Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zaginiony pracownik nadleśnictwa znalazł się w... Świnoujściu

  • 23.08.2017, 13:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaginiony pracownik nadleśnictwa znalazł się w... Świnoujściu S.R.
Znalazł się Rafał Kubica, mieszkaniec Mieszkowic. Wczoraj, 22 sierpnia 2017 r. rano wyszedł z domu, twierdząc, że udaje się na szkolenie. Następnie około godz. 8.45 za pośrednictwem wiadomości sms poinformował żonę o przybyciu na miejsce szkolenia. Jednak podjęte w tej sprawie czynności nie potwierdziły faktu dotarcia poszukiwanego do miejsca zatrudnienia. Ubrany w mundur leśnika mężczyzna wyjechał swoim samochodem w nieznanym kierunku. Rodzina i policja wszczęły poszukiwania.

Okazuje się, że samochód zaginionego – czarne audi B4 było zaparkowane w Świnoujściu. Odnalezienie Rafała Kubicy było już tylko kwestią czasu. Leśnik został zlokalizowany.

O zaginięciu mężczyzny napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24576,kubicy-szuka-policja

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ułuda
ułuda 24.08.2017, 23:43
Nic nie jest takie jak na pierwszy rzut oka wygląda.
Andrzej
Andrzej 24.08.2017, 10:31
Najważniejsze, że wszystko zakończyło się happy endem.
macius wykopany
macius wykopany 24.08.2017, 10:26
czeba zafsze jehac se na takie wypady do Kannes bo tam cie psy naslane pszes starom na pefno nie znajdom
pierwsza sets
pierwsza sets 24.08.2017, 08:11
W Polske idziemy.....
Ewcia
Ewcia 24.08.2017, 01:47
Wiadomo nie od dzisiaj że Gryfinianie korzystają z (...). Ale czy nie bliżej było do Szczecina ?

Część komentarza usunięto. admin2
caro
caro 24.08.2017, 00:06
Cieszę się, że się znalazł!
Mnieszko
Mnieszko 23.08.2017, 22:40
Odrazu czuję się bezpieczniej w naszym mieście, chwała policjantom
gratki
gratki 23.08.2017, 22:22
IGryfino znowu poinformowało jako pierwsze. Dobrych "szpiegów" w Świnoujściu ma iGryfino.
Niewiarek
Niewiarek 23.08.2017, 21:33
Ale wtopa zonie tak a on gdzie indziej nie ladniee
kras
kras 23.08.2017, 20:15
Każdy ocenia tylko ze swojej perspektywy jakby jego to miało dotyczyć, a tak naprawde sam nie wie jakby się zachował..
oczywista oczywistość
oczywista oczywistość 23.08.2017, 20:41
A z jakiej perspektywy ma oceniać jak nie ze swojej? Wpis świadczy głównie o wpisującym. tak to działa.
grad
grad 23.08.2017, 19:54
Brawo policja za błyskawiczną akcję.
Lamnia
Lamnia 24.08.2017, 10:34
To już kolejna akcja poszukiwawcza zakończona sukcesem.
Pacyfista
Pacyfista 23.08.2017, 19:24
Dlaczego tropicie ludzi ? To inwigilacja.
sukces
sukces 23.08.2017, 19:44
Skoro policja dostała zlecenie to i policja go namierzyła.
plażowicz
plażowicz 23.08.2017, 17:03
To parking niedaleko plaży, w ostatni weekend w ogóle by tam nie zaparkował. Wiem bo byłem!
nudysta
nudysta 23.08.2017, 19:16
Byłem raz na plazy nudystów,mówię wam sodoma i gomora
baba
baba 23.08.2017, 16:33
Na fotce widac kilka aut czyli tych" zaginionych" w tym osobliwym miejscu musi być więcej a tylko jednego poszukiwała policja.Cóż,pozostali to pewnie kawalerowie albo słomiani wdowcy za którymi nikt się nie stawi.Szkoda,bo chłop to zawsze chłop
pozytywny
pozytywny 23.08.2017, 16:24
Najważniejsze, że się znalazł żywy! Powtarzam żywy!
smutny
smutny 23.08.2017, 15:44
A normalnych zwykłych śmiertelników szuka się dopiero po 24 h! (...)

Część komentarza usunięta.
administrator
Xyz
Xyz 23.08.2017, 16:37
Zabuli za poszukiwania to się mu odechce na (...) jeździć.

Część komentarza usunięta.
administrator
Mnietek
Mnietek 23.08.2017, 18:27
są tacy co do Świnoujścia nie (....) jeździli

Część komentarza usunięto. admin2
Albercik
Albercik 23.08.2017, 16:45
Niby dlaczego ma zabulić,przecież nie zgłaszał policji zaginięcie samego siebie.Zabuli ta osoba która zgłaszała i nie ma to tamto,poza tym (....)

Część komentarza usunięta.
administrator
zdołowany
zdołowany 23.08.2017, 15:38
-Ja twierdzę że mam 24 cm bo jestem dumnym facetem z wysokim Ego.Natomiast moja żona która ma do czynienia z nim na codzień i zna go lepiej odemnie,twierdzi że ma tylko 16cm.
I jak tu nie wpaść w depresję?
pracownik roku
pracownik roku 23.08.2017, 15:28
Szkolenia,zebrania integracyjne,delegacje-kto je nie lubi,pytam sie kto?
Ech,tam dopiero sie zyje
kawał
kawał 23.08.2017, 15:24
Syn do ojca:
Tato,tato,wrociłem!!!
A gdzie byłeś pyta ojciec!
W wojsku,tatko,w wojsku odpowiada syn.
piesek
piesek 23.08.2017, 15:14
Kto zapłaci za poszukiwania? Zona?

Pozostałe