05.2017, 00:21
Nasze miasto po***dło całkowicie. Gdzie są tłumy sprzed lat? Sawaryn zbiera teraz żniwo swego ględzenia sprzed lat, gdy mówił o likwidacji Dni Gryfina. Ludzie mają go teraz i jego nieudaczną imprezę głęboko w. ...

Pozostałe