Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Nauczyciele nagrodzeni z okazji DEN

  • 16.10.2017, 20:45 (aktualizacja 16.10.2017, 21:30)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nauczyciele nagrodzeni z okazji DEN UMiG Gryfino
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Klubie Nauczyciela w Gryfinie dzisiaj, 16 października 2017 r. odbyło się spotkanie władz miasta z gronem pedagogicznym gryfińskich szkół, przedszkoli i żłobka. - Jestem zaszczycony mogąc się z państwem spotkać i z okazji waszego święta złożyć gratulacje, podziękowania oraz powiedzieć, jak bardzo doceniam wasz wysiłek. Kłaniam się nisko w podziękowaniu za waszą jakże trudną pracę. Jestem dumny z waszych osiągnięć w wychowaniu młodego pokolenia. Mając takich nauczycieli wiem, że nasza przyszłość jest w dobrych rękach. Czas bardzo się spieszy. Jeszcze nie tak dawno niektóre z pań biegały po podwórku w króciutkich sukieneczkach, a dziś stojąc przed swoimi uczniami, uczycie ich świata wartości, tłumaczycie jak ważne jest zdobywanie wiedzy - powiedział burmistrz Mieczysław Sawaryn. Na spotkaniu nie zabrakło również wiceburmistrza Pawła Nikitińskiego oraz naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Grzegorza Jastrowicza witającego obecnych.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczono nagrody oraz wyróżnienia dla  pedagogów, których  praca wybiega daleko poza ramy codziennych obowiązków nauczycielskich. Pogratulowano także tym, którzy uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego.

W części artystycznej wystąpili uczniowie gryfińskiej Szkoły Muzycznej pod opieką Edyty Smolnik.

 

Nauczyciele, którzy uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego:

1. Lucyna Piekarz – Przedszkole nr 1 w Gryfinie

2. Monika Gębarowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie

3. Nadia Ciasnocha – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie

4. Natalia Felicka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie

5. Magdalena Czerwonka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie

6. Emilia Komarnicka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Gryfinie

7. Ilona Wronkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Gryfinie

8. Marta Bus – Szkoła Podstawowa w Chwarstnicy

9. Sławomira Stefańska – Szkoła Podstawowa w Gardnie

10. Janina Warzoszczak – Przedszkole nr 2 w Gryfinie

11. Iwona Arcisz – Przedszkole nr 2 w Gryfinie

12. Monika Błaż – Przedszkole nr 2 w Gryfinie

13. Katarzyna Urbańska – Przedszkole nr 5 w Gryfinie

14. Natalia Pasztaleniec – Przedszkole nr 5 w Gryfinie

15. Anna Korczyńska – Przedszkole nr 5 w Gryfinie

 

Dyrektorzy, którym przyznano nagrodę burmistrza Gryfina, obchodzący w 2017 roku jubileusz pracy:

1. Elżbieta Wnuk - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. kpt.ż.w. Mamerta Stankiewicza w Gryfinie (30-lecie pracy pedagogicznej)

2. Teresa Sarna - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chwarstnicy (35-lecie pracy pedagogicznej)

3. Danuta Bus - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie (35-lecie pracy pedagogicznej)

4.Jolanta Krzak - dyrektor Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie (35-lecie pracy pedagogicznej)

5. Ewa Januszewska - dyrektor Przedszkola nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie (35-lecie pracy pedagogicznej).

 

Dyrektorzy, którym przyznano nagrodę burmistrza Gryfina:

1. Jolanta Kroczak - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie

2. Anna Frąckowiak-Kułdosz - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie

3. Małgorzata Jabłońska - dyrektor Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Gryfinie

4. Beata Brzóska - dyrektor Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pszczółki Mai w Gryfinie

5. Bogusława Maślana - dyrektor Przedszkola nr 5 im. Calineczki w Gryfinie

6. Beata Wójcik - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie

7. Anna Główczyńska - dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Gryfinie

8. Sławomir Fuks - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ks. Barnima I w Żabnicy

9. Sławomir Głuszak - dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie

10. Ilona Bara - dyrektor Żłobka Miejskiego w Gryfinie

 

Nauczyciele, którym przyznano nagrodę burmistrza Gryfina:

1. Kinga Tworzydło - nauczyciel Przedszkola nr 1 w Gryfinie

2. Halina Winkowska – nauczyciel Przedszkola nr 2 w Gryfinie

3. Monika Suwała - nauczyciel Przedszkola nr 3 w Gryfinie

4. Ewa Tuszyńska - nauczyciel Przedszkola nr 4 w Gryfinie

5. Marzena Pietruczuk - nauczyciel Przedszkola nr 5 w Gryfinie

6. Katarzyna Glińska - nauczyciel SP nr 1 w Gryfinie

7. Alicja Pietraszewska - nauczyciel SP nr 1 w Gryfinie

8. Beata Idczak - nauczyciel SP nr 2 w Gryfinie

9. Anna Brzeskot - nauczyciel SP nr 2 w Gryfinie

10. Mariola Wiater - nauczyciel SP w Radziszewie

11. Barbara Fuks - nauczyciel SP w Żabnicy

12. Jowita Fuks - nauczyciel SP w Chwarstnicy

13. Ewa Mular - nauczyciel SP w Gardnie

14. Anna Kramek-Szubert - nauczyciel SP w Gardnie

15. Joanna Cichała - nauczyciel SP nr 3 w Gryfinie

16. Alina Konecka - nauczyciel SP nr 3 w Gryfinie

17. Czesław Oleszczyszyn - nauczyciel SP nr 3 w Gryfinie

18. Hanna Taczyńska - nauczyciel SP nr 3 w Gryfinie

19. Radosław Piwowarski - nauczyciel ZSO w Gryfinie

20. Żaneta Chodyniecka - nauczyciel ZSO w Gryfinie

21. Edyta Smolnik - nauczyciel Szkoły Muzycznej I stopnia w Gryfinie

22. Anna Jakonis - nauczyciel SP nr 3 w Gryfinie

 

Opiekunowie w Żłobku Miejskim, którym przyznano nagrodę burmistrza Gryfina:

1. Wioleta Chańko - Żłobek Miejski w Gryfinie

2. Anita Wróblewska - Żłobek Miejski w Gryfinie

 

fot. TWS, UMiG Gryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (78)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szewc
szewc 20.10.2017, 14:31
Sawaryn szybko wszedł w buty H.Piłata, ale najwyraźniej bardzo go uwierają. Wyjścia na spotkania z organizacjami, seniorami, nie wspominając do kościoła. ;) Męczy się chłop, bo nie potrafi z ludźmi się komunikować. Krytykował poprzednika, a nie robi nawet połowy co H.Piłat.
Borodino
Borodino 20.10.2017, 16:05
Faktycznie, nie belkocze nawet w polowie jak on. A ze nie zatacza sie w tych zaciasnych butach to i straz miejska nie musi go odnosic na chate po takich spotkaniach
szewc
szewc 20.10.2017, 16:31
Borodino, zwróć uwagę na brudne i rozdeptane buciki twojego idola. Straż miejska też go nie wozi, bo ten potrzebuje dyskrecji i zwrotów za kilometrówki. ;)
senior
senior 20.10.2017, 16:03
Szewc to co napisałeś to SWIĘTA I PRAWDZIWA PRAWDA najgorzej człowiekowi w kościele, tylko po co tam łazi ?
kamasz
kamasz 20.10.2017, 14:01
A Sawaryniarze Piłatowi wypominali spęd nauczycieli i równe traktowanie dyrektorów!
drops
drops 18.10.2017, 22:44
Gratulacje dla Pani Wiolety Chańko!!
!
! 18.10.2017, 18:07
ładnie - ładnie - ale czy nas stać na takie nagrody "dla wybrańców"
skarbnik
skarbnik 18.10.2017, 18:17
To w ramach kampanii!
nie dureń
nie dureń 18.10.2017, 13:45
Pani (....) uczyła mnie polskiego w gimnazjum, mam przez nią braki. Wszystkie tematy na lekcji poruszane były oprócz tych związanych z j.polskim.
Część komentarza usunięta. adm3
belfer
belfer 18.10.2017, 14:09
Może byłeś mało pilny!
gwarek
gwarek 18.10.2017, 13:36
Czas i miejsce nie to!
Gość
Gość 18.10.2017, 13:31
Gratulacje dla tych nauczycieli, którzy na to zasługują szczególne podziękowania i gratulacje dla pominiętych a wspaniałych w swoim zawodzie. A te popisy obecnej władzy to tylko kiełbasa wyborcza na pewno inteligentni ludzie na to się nie nabiorą.
Nauczycielka
Nauczycielka 19.10.2017, 20:59
Może tym pomijaniem wspaniałych, ale niedocenianych nauczycieli zainteresują się władze gminy? W wielu szkołach nagrody dostają ciągle te same osoby. Szczególnie kiepsko traktowani są nauczyciele w szkole podstawowej na górce. Tam nagród nie ma od lat. Czy to znaczy,że nic nie robią?
,,RODZIC"
,,RODZIC" 17.10.2017, 15:31
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 dostała nagrodę? HA ha
zaradna
zaradna 20.10.2017, 16:07
Przypadek?
:(
:( 17.10.2017, 19:20
A może jej zapłacili, żeby już zeszła z tego stołka?
prywata
prywata 17.10.2017, 16:04
Widocznie "prywatne" szkoły też są nagradzane.
hehe
hehe 17.10.2017, 14:53
Żłobek został otwarty kiedy? Całe szczęście nowa Pani Dyrektor załapała się już na nagrodę.
Ala
Ala 20.10.2017, 11:53
Ciekawe za jakie zasługi ta nagroda,chyba za promowanie plotkarstwa w placówce.
wątpliwościmający
wątpliwościmający 19.10.2017, 16:21
"Specjalny fundusz na nagrody dla nauczycieli za ich osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w budżetach organów prowadzących szkoły w wysokości co najmniej 1% planowanych rocznych wynagrodzeń osobowych, z przeznaczeniem na wypłaty nagród organów prowadzących szkoły i dyrektorów szkół. Organy prowadzące szkoły ustalają kryteria i tryb przyznawania nagród dla nauczycieli za ich osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, w tym realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę, oraz realizacji innych zadań statutowych szkoły, ze środków, o których mowa powyżej uwzględniając w szczególności sposób podziału środków na nagrody organów prowadzących szkoły i dyrektorów szkół, tryb zgłaszania kandydatów do nagród oraz zasadę, że nagroda może być przyznana nauczycielowi po przepracowaniu w szkole co najmniej roku (art. 49 Karty Nauczyciela)"

Hmm, czy pracownicy żłobka podlegają karcie nauczyciela, i czy żłobek to nie raczej pod ministerstwo rodziny pracy i coś tam jeszcze?
Coś tu chyba nie tak.
Też mam wątpliwości
Też mam wątpliwości 19.10.2017, 20:48
Bardzo dobre spostrzeżenie. Na utworzenie żłobka w Gryfinie jest uchwała-ok. Dofinansowanie do żłobka z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach otwartego konkursu ofert na finansowe wspieranie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH – edycja 2016” moduł 1 też było. Pytanie, skąd kasa na nagrody dla pracowników żłobka? Pytanie tylko, kto je zada? Może któryś z radnych?
wątpliwościmający
wątpliwościmający 19.10.2017, 21:41
Ustawa prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59 i 949) szczegółowo określa, co system oświaty obejmuje- żłobka brak.
Jest jeszcze regulamin wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach, przedszkolach i placówkach prowadzonych przez Gminę Gryfino ( http://e-dziennik.szczecin.uw.… cały rozdział 7. Ani nauczyciele, ani rok pracy. A co tam prawo.
Może by starczyło jeszcze funduszy dla 3 pedagogów?
Racja
Racja 20.10.2017, 20:29
Pracownicy żłobka nie są nauczycielami, tylko opiekunami. Dlaczego otrzymali nagrody z okazji Dnia Nauczyciela?Z jakiej puli wzięto dla nich pieniądze?Może redaktorzy gryfińskich gazet zajmą się tematem?
opiekun
opiekun 20.10.2017, 22:45
A co cię to obchodzi?!
wszyscy mają takie same żołądki
wszyscy mają takie same żołądki 17.10.2017, 15:12
Dla dyrektorów nagrody są z przydziału: jeden dyrektor - jedna nagroda.
Blik
Blik 17.10.2017, 12:55
Czy ktoś przebrną przez te zdjęcia? Tragedia kto doje blisko 80 nijakich zdjęć, radość na niektórych twarzach nauczycielek bezcenna.
logika
logika 17.10.2017, 15:12
To albo bezcenna, albo bez sensu.
kalendarz
kalendarz 17.10.2017, 11:02
A dlaczego w poniedziałek, a nie w piątek?
logika
logika 17.10.2017, 15:13
W piątek było w szkołach, więc wypadało zrobić w poniedziałek. Tym bardziej, że 14 przypadło w...sobotę!
wstyd
wstyd 17.10.2017, 08:30
Masakra, tragedia, żenada moźna DEN w Gryfinie nazwać ,ale nie ŚWIĘTEM
zdziwiony
zdziwiony 17.10.2017, 11:01
A niby dlaczego?
@
@ 17.10.2017, 08:13
Gratulacje dla Wszystkich !
Ciało gogiczne
Ciało gogiczne 16.10.2017, 23:32
Ci nauczyciele co obchodzili jubileusz pracy to dostali chyba nagrody jubileuszowe( obligatoryjne) a nie nagrody burmistrza. Tak naprawdę powinni dostać nagrody jubileuszowe i nagrody burmistrza. Jeżeli tak nie było to zostali skrzywdzeni za wieloletnią pracę. Miny były kwaśne więc ............. .
belfer
belfer 18.10.2017, 14:11
Słuszna uwaga!
@
@ 17.10.2017, 08:11
na pewno nie zostali skrzywdzeni, niech cię głowa o to nie boli
nie pajacuj
nie pajacuj 17.10.2017, 19:12
Jubleuszówka należała sie w określonym terminie i wysokości. Oszuści z urzędu zaoszczędzili na nagrodach nie dając dyrektorom obchodzącym jubileusze.
kwota
kwota 16.10.2017, 23:07
A po ile nagrody? Znowu po równo?
kamyczek
kamyczek 16.10.2017, 22:39
To najbardziej tęgie głowy w tym grajdołku, jak się patrzy to dech zapiera i ciarki przechodzą po plecach.
A.
A. 16.10.2017, 22:31
Było pięknie i uroczyście!
piwnica
piwnica 17.10.2017, 19:13
Gdzie? W bunkrze?
alaba
alaba 16.10.2017, 22:25
Koteczku czy to ty? A później pyszne paszteciki będą...
mniejski architekt
mniejski architekt 16.10.2017, 22:19
Nie Piwnica z Baranami tylko Pałacyk pod Lwami byłby godzien imprezy!
połowce wont
połowce wont 16.10.2017, 22:10
fajne kobitki a faceci-buty lizać,bardzo proszę

Pozostałe