Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Bieg dookoła Morynia z nowością

  • 09.05.2017, 13:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bieg dookoła Morynia z nowością
Właśnie ruszyły zapisy na XVIII Bieg dookoła Morynia i jeziora Morzycko. Impreza odbędzie się w sobotę 22 lipca 2017 r. o godz. 10.00. 15 kilometrowa trasa biegu wytyczona została zabytkowymi ulicami Morynia, ścieżką dookoła jeziora Morzycko (leżące w granicach miasta) oraz przez malowniczo położone miejscowości Gądno i Przyjezierze.

Nowością tegorocznych zawodów ma być bieg na dystansie 4 km. Organizatorzy dedykują go biegaczom początkujących oraz… wszystkim chętnym. Trasa obejmie jedną pętlę po ulicach Morynia.

Start i meta zawodów będzie na ulicy Jeziornej, przy Kamiennym Ogrodzie

Zapisy oraz informacje dotyczące biegu dostępne są pod adresem: http://www.mokmoryn.pl  oraz http://domtel-sport.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 lipca 2017 r. Liczba przyjęć do biegu ograniczona. Głównym sponsorem biegu jest Bank Spółdzielczy w Chojnie. Imprezę organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu.

W fotogalerii zobacz jak będą wyglądać koszulki.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kliczko
kliczko 09.05.2017, 16:40
Jeleń? Fatalnie. To symbol kiczu!
ogród kamienny
ogród kamienny 09.05.2017, 19:39
To nie jest zwykły jeleń - to jeleń olbrzymi!
mini mini
mini mini 09.05.2017, 22:59
A ja myślałam, że miniaturka.
TIP
TIP 09.05.2017, 14:25
ŁADNE KOSZULKI.
Kasia z Polin
Kasia z Polin 09.05.2017, 16:31
Jak słyszę o Panu Kaczyńskim jestem dumna , że jestem z POLIN. Teraz już nie tylko oglądam z dumą i radością transmisje z Radia Maryja ale również z naszej narodowej TVP2 :)))))) Kaczyński i rząd PIS to wielka radość dla wszystkich Polaków w Polin. Łza się w oku kręci! Zabili mu brata, nie chcieli dopuścić żeby się pomodlił nad jego grobem, chcieli go obalić poprzez pucz ci anty polacy, zdrajcy z PO,NN,KOD a on zwycięża !!!
dinamo
dinamo 09.05.2017, 14:11
Jezioro to obszar miasta? Pierwszy raz słyszę!
300 km2
300 km2 09.05.2017, 14:27
A Jezioro Dąbie leży w granicach Szczecina. Też nie wiedziałeś?

Pozostałe