Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Powiatowe obchody Święta Policji. Podajemy, kto został odznaczony i kto awansował

  • 07.07.2017, 13:29 (aktualizacja 08.07.2017, 11:35)
  • Admin Admin
Powiatowe obchody Święta Policji. Podajemy, kto został odznaczony i kto awansował
Z okazji Święta Policji dzisiaj, 7 lipca 2017 roku, po godz. 13.00 rozpoczęła się w Gryfinie uroczysta akademia z udziałem komendanta wojewódzkiego. Uroczystość miała odbyć się przed Komendą Powiatową Policji. Jednak ze względu na opady deszczu akademię przeniesiono do auli Starostwa Powiatowego.

W trakcie uroczystości wręczone zostały funkcjonariuszom odznaczenia, medale i akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Wyróżnieni zostali również pracownicy cywilni, na co dzień zatrudnieni w KPP w Gryfinie.

Uroczystość uświetniła Zakładowa Orkiestra Dęta przy Zespole Elektrowni Dolna Odra.

 

Awanse na wyższe stopnie służbowe w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie z okazji Święta Policji w dniu 7 lipca 2017 roku

 

Na stopień nadkomisarza policji

1. kom. Krzysztof Siudek

 

Na stopień aspiranta sztabowego policji:

  1. st. asp. Katarzyna Adamczyk – Syniak,
  2. st. asp. Arkadiusz Brzozowski,
  3. st. asp. Konrad Chaciński,
  4. st. asp. Monika Dworakowska,
  5. st. asp. Ariel Lipiński,
  6. st. asp. Jarosław Przybylski,
  7. st. asp. Małgorzata Skowrońska.

 

Na stopień starszego aspiranta policji:

  1. asp. Przemysław Beta,
  2. asp. Andrzej Bielak,
  3. asp. Julita Buraczyńska – Bazydło,
  4. asp. Tomasz Gibowski,
  5. asp. Krzysztof Jacykowski.

 

Na stopień aspiranta policji:

  1. mł. asp. Marek Bodys,
  2. mł. asp. Wiesław Dudek,
  3. mł. asp. Bogusław Iwko,
  4. mł. asp. Roman Krysiak,
  5. mł. asp. Marek Medyński,
  6. mł. asp. Sławomir Patejuk,
  7. mł. asp. Zbigniew Wilgocki,
  8. mł. asp. Krzysztof Woźniak.

 

Na stopień młodszego aspiranta policji:

  1. sierż. szt. Łukasz Chojniak,
  2. sierż. szt. Sebastian Gręda,
  3. sierż. szt. Inga Stawczyk.

 

Na stopień sierżanta sztabowego policji:

  1. st. sierż. Artur Bułgajewski,
  2. st. sierż. Paweł Gałka,
  3. st. sierż. Joanna Jabłońska,
  4. st. sierż. Daniel Słupski,
  5. st. sierż. Michał Zaniewski.

 

Na stopień starszego sierżanta policji:

  1. sierż. Adam Bujak,
  2. sierż. Maciej Dzierzba,
  3. sierż. Marek Gęslowski,
  4. sierż. Łukasz Jasiak,
  5. sierż. Aleksandra Judzińska,
  6. sierż. Marek Konieczny,
  7. sierż. Artur Szachniewicz,
  8. sierż. Dominika Wiatrak.

 

Na stopień sierżanta policji:

  1. st. post. Artur Celebudzki,
  2. st. post. Mateusz Ignaczak,
  3. st. post. Tomasz Kloczkowski,
  4. st. post. Paulina Wiewióra.

 

Na stopień starszego posterunkowego policji:

  1. post. Oskar Dąbrowski,
  2. post. Renata Kowalska,
  3. post. Hubert LewandowskI

 

AKTUALIZACJA

Komendant wojewódzki policji w Szczecinie oraz komendant powiatowy policji w Gryfinie za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, wysoką efektywność i zaangażowanie wyróżnił nagrodami motywacyjnymi w formie pieniężnej następujących policjantów Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

  1. asp. Narcyz Wąsik,
  2. asp. szt. Bogusław Pociej,
  3. asp. Krzysztof Woźniak,
  4. mł. asp. Anna Zielińska – Tyrpa,
  5. asp. szt. Dominik Mojasak,
  6. mł. asp. Adam Andrzejewski,
  7. st. asp. Wojciech Sobolewski,
  8. asp. Jarosław Łysik,
  9. sierż. Jakub Kuźmowicz,
  10. mł. asp. Roman Krysiak,
  11. st. sierż. Tomasz Wiczewski,
  12. mł. asp. Karol Lisowski.

 

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, mł. Insp. Jacek Cegieła za długoletnia pracę i zaangażowanie wyróżnił Panią Danutę Mukaj – st. technika Zespołu Administracyjno – Gospodarczego KPP w Gryfinie  okolicznościowym, imiennym ryngrafem.

 

Prezydium Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów za zaangażowanie i bezpośredni wpływ na kształtowanie związków zawodowych przy Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie wyróżnił:

  1. kol. Jerzego Adamczewskiego - Medalem XXV lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów,
  2. kol.  Wojciecha Sobolewskiego – Brązową Odznaką Honorową.

 

Fotorelację z mnóstwem zdjęć można obejrzeć tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23883,obchody-swieta-policji-foto

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

policja
policja 31.07.2017, 11:13
a Piotrowski jeszcze w gryfinie czas wracac (tylko gdzie) bo nie wiedza co z nim zrobićudaje że sobie radzi Policja to umie kłamać podobno najleszy kandydat ciekawa na jakie stanowisko
grf
grf 20.07.2017, 13:21
Mukaj wyróżneinie ta co świnie podkładała pracownikom
gratuluję
gratuluję 08.07.2017, 10:47
W tej sytuacji nic innego nie pozostaje jak pogratulować awansu.
wiesiek
wiesiek 07.07.2017, 15:29
Wiesław D to za mandaty :)
G
G 07.07.2017, 20:15
Wiesławie... To chyba, nie na miejscu... Każdy zapamietał jedno imię i nazwisko, bo łatwe do zapamiętywania... A nie potrzebnie... A jak Ty dostaniesz awans czy nagrodę, to za co??? Pracę czy podpi....???
Jorgool
Jorgool 07.07.2017, 20:19
I bardzo dobrze, przynajmniej jest bezpieczniej na drogach.
Bbb
Bbb 07.07.2017, 14:59
To teraz gril
emerytowany
emerytowany 07.07.2017, 14:29
Lista nagrodzonych niezbyt długa...
Zadowolona
Zadowolona 07.07.2017, 20:25
Hmm ciekawa ta lista wyróżnionych... nagrodzonych... Hahaha Pytanie, za co nagrodzeni ??? Zawsze te same osoby dostają nagrody aż dziwne bo wychodzi na to, że pozostali policjanci to nieroby... ale zmiana zastępcy komendanta i koniec nagród... Tego trzeba było...
Ewunia
Ewunia 07.07.2017, 14:27
Gratki, gratki, gratki!
Policjantka
Policjantka 07.07.2017, 20:17
Dziękuję w imieniu Wszystkich funkcjonariuszy ????

Pozostałe