Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Policjanci z Gryfina zorganizowali ipowską wigilię

  • 19.12.2017, 13:09
  • Mariola Świątczak, sekretarz ZGW IPA – Szczecin
Policjanci z Gryfina zorganizowali ipowską wigilię Autorzy zdjęć: Marek Fiszer i Andrzej Kosmala z Regionu IPA – Stargard
Tradycyjnie na początku grudnia każdego roku, Zachodniopomorska Grupa Wojewódzka IPA - Szczecin (jako członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji) organizuje wigilijne spotkanie dla swoich członków oraz sympatyków stowarzyszenia. Tym razem w dniu 8 grudnia 2017 r. w gościnnych progach zajazdu "SAGA" w Pniewie (gm. Gryfino) odbyła się uroczysta kolacja, podczas której uczestnicy (80 osób) łamali się opłatkiem i składali sobie świąteczne życzenia.

Gośćmi specjalnymi ipowskiej wigilii był insp. Piotr Ostrowski - zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie, Wojciech Konarski - starosta gryfiński oraz kom. Radosław Purtak - pierwszy zastępca komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

W części oficjalnej spotkania, prezes ZGW (Zachodniopomorskiej Grupy Wojewódzkiej) Robert Rzeźnik uroczyście wręczył odznaki i certyfikaty X-lecia SP IPA Zbigniewowi Puklickiemu (Region IPA - Stargard) oraz Jackowi Michalewskiemu (Region IPA - Dębno).

Przewodniczący Regionu IPA - Gryfino Grzegorz Klimek jako organizator wigilii również złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne oraz noworoczne. W swoich wystąpieniach zarówno insp. P. Ostrowski jak i starosta W. Konarski podkreślili zasługi IPA na polu działalności statutowej w myśl światowego hasła IPA: Servo Per Amikeco!!!, czyli: Służyć poprzez Przyjaźń!!! - oraz podjętych przedsięwzięć charytatywnych na rzecz społeczności lokalnej i zawodowej.

Następnie w atmosferze nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się nowego roku 2018, przy jednym wspólnym stole członkowie IPA oraz ich sympatycy rozkoszowali się smakiem tradycyjnych polskich wigilijnych potraw oraz ciast. Wieczór się przedłużał, choinka błyszczała ozdobami, a rozmowom, wspomnieniom i dyskusjom nie było końca ...

Zarząd Zachodniopomorskiej IPA w Szczecinie składa serdeczne podziękowania kom. Radosławowi Purtakowi i Grzegorzowi Klimkowi, a także członkom Regionu IPA - Gryfino za wspaniałą wigilię i wzorową organizację logistyczną spotkania.

Mariola Świątczak, sekretarz ZGW IPA – Szczecin

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

H
H 21.12.2017, 08:41
Tańcom ,chulankom,swawolom nie było końca ! Jedzą ,piją ,lulki jarają ????
spoza branży
spoza branży 19.12.2017, 21:21
To splendor dla Gryfina, że impra u nas.
pawulon
pawulon 19.12.2017, 20:20
Pozdrowienia dla Kulsona.
http://uwaga.tvn.pl/reportaze,…
uff
uff 19.12.2017, 18:40
Myślałem że pisowską!
wspomnienie
wspomnienie 19.12.2017, 16:40
Saga? Pamiętam hmmmm
mikołaj
mikołaj 19.12.2017, 15:50
dniu 8 grudnia 2017 r. w gościnnych progach zajazdu "SAGA" w Pniewie (gm. Gryfino) odbyła się uroczysta kolacja

co tak wcześnie?
Schutzengel
Schutzengel 19.12.2017, 14:35
Puste stoły , to jest Wigilia ?
Popatrzcie na to spotkanie.Pewnie rozliczenie kosztów gastronomicznych z wigilii u biskupa ,wpiszą na konto Waszego postnego spotkania. http://www.igryfino.pl/wiadomo…
Gosia
Gosia 19.12.2017, 13:59
Piękne hasło ma ta organizacja i powinno się propagować po polsku.
choinka
choinka 19.12.2017, 13:52
oczywiscie sieroty księży nie zaprosili..

Pozostałe