Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Duża choinka na placu Księcia Barnima I

  • 13.12.2017, 22:02 (aktualizacja 14.12.2017, 21:37)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Duża choinka na placu Księcia Barnima I
Dziś rozbłysła stożkowa choinka na placu Księcia Barnima I w Gryfinie. Kilka lat temu podobna stała koło fontanny przy ul. 1 Maja. Teraz do tego jest jeszcze renifer z saniami. Tydzień po mikołajkach organizowanych przez Gryfiński Dom Kultury plac nabiera pełnego świątecznego klimatu. Tylko jarmarku brakuje....

Cieszy, że zawstydzone władze Gryfina biorą się wreszcie do roboty. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (123)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do admina drugiego
do admina drugiego 14.12.2017, 23:24
Panie adminie drugi!
Proszę przestać usuwać wyrywkowo teksty!

Jeśli wpis jest reakcją na psychopatycznego posta trolla - to proszę z niego nie usuwać cytatów z tego psychopatycznego posta!

Bo to bez sensu...
nieładnie ładować w kolegę
nieładnie ładować w kolegę 14.12.2017, 22:44
A ten (...) znowu chce odwrócić uwagę i zrzucić na redaktora, co u Sawaryna "miał ciepłe przyjęcie i kawę"!
Nie pods..waj kolegi, czerepach!
(...)

Część komentarza usunięto. admin2
Do admina drugiego:)
Do admina drugiego:) 14.12.2017, 23:25
Dlaczego usuwa się cytaty z innego posta w poście będącym komentarzem do niego?
Santo subito
Santo subito 14.12.2017, 22:01
Warto pamiętać że za czasów naszego Słońca Gryfina SP. Pana Burmistrza Henryka Piłata miasto było pięknie ozdobione już przed Andrzejkami i tak aż do końca karnawału .Łuna od świątecznej iluminacji przyćmiewała nie tylko zorzę POlarną ale nawet najjaśniejsze gwiazdy na niebie. W kościele biły dzwony a zewsząd słychać było anielskie chóry. Do nabrzeża dobijały cztery statki pasażerskie i wodolot, a barki na bieżąco dowoziły rzeką węgiel brunatny który nasz Wizjoner i Nauczyciel załatwił był na flisie odrzańskim z samym prezydentem Bul- Komorowskim. Ludzie byli wówczas zdrowi, bogaci, mądrzy i szczęśliwi, a redaktor portalu mógł liczyć na ciepłe przyjęcie i wyśmienitą kawę...
odfajkowane?
odfajkowane? 14.12.2017, 22:45
Nikitiński trzy lata myślał, jak "dać odpór" wrogom, co mu zarzucali brak pomysłu na zagospodarowanie nabrzeża. No jest bombka i renifer.
ODFAJKOWANE!
PROPAGANDA OPÓŹNIENIE WYTŁUMACZY JAKO SUKCES!
PROPAGANDA OPÓŹNIENIE WYTŁUMACZY JAKO SUKCES! 14.12.2017, 21:28
Przecież w zeszłym roku choinka scenie nie przeszkadzała! Jak w dow*** o propagandzie z czasów ZSRR!

ŚCIGALI SIĘ KENNEDY Z CHRUSZCZOWEM. Oczywiście wygrał wysportowany Kennedy.

KOMUNIKAT PROPAGANDY RADZIECKIEJ: Pierwszy sekretarz towarzysz Chruszczow zajął WYSOKIE DRUGIE MIEJSCE. Prezydent amerykański był PRZEDOSTATNI!



Łowca komuchów z BBSu Dzisiaj, 18:21 choinka nie mogła tam wówczas stać bo w tym miejscu była scena

Nemezis Dzisiaj, 18:25 Mieliśmy postawić tę choinkę na przykrytej scenie gdzie były całe występy?

zwykła mieszkanka Dzisiaj, 18:59 Nemezis - znowu ten durny argument - A KTO KAZAŁ PRZYKRYTĄ SCENĘ AKURAT TAM STAWIAĆ?
Trochę w bok, z drugiej strony pod budą z kurczakami?

A WYSIĘGNIK POD DRZEWEM W CZASIE IMPREZY TO TEŻ "SPECJALNIE I GENIALNIE" WŁADZA ZAPEWNIAŁA?
Jak fontanny w sierpniu włączali "bo deszczowe lato było"?

nie dogonisz myśli czerepacha... Dzisiaj, 20:28 Bo skoro za Długoborskiego tam scenę postawili to żadna siła czerepacha nie przekona, że może stać pięć metrów w bok...

Nemezis Dzisiaj, 20:07 A wysięgnik na WOŚP też ci przeszkadza w kwiczeniu na gryfińskie władze? Scena stała tam gdzie zawsze stoi i nikt jej nie będzie przestawiał ze względu na jednego psychopatycznego knura

nie dogoni nikt twoich myśli... Dzisiaj, 20:27 Paweł - przecież na placu Barnima NIE MA JUŻ SCENY, CO ZAWSZE TAM STAŁA! A na WOŚP zwiniecie choinkę?

spać! 7.12.2017., 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis 7.12.2017, 07:27 Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?

a kuku! 7.12.2017, 08:43 Nemezis to Nikitiński?

mania wielkości 7.12.2017, 08:54 Uderz w stół, nożyce się odezwą. I te wyzwiska, obecne tylko we wpisach tylko kilku nicków...

Lokis 7.12.2017, 08:52 Nemezis to Nemezis a Nikitiński to Nikitiński.
bezcenne!
bezcenne! 14.12.2017, 23:41
KOMUNIKAT PROPAGANDY RADZIECKIEJ:

Pierwszy sekretarz towarzysz Chruszczow zajął WYSOKIE DRUGIE MIEJSCE. Prezydent amerykański był PRZEDOSTATNI!

Bezcenne!

PROPAGANDA OPÓŹNIENIE WYTŁUMACZY JAKO SUKCES! Dzisiaj, 21:28
Teoria spiskowa z Lubanowa
Teoria spiskowa z Lubanowa 14.12.2017, 21:36
Kwicząca świnka nie zauważyła że w zeszłym roku nie było tej choinki bo to nowość jest?
albercik
albercik 14.12.2017, 22:47
Jak to - nie było choinki? A dlaczego tu nie ma klamek? A dlaczego tu same kobiety?
Kazik
Kazik 14.12.2017, 20:15
Czytam te komentarz wszytkie i stwierdzam, że na igryfino tworzy się swoista subkultura. Już takie tu odloty...
takie odloty
takie odloty 14.12.2017, 22:48
Jakaś psychopatyczna „popierdółka i pasionek” obmyślił strategię propagandową: na każdy krytyczny wobec Sawaryna i Nikitińskiego reagować stekiem wyzwisk i obelg.

Kazik Dzisiaj, 20:15 Czytam te komentarz wszytkie i stwierdzam, że na igryfino tworzy się swoista subkultura. Już takie tu odloty...
Mieszkanka
Mieszkanka 14.12.2017, 17:48
Plac Barnima wieczorem wygląda pięknie, dziękuje.
zwykła mieszkanka
zwykła mieszkanka 14.12.2017, 18:52
A wyobrażasz sobie frajdę dzieciaków tydzień temu, jakby wspólnie zapalali światełka? Czasem kilka dni opóźnienia czyni wielką różnicę!
niezwykła mie szklanka
niezwykła mie szklanka 14.12.2017, 19:56
Zapałki w ręku dziecka to POżar !!!!!!!
borsuk
borsuk 14.12.2017, 11:39
Już dosyć tej krytyki trolle Święta idą. Dekoracje są piękne i taka to jest prawda. A że niektórym się słabo zrobiło to niczyja wina.
fajne, ale bez szału
fajne, ale bez szału 14.12.2017, 14:43
Choinka stała już przedtem. Renifera wieczorem nie widziałam, więc nie będę się wypowiadać.
Tylko czemu tej radości nie było tydzień temu na imprezie dla dzieci?
Łowca komuchów z BBSu
Łowca komuchów z BBSu 14.12.2017, 18:21
Gdybyś był tydzień temu na placu Barnima to byś wiedział że choinka nie mogła tam wówczas stać bo w tym miejscu była scena z pocztą mikołajkową i cała impreza właśnie odbywała się tam gdzie teraz stoi ta śliczna choinka
durnyś ty durny!
durnyś ty durny! 14.12.2017, 20:53
Skoro zeloci durno tłumaczą, że choinki "nie można było" postawić na mikołajki „bo tam scena” – to na WOŚP już zwiną choinkę – czy scenę przesuną?
Teoria spiskowa z Lubanowa
Teoria spiskowa z Lubanowa 14.12.2017, 21:38
Nie będzie WOŚPu (...) - zresztą nigdy nie dałeś nawet złamanego grosza na ten szczytny cel

Część komentarza usunięto. admin2
takie odloty
takie odloty 14.12.2017, 22:50
Nie każdy z okazji darowania ułamka swoich zarobków robi hecę w urzędzie:):):)

Poza tym - wydadzą zakaz? Nie będzie WOŚP?

Teoria spiskowa z Lubanowa Dzisiaj, 21:38 Nie będzie WOŚPu (...) - zresztą nigdy nie dałeś nawet złamanego grosza na ten szczytny cel
zwykła mieszkanka
zwykła mieszkanka 14.12.2017, 18:56
To tak samo durne tłumaczenie jak to że fontanny uruchomili w sierpniu "bo deszczowe lato było"!

A co przeszkadza choinka imprezie mikołajkowej dla dzieci?

A na imprezie byłam - i widziałam wysięgnik przy drzewach - to TEŻ MUSIAŁO BYĆ W TRAKCIE IMPREZY?

Łowca komuchów z BBSu Dzisiaj, 18:21 choinka nie mogła tam wówczas stać bo w tym miejscu była scena z pocztą mikołajkową i cała impreza właśnie odbywała się tam gdzie teraz stoi ta śliczna choinka
POgieło cie już totalnie?
POgieło cie już totalnie? 14.12.2017, 19:57
Ile razy będzie kwiczeć o tym samym że nie masz racji ?
Maciej z Knurowa
Maciej z Knurowa 14.12.2017, 14:48
Oj tam, oj tam. Skoro to ozdoby świąteczne to czemu są na święta a na Barbórki, Andrzejki czy Mikołajki to już nie?
Jakubek z Gryfina
Jakubek z Gryfina 14.12.2017, 20:24
Andziulek moja, Ty to już jak powiesz..
Paweł z Ćpunowa
Paweł z Ćpunowa 14.12.2017, 19:13
A czemu ozdoby świąteczne mieli wieszać na Barbórkę? Będziemy referendum robili, żeby nam kopalnię i górników przywieźli?
To tak nie zadziała...

Maciej z Knurowa Dzisiaj, 14:48 Oj tam, oj tam. Skoro to ozdoby świąteczne to czemu są na święta a na Barbórki, Andrzejki czy Mikołajki to już nie?
Zwykła Mie szklanka
Zwykła Mie szklanka 14.12.2017, 19:58
A czemu na Mikołajki?
a czemu na Mikołajki? Nie rozumiesz?
a czemu na Mikołajki? Nie rozumiesz? 14.12.2017, 20:24
Bo burmistrz Gryfina zapraszał dzieciaki na plac Barnima na Mikołajki. Ale nie zdążyli z choinką i zawieszali lampki na drzewach w trakcie imprezy!
Nie rozumiesz???
Nie rozumiesz??? 14.12.2017, 21:40
Ale zawieszali lampki na święta które będą a nie na Mikołajki czy Barbórki które były :-) Ozdoby świateczne są na święta ( jak sama nazwa wskazuje)
taka logika...
taka logika... 14.12.2017, 23:56
Jakby zawiesili PRZED mikołajkami to by nie wieszali PO mikołajkach... Taka ta moja skromna logika... ale może trzeba większego umysłu, by zrozumieć:

Nie rozumiesz??? Dzisiaj, 21:40 Ale zawieszali lampki na święta które będą a nie na Mikołajki czy które były :-)

takie odloty...
takie odloty... 14.12.2017, 22:53
Dobrze że ty Czerepach w Watykanie nie siedzisz. Ta choinka, co ją z Polski wieźli - jeszcze by nie wyjechała...

Nie rozumiesz??? Dzisiaj, 21:40 Ale zawieszali lampki na święta które będą a nie na Mikołajki czy Barbórki które były :-) Ozdoby świateczne są na święta ( jak sama nazwa wskazuje)
łowca idiotów
łowca idiotów 14.12.2017, 21:47
Znaczy, że na drugi dzień po świętach wszystkie ozdoby zdemontują.
takie odloty...
takie odloty... 14.12.2017, 22:54
NA MIECZYSŁAWA NIE BĘDZIE OZDÓB? O ŻESZ TY SPISEK:):):):
Nie rozumiesz???
Nie rozumiesz??? 14.12.2017, 22:19
To znaczy że wiesza się ozdób świątecznych na Mikołajki lecz na Boże Narodzenie i trzyma się je ( podobnie jak choinkę w domu) do Trzech Króli
takie odloty...
takie odloty... 14.12.2017, 22:56
A TO DLACZEGO JUŻ ŚWIECĄ, JAK DO BOŻEGO NARODZENIA PONAD TYDZIEŃ???
Poza tym, kto powiedział, że ozdoby w mieście wiszą od 24.12 do 6.01.?

Nie rozumiesz??? Dzisiaj, 22:19 To znaczy że wiesza się ozdób świątecznych na Mikołajki lecz na Boże Narodzenie i trzyma się je ( podobnie jak choinkę w domu) do Trzech Króli
macius wykopany
macius wykopany 14.12.2017, 12:34
rze slabo to malo POwiedziane bo jaktak dalej bendom te triumwiraty POdnosic te miasto s POheniowyh ruin to f pszyszlorocznyh wyborah bendem mial POzamiatane jusz na samym starcie
W
W 14.12.2017, 11:22
Super , gratulacje
long
long 14.12.2017, 11:21
Nie płaczcie. Macie piękną katedrę której zazdrości Wam cały powiat.
Wspaniały pomysł aby Chojna została historycznym skansenem. Szkoda że nie ma rzeki, bo można by było jakąś wojenną inscenizację zrobić.
Lokis
Lokis 14.12.2017, 10:41
Jest pięknie a przecież nie jest to nasze ostatnie słowo! Wkrótce oPOnenci zapienią się w swoim kwiczeniu z wściekłości
zniesmaczony
zniesmaczony 14.12.2017, 11:01
Prezesie przestań już bo mdli...
Nemezis
Nemezis 14.12.2017, 11:22
Zmieniłeś płeć warchlaku kwiczący za POwrotem do koryta?
mi życie ustawiać:)
mi życie ustawiać:) 14.12.2017, 20:23
Używając żeńskiego imienia lepiej nie interesuj się cudzą płcią:)

spać! 7.12.2017., 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis 7.12.2017, 07:27 Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?

a kuku! 7.12.2017, 08:43 Nemezis to Nikitiński?

mania wielkości 7.12.2017, 08:54 Uderz w stół, nożyce się odezwą. I te wyzwiska, obecne tylko we wpisach tylko kilku nicków...

Lokis 7.12.2017, 08:52 Nemezis to Nemezis a Nikitiński to Nikitiński.
Izis
Izis 14.12.2017, 14:44
Ty nie musisz zmieniać. Nie wiedziałbyś w którą stronę...
Nemezis
Nemezis 14.12.2017, 18:23
Jak już zmieniać, to w drugą stronę (...) :-)

Część komentarza usunięto. admin2
zwykła mieszkanka
zwykła mieszkanka 14.12.2017, 18:53
Pod warunkiem, że ta "pierwsza" jest określona, bo nick masz żeński a piszesz męskie końcówki:)

Nemezis:)
takie odloty
takie odloty 14.12.2017, 22:57
męska końcówka mężczyzny nie czyni:):):):)
:-)
:-) 14.12.2017, 20:02
to faktycznie niezwykła mie szklanka
?
? 14.12.2017, 20:56
A co to "mie szklanka"?

Nemezis Dzisiaj, 11:22 Zmieniłeś płeć (...)

Izis Dzisiaj, 14:44 Ty nie musisz zmieniać. Nie wiedziałbyś w którą stronę...

Nemezis Dzisiaj, 18:23 Jak już zmieniać, to w drugą stronę (...) :-)

zwykła mieszkanka Dzisiaj, 18:53 Pod warunkiem, że ta "pierwsza" jest określona, bo nick masz żeński a piszesz męskie końcówki:)

Nemezis:)

Część komentarza usunięta. admin2
takie odloty - do admina
takie odloty - do admina 14.12.2017, 23:00
Nemezis Dzisiaj, 11:22 Zmieniłeś płeć warchlaku kwiczący za Powrotem do koryta?

Przepraszam, dlaczego usuwa się w cytowaniu "warchlaka kwiczącego" a zostawia w oryginale?

Uważam, że te wyzwiska, którymi obdarzają wszystkich proburmistrzowskie trolle powinny zostać! Dla potomności...

burza
burza 14.12.2017, 09:21
Bardzo skromnie udekorowane zaniedbane miasto,z dużym poślizgiem, no i z czego tu się cieszyć? A miały nam szczęki opadać...opadły ze zdziwienia bo raczej to jest smutne, po tylu atakach i prośbach mieszkańców o świąteczne dekoracje , nie tylko na tym portalu.
Nemezis
Nemezis 14.12.2017, 10:02
Daj sobie spokój z tym kwiczeniem i niruzasadnioną bezpodstawną krytyką. Życie jest piękne i nie można POddać się kompleksom i frustracji
do 10.o2
do 10.o2 14.12.2017, 10:15
Widać nie widziałeś nic pięknego w swoim podlym życiu, a brak odpowiedzialności tłumaczysz bezpodstawną krytyką?? Można i tak człowieczku bez charakteru!!
POcztówka z Cannes
POcztówka z Cannes 14.12.2017, 10:47
Ja widziałem dużo piękna w swoim POdłym życiu i nic mnie to nawet nie kosztowało bo za wszytko płacili frajerzy mieszkańcy Gryfina
delegacja
delegacja 14.12.2017, 14:46
Lepiej do Cannes, niż do Raciechowic i Gruzji. O innych delegacjach obecnych "miłościwie panujących" przez szacunek dla dzieci nie wspominam...
Nemezis
Nemezis 14.12.2017, 18:24
Dla kogo lepiej POpierdółko?
do popierdułki i pasiołka
do popierdułki i pasiołka 14.12.2017, 19:16
Bo jak się czerepach napatrzył na halę w wiejskiej gminie z 5 tysiącami mieszkańców - to teraz tępo prze do budowy nie rozumiejąc różnic!
Nemezis
Nemezis 14.12.2017, 20:05
Co do sali gimnastycznej dla ogólniaka to faktycznie tępaku nie rozumiesz różnic POpierdółko
tępaku wszystkie szkoły gminne mają sale gimnastyczne?
tępaku wszystkie szkoły gminne mają sale gimnastyczne? 14.12.2017, 20:21
spać! 7.12.2017., 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis 7.12.2017, 07:27 Kim ty jesteś aby mi życie ustawiać?

a kuku! 7.12.2017, 08:43 Nemezis to Nikitiński?

mania wielkości 7.12.2017, 08:54 Uderz w stół, nożyce się odezwą. I te wyzwiska, obecne tylko we wpisach tylko kilku nicków...

Lokis 7.12.2017, 08:52 Nemezis to Nemezis a Nikitiński to Nikitiński.
grom
grom 14.12.2017, 09:49
Teraz to zagadałeś wiem że zazdrość przez ciebie przemawia ale już nie bądź aż tak zazdrosny :)))
W
W 14.12.2017, 08:29
Pięknie, brawo Gryfino.
Ligenza
Ligenza 14.12.2017, 09:59
Ale dlaczego z takim poslizgiem, że nawet na swoja mikołajkową imprezę nie zdążyli!
Nemezis
Nemezis 14.12.2017, 18:25
Mieliśmy postawić tę choinkę na przykrytej scenie gdzie były całe występy? Ogarnij się z tym kwiczeniem :(
zwykła mieszkanka
zwykła mieszkanka 14.12.2017, 18:59
Nemezis - znowu ten durny argument - A KTO KAZAŁ PRZYKRYTĄ SCENĘ AKURAT TAM STAWIAĆ?
Trochę w bok, z drugiej strony pod budą z kurczakami?

A WYSIĘGNIK POD DRZEWEM W CZASIE IMPREZY TO TEŻ "SPECJALNIE I GENIALNIE" WŁADZA ZAPEWNIAŁA?
Jak fontanny w sierpniu włączali "bo deszczowe lato było"?
nie dogonisz myśli czerepacha...
nie dogonisz myśli czerepacha... 14.12.2017, 20:28
Bo skoro za Długoborskiego tam scenę postawili to żadna siła czerepacha nie przekona, że może stać pięć metrów w bok...
Nemezis
Nemezis 14.12.2017, 20:07
A wysięgnik na WOŚP też ci przeszkadza w kwiczeniu na gryfińskie władze? Scena stała tam gdzie zawsze stoi i nikt jej nie będzie przestawiał ze względu na jednego (...)

Część komentarza usunięto. admin2
nie dogoni nikt twoich myśli...
nie dogoni nikt twoich myśli... 14.12.2017, 20:27
Paweł - przecież na placu Barnima NIE MA JUŻ SCENY, CO ZAWSZE TAM STAŁA! A na WOŚP zwiniecie choinkę?

spać! 7.12.2017., 03:39 Panie Nikitiński przestań pan gwiazdorzyć!

Nemezis 7.12.2017, 07:27 Kim ty jesteś knurze aby mi życie ustawiać?

a kuku! 7.12.2017, 08:43 Nemezis to Nikitiński?

mania wielkości 7.12.2017, 08:54 Uderz w stół, nożyce się odezwą. I te wyzwiska, obecne tylko we wpisach tylko kilku nicków...

Lokis 7.12.2017, 08:52 Nemezis to Nemezis a Nikitiński to Nikitiński.
łowca idiotów
łowca idiotów 14.12.2017, 20:26
Brak słów, totalny odlot.
Sylwek z Lubanowa
Sylwek z Lubanowa 14.12.2017, 12:37
Na swoją imprezę spokojnie zdążą, spokojna twoja plantacja galarety ;-)
:):):)
:):):) 14.12.2017, 19:17
Impreza na dzierżawionych kortach?
Sylwek z Lubanowa
Sylwek z Lubanowa 14.12.2017, 20:08
W golfa nie gra się na kortach
:)
:) 14.12.2017, 23:02
Na gryfińskich kortach nawet w wojnę się bawić nie da...
Ruch Patr idiotyczny
Ruch Patr idiotyczny 14.12.2017, 07:33
Panie szanowny burmistrz Sawaryn ja się pytam dlaczego ta choinka zamiast być patriotycznie biało- czerwona jest wewrednych barwach TVNu? Pan to chyba chcesz mieć nieprzyjemności jakieś?
W
W 14.12.2017, 07:03
Maciuś zacznij zesz pisać cymbale normalnie bo to już nudne się zrobiło. Wszędzie te Twoje komentarze pisane z błędami na siłę i gówno wnoszące do sprawy.
Oli
Oli 14.12.2017, 06:50
Kebab po ile z frytkami
macius wykopany
macius wykopany 14.12.2017, 06:04
pszeciesz one jeszcze pszet wyborami zrobiom wypasionom wojenke i uruhomiom rybakufke bominie te unijne pinc lat i POzamiatajom moje szanse na pszejencie POheniowej shedy wienc ja bardzo proszem aby fszyscy kturym lerzy na sercu moje dobro i zadlurzanie grefina wieszali psy na tej pszeklentej profesjonalnej ekipie nieudaczmikuf co nafet w lape niebiorom
Mi
Mi 14.12.2017, 08:40
dobre :)))) zgadzam się.
Mo
Mo 14.12.2017, 06:49
Hej debilu dawno nie pisałeś swoich wypocin
Haha
Haha 14.12.2017, 05:52
Moim zdaniem choinka i sanie z reniferem wymiataja! Kiedy nasze "obiektywne" gryfinskie media przybliżą nam swoich kandydatów na burmistrza?
 Golfista z POwołania
Golfista z POwołania 14.12.2017, 08:54
Kandydat jest jeden a kwik jego od czasu klęski w Modrym Lesie bardzo donośny
:)
:) 14.12.2017, 08:45
A to "najobiektywniesze" media mogą mieć innego kandydata? Co przewrót pałacowy - delfiny obalają króla?
Santo subito
Santo subito 14.12.2017, 04:49
Warto pamiętać że za czasów naszego Słońca Gryfina SP. Pana Burmistrza Henryka Piłata miasto było pięknie ozdobione już przed Andrzejkami i tak aż do końca karnawału. Ludzie byli wówczas zdrowi, mądrzy i szczęśliwi, a redaktor portalu mógł liczyć na ciepłe przyjęcie i wyśmienitą kawę...
:)
:) 14.12.2017, 08:44
Cóż - inny redaktor popijał w tym czasie kawę w lokalu należącym do kogoś innego:)
Dobra zmiana
Dobra zmiana 14.12.2017, 08:56
I dzięki temu uratował gminę przed niechybnym upadkiem
:)))
:))) 13.12.2017, 23:48
Piękne dekoracje niech zazdrośnicy zazdroszczą :))))
???
??? 13.12.2017, 23:34
Czy to robi gmina, czy firma zewnętrzna? Był przetarg?
Hodowca tuczników
Hodowca tuczników 14.12.2017, 06:07
Kwik, kwik kwiiiiiik..



Gdzie korytko z karmą dla prosiaczka bo już trzy lata minęły jak głoduje? Gdzie te tatary z truskawek zakrapiane szampanem zlizywanym z młodych opłaconych piersi?
!!!
!!! 13.12.2017, 23:40
???? Tak sztuczny jak choinka!
ozdoby z przetargu?
ozdoby z przetargu? 14.12.2017, 19:18
No to jak z tym przetargiem? Bo im bardziej zeloci wyzywają tym większa pewność że argumentów brak!

Pozostałe