Zapraszają na wyjątkowe popołudnie

  • 29.11.2017, 20:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszają na wyjątkowe popołudnie fot. organizator
W auli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie w piątek 1 grudnia 2017 r. o godz. 17 odbędzie się wieczór poezji i pieśni. Będzie to podsumowanie listopada. To szczególny miesiąc w historii i tradycji Polski – mówi Rafał Guga.

-W związku z wieloma sygnałami od mieszkańców zostanie zaprezentowany dla szerszej publiczności apel, który był wystawiony dla uczniów naszej szkoły z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Po inscenizacji będzie okazja do wspólnego pośpiewania pieśni patriotycznych w aranżacji naszych uczniów. Serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców. Wstęp wolny – za pośrednictwem igryfino zaprasza Rafał Guga.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe