Janiszewska i Wojdak dobrze ocenili dziewczyny

  • 03.11.2017, 17:55 (aktualizacja 03.11.2017, 19:35)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Janiszewska i Wojdak dobrze ocenili dziewczyny MOK Moryń
W eliminacjach do 18 Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki” Jana Wojdaka wzięły udział wokalistki z MOK w Moryniu. Miejski Ośrodek Kultury reprezentowały: Hania Wołodźko, Agata Kwiecień, Marta Kwiecień oraz duet Słoneczko (A. Kwiecień i H. Wołodźko).

Eliminacje odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży, a w komisji oceniali: redaktor muzyczny Polskiego Radia Kielce - Małgorzata Janiszewska oraz dyrektor artystyczny krakowskiego festiwalu (znany nam jako lider zespołu Wawele) – Jan Wojdak.

Wokaliści zmagali się z obowiązkowym repertuarem festiwalowym wykonując po dwie piosenki skomponowanych przez Jana Wojdaka. Uczestnicy przyjechali z trzech województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego. Wielu uczestników ma na koncie wielokrotne zwycięstwa w prestiżowych festiwalach. Podczas eliminacji towarzyszyła przyjazna atmosfera, a na koniec  lider zespołu Wawele zaśpiewał z publicznością przebój „Zaczarowany fortepian”.

 Jan Wojdak pochwalił pracę dziewczyn (Hanię Wołodźko, Agatę Kwiecień, Martę Kwiecień)  i przekazał cenne uwagi. Naszym uczestniczkom z Morynia gratulujemy dobrych występów i życzymy wytrwania w doskonaleniu warsztatu wokalnego. Eliminacje odbyły się  28 października 2017r.

instr. muz.  Ewa Kwiecień

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

meloman
meloman 05.11.2017, 09:13
A dziś włączając BBC 3 (radio w internecie), czy NDR Kultur (nawet antenami na dachu złowimy) albo poprzez internet naszą Dwójkę - napotkamy najlepsze na świecie wykonania muzyki poważnej (bo wbrew potocznym mniemaniom nie wystarczy kupic jakiekolwiek wykonanie utworów np. dołączone do gazety. Bardzo liczy sie wykonanie).
kazek
kazek 03.11.2017, 19:36
Fajne spódnice i ozdoby na głowie :)

Pozostałe