Tłumy na nabrzeżu podczas Dni Gryfina

  • 02.05.2017, 17:01
  • Admin Admin
Tłumy na nabrzeżu podczas Dni Gryfina
Było wszystko, co do dobrej plenerowej zabawy jest potrzebne. Były atrakcje i przyjemna pogoda. Dużo osób przyciągnęły gwiazdy estrady. Wtedy okolice sceny pękały w szwach. Kto był z piwem, to stał za barierką, kto bez - wchodził na plac przed scenę. Tak wyglądał udany pierwszy dzień święta miasta.

Najwięcej osób  przyciągnął przede wszystkim zespół Dżem. Ale także wcześniejsze występy były chętnie oglądane. Całe rodziny przychodziły na nabrzeże podziwiać na scenie swoje małe pociechy. Niewątpliwie oryginalną atrakcją był utrzymywany w tajemnicy przez organizatorów koncert gruzińskiego zespołu Machabela. Doskonale bawiono się także przy dawnych przebojach w nowej aranżacji warszawskiego kwartetu Szafa Gra.

Były atrakcje kulinarne. Dwa browary konkurowały ze sobą nawet cenowo.  Atrakcje czekały dla dzieci w wesołym miasteczku. Mieszkańcy doskonałą frekwencją zagłosowali za Dniami Gryfina z bogatym programem artystycznym oraz wieloma imprezami towarzyszącymi.

Admin Admin

Zdjęcia (189)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

łowca matołów
łowca matołów 04.05.2017, 22:25
Tak, tak szczególnie podobał mi się występ gruzinskiego zespolu. Nikita do zwolnienia za to prymitywne zachowanie. Ludzie nie wiedzieli bo cymbał zrobił z tego tajemnicę. Trzeba mieć sieczkę zamiast rozumu tak postępując.
glume
glume 04.05.2017, 22:33
Łowco jak nie wiedzieli skoro na tym portalu dzień wcześniej poinformowali.
łowca idiotów
łowca idiotów 04.05.2017, 23:34
Na tym portalu redakcja informowala o niespodziance Nikity z konferencji prasowej. Nikt nie potrafi czytać w myslach naszego lokalnego bufona.
blamaż
blamaż 06.05.2017, 23:25
Też mnie wkurzyło, że występu zespołu gruzińskiego nie podali do wiadomości. Wiedzieli tylko wtajemniczeni o terminie i godzinie! Przecież to skandal i bufonada! A impreza za nasze wspólne pieniądze i takie tajemnice?
klik
klik 04.05.2017, 22:16
Była to po prostu udana impreza.
Karolina
Karolina 03.05.2017, 22:52
Na Dniach Gryfina było bardzo fajnie, tylko gastronomia za droga.
Pajdka chleba ledwie posmarowana, bez ogórka - 5 zł. Trzy placki ziemniaczane - 7 zł. Frytki - 6 zł. Byłam z dziećmi, więc wydatek był spory. Ceny powinny być znacznie niższe.
Jarek
Jarek 03.05.2017, 13:25
Byłem widziałem była moc.
mmmnnnn
mmmnnnn 03.05.2017, 17:54
Była NOC!
hehehe
hehehe 03.05.2017, 14:28
E tam, przesadzasz z tym zachwytem. I co do ilości ludzi w ciągu tych dwóch dni i co do tej "mocy"! Niech moc będzie z tobą:)
drobna uwaga
drobna uwaga 03.05.2017, 11:36
Przez te całe dwa dni mnóstwo ludzi przewinęło się przez nabrzeże które normalnie podczas weekendów świeci pustkami.
:):):)
:):):) 03.05.2017, 12:00
śmieszne porównanie. Róbcie co tydzień takie imprezy, nie będzie świecić pustkami:)
Bodek
Bodek 03.05.2017, 11:06
Po zdjęciach widać, że mieszkańcy kupili imprezę. Naprawdę tłumy. Drugi dzień przegrał z zimnem i deszczem. Przyszli tylko najwięksi fani.
Normal
Normal 03.05.2017, 11:21
Taka prawda, że mieszkańcy kupili imprezę.
senior
senior 03.05.2017, 11:26
Już kolejny wpis "kupili imprezę"! Co to znaczy? W PRLu jak cokolwiek rzucali do sklepu też brali jak leci - czy to znaczy, że ocet na półkach stał, bo takie dobre towary były? Szanuję różne upodobania, nie był to repertuar dla mnie, jestem zły, że nikt nie poinformował o zespole z Gruzji - ale szanujcie język polski i nie używajcie takich brzydkich zwrotów. "Kupić imprezę" mogliby, gdyby płacili za bilety! A tak przyszli, bo nie było nic innego. Może w przyszłym roku będzie lepiej!
dobre!
dobre! 03.05.2017, 12:05
Dobre! Bezkrytyczne chwalenie nigdy żadnej władzy na dobre nie wychodzi!
hehehe
hehehe 03.05.2017, 14:27
Faktycznie dobre! W PRLu brali ze sklepów wszystko jak leci, a tu się chwalą, że ludzie przyszli. A co mieli robić? Impreza jak impreza. Daleko do dawnych Dni Gryfina. Nie mam pretensji, że za te pieniądze było tyle. Ale też daleko mi do zachwytów, jak pamiętam dawną świetność tej imprezy!
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 03.05.2017, 11:30
igryfino informowało i nie tylko.
dąs
dąs 03.05.2017, 11:32
IGryfino jako jedyne pisało o zespole wz Gruzji, ale godziny też nie podali.
tak się nie robi!
tak się nie robi! 03.05.2017, 12:02
Nie tylko nie podali godziny ale i dnia. A przy wpisie o domniemanej "niespodziance" Nikitińskiego pojawiło się wiele komentarzy pochlebców, którzy przekonywali, że to zła informacja! Tak się nie robi, żeby nie podać programu imprezy!
Jestembojestem
Jestembojestem 03.05.2017, 10:50
Jeszcze takiej wiochy nie widziałem... kompletne dno i syf
Norka
Norka 03.05.2017, 10:54
Ja bym nie tracił czasu na dno i syf, ale Ty chyba lubisz. Ocknij się Ewka i uśmiechnij.
Obserwer
Obserwer 03.05.2017, 11:05
Koncerty były ok.
Rychu
Rychu 03.05.2017, 10:36
Mi się część artystyczna podobała, było różnorodnie i niezwykle ciekawie, to jeszcze nie jest wszystko czego oczekuję, ale było naprawdę bardzo mocno.
król Julian
król Julian 03.05.2017, 10:55
Różnorodnie, to znaczy jak? Bo mnie się wydawało, że akurat zespoły w tym roku były z jednego nurtu, jednego okresu, jednego gustu. I to była porażka taki dobór repertuaru! Pomijam już, że to nie były najbardziej popularne zespoły, bo tu pewnie w grę wchodziły fundusze, jednak można było pomyśleć także o innych gustach muzycznych!
senior
senior 03.05.2017, 11:18
To prawda. Nie było różnorodności, o występach zespołu ludowego z Gruzji nikt nie informował. Jak to impreza powszechna, to powinna być dla ludzi o różnych gustach!
Rychu
Rychu 03.05.2017, 11:03
Nie zgadzam się z ta opinią, Dżem i Sztywny Pal Azji to zupełnie inne gatunki, a Kobranocka, która dała świetny koncert też inny. Poza tym wystąpił zespół Szafa Gra na którym ludzie się świetnie bawili. Repertuar nie był z moich marzeń, ale był różnorodny.
senior
senior 03.05.2017, 11:16
Nie odwracaj kota ogonem, wiadomo o co mu chodziło - zespoły były "na jedno kopyto", jak ktoś tu napisał, to fakt. A szczegóły różniące poszczególne zespoły - to można do upadłego dyskutować!
Normal
Normal 03.05.2017, 11:20
Nie masz pojęcia o czym piszesz, brakuje Ci wiedzy, ale Ewka nie przejmuj się.
Schutzengel
Schutzengel 03.05.2017, 09:17
Kto i dlaczego akurat 1,2,3 maja ustanowił , że to mają być Dni Gryfina, do czego ma nawiązywać ta data w historii miasta ?
Jeżeli nie ma sensownego wytłumaczenia , to należy taki festyn dla mieszkańców zorganizować w połowie maja, czerwcu, lipcu, kiedy jest ciepło. Totalny niewypał z tym niby świętem. Ta forma festynów ludowych już się wyczerpała. Poza tym, czy byli jacyś przedstawiciele miast partnerskich ?
Choć jestem ateistą, to zamiast Dni Gryfina ubogaciłbym tradycyjne, przejęte przez chrześcijan, obecnie kościelne ' Zielone Świątki '.
Zamiast wydawać pieniądze na jakieś niszowe zespoły muzyczne , zafundować ludziom święto grilla, zawody kulinarne i imprezy sportowe. Przygrywać mogą kapele ludowe i miejscowe zespoły artystyczne.
łowca komuchów z BBSu
łowca komuchów z BBSu 04.05.2017, 01:49
Gryfino to była wiocha pełna ruin - osada znikoma w stosunku do Pyrzyc, Chojny czy Dębna. Dzięki decyzji podjętej za czasów I sekretarza PZPR towarzysza Wiesława zlokalizowano tutaj elektrownię która tak naprawdę na nowo stworzyła to proletariackie miasto do którego sprowadził się lud pracujący miast i wsi.Przecież nie jeden z nich trzymał prosiaka w wannie w swym przestronnym mieszkaniu w blokach. Nic więc dziwnego ze to nasze bolszewickie miasto świętuje dzień 1 Maja tak jakby sam Urząd Miasta leżał przy ulicy 1 Maja i swą czerwoną obecnością uświęcał codziennie te wspaniałe komunistyczne czasy. Dodam że zdrajcy narodu, resortowe dzieci oraz inni czerwoni karierowicze nadal zarządzają tym miastem tańcząc na sznurkach pociąganych przez byłego tajnego współpracownika SB tow. pochodzącego z Judei
król Julian
król Julian 03.05.2017, 10:52
Odpowiedź prosta - długi weekend. Gdy świetność Dni Gryfina przyciągała ludzi z całego województwa na koncerty gwiazd pierwszej wielkości. Zielone Świątki to tylko jedna niedziela. Lato, to sezon urlopów. Choć też uważam, że coś na mniejszą skalę może się odbywać - zresztą i tak jest - choćby te inscenizacje we wrześniu!
Rychu
Rychu 03.05.2017, 10:31
Tak też można, ale można i inaczej, zespoły były super, byłem na wszystkich koncertach, a kto nie był niech żałuje.
Bodek
Bodek 03.05.2017, 10:52
W czerwcu czy lipcu też może podać. Na to nie ma recepty.
Lidka
Lidka 02.05.2017, 23:33
Uważam, że bardzo dobrze, że na nabrzeżu!
Kuc
Kuc 02.05.2017, 21:31
Kuccccc jesteś wielkim bucem.nie znasz się na dobrej organizacji, ucz się .
bez kitu
bez kitu 02.05.2017, 21:19
Zapomniałem co miałem napisać...
Już wiem, czy najdroższy kibel na świecie był czynny ?
pytanie
pytanie 02.05.2017, 21:14
Mam pytanie, dlaczego tę scenę w tym roku postawiono inaczej? Czy to była przemyślana decyzja?
Rychu
Rychu 03.05.2017, 10:33
Świetne rozwiązanie.
król Julian
król Julian 03.05.2017, 10:49
Tak, wiem, władza jest świetna, program jest świetny, wszystko jest świetne. Ale może podasz jakieś argumenty? Scena stojąca przodem do mostu moim zdaniem była lepszym rozwiązaniem. Dlaczego zmieniono to ustawienie, jakie były powody? No i dlaczego taka histeryczna reakcja na pytania?
Kolec
Kolec 03.05.2017, 10:58
Przecież na to pytanie nikt nie szuka nawet odpowiedzi, to jaka histeria, Ewka uśmiechnij się do ludzi i żyj z całych sił.
prawda
prawda 03.05.2017, 11:02
Już zaczyna się polowanie na czarownice - czyli prawda - jak ktoś zapyta, czy skrytykuje a nie wielbi - to od razu wróg! Jaka Ewka człowieku? A potem dziwicie się, że wszędzie tu Pawła widzą!
Padalec
Padalec 02.05.2017, 21:20
Postawiono widocznie po to żebyś miała o czym pisać:)))
pytanie
pytanie 02.05.2017, 21:26
I to jest twoje padalcowate wyjaśnienie? Czyżbyś naprawdę to ty wymyślił takie ustawienie? Byłoby śmiesznie, jakby wyszło, kto zajmuje się w Gryfinie ustawianiem sceny:):):)
oj
oj 02.05.2017, 22:02
znów zapasiona z Rychnowa ustawiała
Pinio
Pinio 02.05.2017, 21:13
I zleciało się towarzystwo jak jest super to trzeba dowalić a to scena nie taka a to miejsce nie takie. Czy wam kiedykolwiek coś pasowało. Siedzicie na tym portalu w wiadomym sobie celu.
Impreza super takich tłumów dawno nie było każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy spisali się na medal.
Trollujcie dalej przecież nic innego nie macie do roboty.
neutralny
neutralny 03.05.2017, 08:00
Zwykłe neutralne pytanie o powód innego ustawienia sceny a reakcja faktycznie histeryczna z wyzwiskami, epitetami! Co za mentalność tego człowieka, który poza uwielbieniem nie dopuszcza nawet cienia krytyki!
Znajomy
Znajomy 03.05.2017, 10:38
Ewka nie kompromituj się więcej.
pytanie
pytanie 02.05.2017, 21:21
Pińciu, po koncercie? A podobno muzyka łagodzi obyczaje! Ty piszesz o tłumach i oceniasz imprezę, a na niej nie jesteś? Poza tym, pytam o powód postawienia sceny w innym miejscu - co nie mam prawa poddawać w wątpliwość geniuszu pomysłodawcy? Czyżby to wymyśliło nasze gruzińskie słoneczko, że tak nerwowo zareagowałeś?
do pinia i padalca
do pinia i padalca 02.05.2017, 21:52
No i po raz kolejny mamy reakcję rozkapryszonego dzieciaka, który histerią reaguje na najmniejszą krytykę! Komuś nie spodobało się ustawienie sceny – reakcja jakby oskarżał o nie wiadomo jaką zbrodnię! Pinio, padalec i inne nicki - a w czym problem? Mnie ta scena nie przeszkadzała, ale rozumiem tych, którzy mają inne zdanie! Taka reakcja na najmniejszą krytykę? To chore!
król Julian
król Julian 03.05.2017, 10:47
Widać ta władza ma ego napięte do granic możliwości i niedługo pęknie z pychy. Kto ich nie wielbi bezkrytycznie, ten od razu wróg i zdrajca! Zapytanie o ustawienie sceny – inne niż do tej pory spowodowało wyzwiska. Opinia co do zaproszonych zespołów „na jedno kopyto” – zdrada! Ech, wyluzujta, bo wam żyłka pęknie!
prawda
prawda 03.05.2017, 10:58
Prawda! Z tą władza nie ma żadnej dyskusji - mamy ją wielbić albo jesteśmy wrogami! Scena w tym roku stała dziwnie. Dlaczego?
senior
senior 03.05.2017, 11:29
Gdyby zamiast wyzwisk i agresji ktoś odpowiedział normalnie o tym ustawieniu sceny byłoby po sprawie. A tak też się zapytam - dlaczego w tym roku postawiono ją inaczej?
Kucccc
Kucccc 02.05.2017, 20:20
Puchy totalne !!! Miejsce imprezy tragiczne !!!!
Jak na klepisku !!
Polak
Polak 02.05.2017, 19:53
Jakie atrakcje na pseudo miasteczku dla dzieci .Wstyd. strach dziecko posadzić na tych samolocikach z 70 lat itp.
Gosc
Gosc 02.05.2017, 19:44
Gdyby ta scena stala w inna strone ( do mostu ) tak jak zawsze byloby lepiej, luźniej .... Poza tym ok .
dla ścisłości
dla ścisłości 02.05.2017, 18:50
Tłum to był tylko na Dżemie. Przez cały dzień świeciły pustki.
Ufa
Ufa 02.05.2017, 18:37
Zdjęcia robione z mostu super !!!
Ale miejsce dla samej imprezy Tragiczne !!!!
Piżdziawa totalna ( od strony wody)!!!
Sceneria jak w kosmosie !!!
Iwona
Iwona 02.05.2017, 18:13
Jest naprawdę świetnie!

Pozostałe