Spermę wstrzykiwał do pączków. Fotograf Marcin N. został skazany

  • 24.08.2017, 16:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spermę wstrzykiwał do pączków. Fotograf Marcin N. został skazany
Marcin N. to fotograf ze Szczecina. Mieszkał m.in. w Stargardzie i Barlinku. W ubiegłym roku w internecie pojawiły się filmy, na których widać, jak jakiś mężczyzna onanizuje się, a potem wstrzykuje nasienie do różnych artykułów spożywczych: pączków, cukierków, napojów, alkoholu, gulaszu. Takimi „daniami” częstował niczego nieświadome kobiety, które zapraszał na castingi, obiecując pomoc w znalezieniu pracy modelek i hostess.

Proceder nagrywał ukrytą kamerą w kilku różnych miejscach i wrzucał do sieci. Internauci rozpoznali miejsca kręcenia filmików i pomogli w schwytaniu mężczyzny.

Marcin N. został oskarżony m.in. o to, że doprowadził pokrzywdzone podstępem do poddania się innej czynności seksualnej polegającej na spożyciu produktów spożywczych zawierających nasienie. Prokuratura Okręgowa w Szczecinie przedstawiła mężczyźnie szereg zarzutów z art. 197 § 2 kk, 191a § 1 i innych.

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum 22 sierpnia 2017 r. skazał Marcina N. na karę 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Oskarżony Marcin N. złożył po skierowaniu aktu oskarżenia wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Na posiedzeniu w dniu 22 sierpnia 2017 r. Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, wobec wyrażenia zgody na zaproponowaną karę przez prokuratora oraz pełnomocnika pokrzywdzonych, wydał w sprawie wyrok i skazał Marcina N. na karę bezwzględną 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności, zakaz wykonywania zawodu fotografa na okres 15 lat. Sąd orzekł także zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz obowiązek zapłaty pokrzywdzonym zadośćuczynienia – informuje Małgorzata Wojciechowicz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Wyrok nie jest prawomocny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Recydywka
Recydywka 13.01.2021, 23:08
Na puszce wszyscy moją jedli
GULASZ  Z NASIENIEM  HA HA AH
GULASZ Z NASIENIEM HA HA AH 13.01.2021, 22:43
A KTOŚ UMARŁ PO TEJ AMBROZJI HA HA AH ALE DEWIANT MOZE JAKIEJŚ CZULENT PODAŁ I STAD TAKI WYROK HA HA AH ZADNA NIE ZASZŁA OD TYCH ŁAKOCI HA HA AH
Karolinka
Karolinka 13.01.2021, 22:06
Robił pączki z miłością ;]
Marry
Marry 28.08.2017, 08:14
Komentarz do Carry: ale pani Monika M.M. też lubi takie zabawy :D
Carry
Carry 29.08.2017, 13:17
Monia M.N. !!! nie pisz głupot
Carry
Carry 29.08.2017, 13:19
po co piszesz o kimś nie z gryfina
wendatta
wendatta 28.08.2017, 09:46
Odgrywasz się za kosza, który dostałeś?
Carry
Carry 02.09.2017, 07:30
Kosza???? Ale co jak? Od kogo??
qś
26.08.2017, 23:55
Co jak co, ale z tym gulaszem, to naprawdę przesadził!
gość
gość 26.08.2017, 21:34
kolejne kraje europejskie ogłaszają legalizację pożywienia z owadów. Przecież sperma jest wysokowartościowym białkiem i zawiera wiele minerałów i witamin. Nie rozumiem o co halo. Coca colę, zwłoki zwierząt włącznie z mózgami i oczami sprzedaje się legalnie a taki probiotyk nielegalny?
Zk Wronki
Zk Wronki 25.08.2017, 13:32
W *** będzie mial jej pod dostatkiem, haha , w każdej dziurce pełno
LEX
LEX 25.08.2017, 10:51
4 i pół roku??? to za gwałty powinny dożywocia lecieć a lecą śmiesznie niskie wyroki.
Carry
Carry 25.08.2017, 06:50
O, widzę, że moja znajoma (...) udostepniła na jednym z portali ten artykuł. Coś czuję, ze chyba trafiła na tego pana hahaha poszla na casting i najadła się spermy haha

Część komentarza usunięto. admin2
Carry
Carry 26.08.2017, 00:04
Yyyy sorryy Monika M
fakt
fakt 25.08.2017, 00:00
Biologiczną rolą spermidyny jest ochrona DNA plemników przed kwasowym środowiskiem pochwy, które mogłoby spowodować jego denaturację, gdyż same są zasadowe. Ponadto, spermidyna wraz z putrescyną i sperminą, reguluje laktację ssaków. Stwierdzono, że podawanie spermidyny wydłuża życie myszy o 30%, co stało się podstawą kalkulacji, że okres wydłużenia życia u człowieka może sięgnąć 25 lat.
Czy działał na szkodę czy wręcz na zdrowie...dobry adwokat to udowodni.
pw
pw 24.08.2017, 23:54
500+ w nowej odsłonie :))) Zresztą te co łykają żyją o 25% dłużej!!!
Bronek
Bronek 24.08.2017, 23:10
Kolejny dewiant. Ciekawe, że wśród fotografów są częste takie odchyły.
zeta
zeta 24.08.2017, 23:28
Dobrze, że to był fotograf, anie np. piekarz-cukiernik!
Po bożemu
Po bożemu 24.08.2017, 21:36
Facet chciał mieć dzieci i nie wiedział jak się do tego zabrać
Ewelina
Ewelina 24.08.2017, 22:44
To nie jest śmieszne!
buch
buch 24.08.2017, 21:08
Medyk sam się naszprycuj!
laik
laik 24.08.2017, 19:46
Opowiadała mi kiedyś pewna kobietka że kiedyś jak chłop się spuscił to można było cielaka napoic a dzis to jedynie można tym znaczek przykleic.Prawda to czy nie?
medyk
medyk 24.08.2017, 18:18
Lekarze: Sperma niesie wiele korzyści dla zdrowia kobiet
Nasienie, poza plemnikami, zawiera liczne związki chemiczne, które korzystnie oddziałują na kobiecy organizm – w tym kortyzol, który jest znany ze zwiększania przywiązania, estron, który podnosi nastrój oraz oksytocynę, która również poprawia samopoczucie. Zawiera także hormon uwalniający tyreotropinę (kolejny przeciwdepresant), melatoninę (związek sprzyjający wywoływaniu snu), a nawet serotoninę (chyba najbardziej znany neuroprzekaźnik przeciwdepresyjny). Zdaniem naukowców, w męskim nasieniu skrywa się więc wiele związków, które bardzo korzystnie działają na cały kobiecy organizm.
Mol
Mol 24.08.2017, 20:52
Zboczuch, sikow sprobuj-moze na zdrowie ci zrobi:)
medyk
medyk 24.08.2017, 20:56
Urynoterapia, czyli pij mocz... Na zdrowie!

TAGI: Zdrowy Styl Życia, Służba Zdrowia, Porady, Profilaktyka
Jeśli tylko jesteśmy w stanie przezwyciężyć uczucie odrazy, urynoterapia może zaoferować nam coraz szerzej potwierdzoną skuteczność w zwalczaniu niemal wszystkich schorzeń, od przeziębienia aż po raka.

I co molu,kopara z wrazenia ci opadła,pytam się opadła?
medyk
medyk 24.08.2017, 20:59
Środek ten stosowany był w większości znanych nam kultur. Jak wykazały badania, może on zawierać przeciwciała zagrażające groźnym chorobom zakaźnym. Przynajmniej jedna klinika w Meksyku używa go do leczenia schorzeń autoimmunologicznych.

Były premier Indii, Morarji Desai, przypisywał mu swe długie i zdrowe życie – wiedział, co mówi, bo zmarł w 1995 r. w wieku 99 lat.

Madonna leczyła tym środkiem grzybicę stóp, a o jego skuteczności święcie przekonana jest również aktorka Sarah Miles.

Jeśli jeszcze się nie domyślasz – mówimy o terapii moczem, znanej też jako urynoterapia, autourynoterapia, amaroli i shivambu śastra lub kalpa.
medyk
medyk 24.08.2017, 21:00
mocz:
Zawiera 95% oczyszczonej wody, 2,5% mocznika (używanego także jako dodatek do paszy dla bydła) oraz śladowe ilości glukozy, aminokwasów i składników mineralnych. Mocz jest w zasadzie tym, czego „najedzony” organizm nie jest już w stanie zużyć.

Płyn ten jest czystszy niż nasza ślina. Są dowody na to, że uratował życie wielu osobom uwięzionym w zawalonych budynkach, dryfującym – łodziami czy zagubionym gdzieś pośrodku pustyni. Jeśli stosujemy się do zasad zdrowej diety, może nawet nie być nieprzyjemny w smaku.

Co nie zmienia faktu, że gdy ludzie słyszą o urynoterapii, wywołuje to zawsze odgłosy obrzydzenia, a większość osób twierdzi, że prędzej umrze, niż wypije własny mocz.

Na temat tego niekonwencjonalnego sposobu leczenia krąży wiele opowieści i mitów.

16 października 1992 r., Tom Brokaw, prowadzący NBC Nightly News, przekazał informację o tym, że: „Po trzęsieniu ziemi w Egipcie, ratownicy odnaleźli na gruzowisku żywego, 37-letniego mężczyznę. Przeżył prawie 82 godziny dzięki temu, że pił swój mocz. Jego żona, córka i matka nie chciały tego robić i umarły”.

Prawda czy miejska legenda? Któż to wie?

Biorąc pod uwagę zadziwiającą ilość zarówno współczesnych, jak i historycznych dowodów potwierdzających związek autourynoterapii ze zdrowiem, leczeniem i długowiecznością (a nawet z przeciwdziałaniem łysieniu), warto chyba odsunąć na bok opinie sceptyków i niedowiarków oraz wszelkie uprzedzenia, by dokładnie przyjrzeć się faktom.
Pamiętam z tcp normalnej.
Pamiętam z tcp normalnej. 24.08.2017, 21:45
Alojz Piontek górnik z kopalni Mikulczyce Rokitnica w Zabrzu przeżył pod ziemia po zawale 7 dni pijąc mocz i żując drewniane stylisko łopaty. Czy spożywał białko pod postacią spermy nie pamiętam albo nie podali wtedy.
Hajka GW
Hajka GW 24.08.2017, 18:00
Totalna oPOzycja !!! Znaczy świr z KOD albo PO .
No ... nie wiem
No ... nie wiem 24.08.2017, 22:44
A ty - totalny idiota ? ???? A z jakiej "opcji" ....? Hmmmmmm .... ???? ...czy ja COŚ sugeruję ????????????
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 24.08.2017, 17:24
I o co ten halas? Prawidlowa porcja bialka to podatawa zdrowej i zbilansowanej diety
Sandra