Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dzień Energetyka [fotorelacja z mszy św. odprawionej w intencji pracowników elektrowni]

  • 08.09.2017, 13:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzień Energetyka [fotorelacja z mszy św. odprawionej w intencji pracowników elektrowni] TWS
Uroczystości związane z Dniem Energetyka w naszym regionie rozpoczęły się dzisiaj, 8 września 2017 r. od mszy świętej. W kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie księża podkreślali i dziękowali za trudną i szlachetną pracę energetyków na rzecz społeczeństwa, polecali modlitwie energetyków oraz ich rodziny, modlono się także za emerytowanych pracowników oraz tych, którzy już nie żyją.

Podczas uroczystej mszy św. odprawianej w intencji energetyków obecni byli m.in. sekretarz stanu - zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha, wiceprezes Zarządu PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Ryszard Wasiłek, dyrektor Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra Norbert Grudzień, zastępca dyrektora Oddziału, dyrektor ekonomiczno-finansowy Rafał Mucha.

O muzyczną oprawę mszy św. zadbała Zakładowa Orkiestra Dęta przy Zespole Elektrowni Dolna.

 

Wszystkim energetykom z okazji święta redakcja igryfino życzy dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (41)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

komin
komin 09.09.2017, 12:51
smutni jacyś,tacy ,że żal patrzeć
czytelnik
czytelnik 09.09.2017, 13:11
To samo spostrzeżenie.
Grzegorz
Grzegorz 09.09.2017, 09:12
A wiecie chociaż kto jest patronem energetyków?
Historyk, fizyk i bajarz
Historyk, fizyk i bajarz 10.09.2017, 15:15
PROMETEUSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
parafianin
parafianin 09.09.2017, 11:48
Oczywiście Maksymilian Kolbe!
Co było nie wróci ?
Co było nie wróci ? 09.09.2017, 00:43
Modlą się o ciepłą wodę dla Gryfina
leming
leming 08.09.2017, 19:13
Przypominam pisowcom że Dolną Odrę wybudowali komuniści pod wodzą towarzysza Edwarda Gierka>Ciekaw jestem co wybudowano za rzadów PiS,wpisujcie
@leming
@leming 09.09.2017, 14:33
@leming
- platformersie przez osiem lat wszystko olewaliście i rozkradaliście bo prąd miał iść z moskwy i z berlina, a jego ceny miały wzrosnąć dwu trzy krotnie.
Boli leminga że Polska nie jest już rozkradana tak jak za waszych lewacko-liberalnych rządów !!!
Jolka
Jolka 08.09.2017, 19:08
Nie wiem jak to było na tegorocznych obchodach Dnia Energetyka, ale czy to tylko kościół, czy oni się nie bawili?
Już brudas.
Już brudas. 11.09.2017, 11:02
Jedli i pili i się bawili. Dlatego ciągle nie ma ciepłej wody. Rzymianie 2000 lat temu mieli chociaż łaźnie.
??
?? 08.09.2017, 19:19
Burmistrzow nie było ? Ale to nie dożynki w Bartkowie prawda ??..hihi
Grzesiu C.
Grzesiu C. 11.09.2017, 00:24
Gdzie ONI są ??!
!!
!! 08.09.2017, 20:43
?? Masz złe informacje. Na tak ważnym wydarzeniu nie zabrakło przedstawicieli władz gminy Gryfino.
Basia
Basia 10.09.2017, 19:15
Znów olali ? Wysłali sekretarz ? A Z Chojny byli.
/////
///// 08.09.2017, 23:57
Nie było tych co to nie ich kompetencja.
:)))
:))) 09.09.2017, 13:58
Ale były dwie Muchy, więc powinieneś być usatysfakcjonowany :)))
zdziwiony
zdziwiony 08.09.2017, 20:30
Burmistrzów jak burmistrzów ale że ciebie tam nie było to aż dziw;))
obecny
obecny 09.09.2017, 09:07
Ej zdziwiony ,byłem tylko ty nie wiesz z kim piszesz i wciąż zgadujesz,brak myslenia? czy tak ci nienawiść zaszkodziła?
Zdziwiony
Zdziwiony 09.09.2017, 14:03
Nie zmieniaj nicków kobieto weź się określ z jakiego piszesz komentarz a jak odpowiadasz to też się ten sam nick pisze jasne ;))))
Ogień
Ogień 08.09.2017, 18:00
To dzięki Kościołowi Katolickiemu wybudowano elektrownię Dolną Odrę, a Gryfino stało się w końcu miastem.
Śp. towarzysz proboszcz Jerzy Kowalski , przekonał I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka aby to w lesie koło sanatorium dziecięcego zlokalizować ten wielki zakład. To właśnie on powinien zostać patronem ronda , a nie jego poprzednik.
gryfinanka
gryfinanka 08.09.2017, 15:48
Oby ten zakład rozwijał się i funkcjonował jak najdłużej.
Obiektywny
Obiektywny 08.09.2017, 20:28
I oby połowę pensji każdemu pracownikowi zabrali bo zdecydowanie za dużo mają za tą megaściemę czy to na ruchu czy w tych pseudowarsztatach... pozdrawiam.
Dostawca wody do palenia  pod kotłami.
Dostawca wody do palenia pod kotłami. 09.09.2017, 00:00
Związki załatwiły tym (czterdziestu?) z zarzutami dalszą pracę dla dobra firmy.
Subiektywny
Subiektywny 08.09.2017, 23:43
a najlepiej zeby wszyscy w Polsce zarabiali tyle samo! Najlepiej po 1500zł
1500