Mistrz parkowania na... chodniku

  • 20.02.2018, 19:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania na... chodniku fot. czytelnik igryfino
Wolnego miejsca do zaparkowania auta obok Laguny i kortów sporo. Jednak kierowca tego auta zamiast zaparkować jak normalny człowiek musiał wyeksponować swój "wózek", zastawiając cały chodnik - napisał do nas czytelnik i przysłał zdjęcie.

Przydałyby się w tych okolicach częstsze patrole straży miejskiej aby eliminować tego typu przypadki - dodaje internauta,

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 23.02.2018, 10:56
Ormo w akcji. Jak widać na tym nie opisanym zdjęciu, godziny szczytu komunikacyjnego,tłumy pieszych, matki pchające wózki z dziećmi, brak bezpiecznego ominięcia przeszkody. Jak tu żyć ?
Może się kierowcy zepsuł samochód, albo na kogoś czekał w środku?
Nikt bez powodu na takim zadupiu auta nie parkuje, tym bardziej ,że w pobliżu wolne miejsca postojowe na parkingu.
bo jam ze świ
bo jam ze świ 21.02.2018, 15:17
Dziadek pode chałpe podjeździali, ociec tysz, to co ja gorszy jakiś, cy cóś?
arek
arek 21.02.2018, 22:17
Cóś w tym jest. Stąd zapewne rejestracje z ZS, ZST, ZPL, W.. itp. wiejskich powiatów.
pyt
pyt 21.02.2018, 15:03
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
Nie-mistrz
Nie-mistrz 21.02.2018, 09:40
Jaki burmitrz taka straż miejsca, wice-pracownicy, fontanny, zabytki i chwastniki...
Karol od listopada Wielki.
Karol od listopada Wielki. 22.02.2018, 00:58
Faktem jest , że w kilka miesięcy z trawników zrobili chwastniki. Są wybitnie zdolni w nieudolności.
Kiedyś tworzyłem.
Kiedyś tworzyłem. 21.02.2018, 00:07
To parking przy Lagunie obok kortów. Ciul ma tam prawie 500 miejsc parkingowych a on na chodniku i to na zakręcie. Przepraszam bo to może blondynka.
P.s. Mam taki pomysł dla graficiarzy. Oznakowujcie te samochody np., tak jak biegnie chodnik itp. Tego trzeba by oznakować całego na zielono.
Łowca baranów
Łowca baranów 20.02.2018, 20:52
Po przeczytaniu tego jakże mądrego,ciekawego i poczytnego artykułu zmieniło się życie moje,mojej żony oraz sąsiadów.
arek
arek 21.02.2018, 22:18
Oby na lepsze!
półżartem półserio
półżartem półserio 20.02.2018, 21:17
Wiesz co , moje też ! Pozdrawiam !
cicho sza
cicho sza 20.02.2018, 20:48
Głucho, ciemno , ludzi nie ma , zagrożenia drogowego nie ma - przycisnęło mnie więc wyskoczyłem w szuwary - przepraszam..!
Marta
Marta 20.02.2018, 20:37
Kompletny brak wyobraźni i kultury. Tego ostatniego bo tarasuje pieszych a wyobraźni bo ktoś może mu porysować.
taks
taks 20.02.2018, 20:19
Wreszcie ktoś zwrócił uwagę na ten burdel pod Laguną.
pukacz
pukacz 20.02.2018, 20:08
No dobra pora zwijać manele,żonka się niecierpliwi chyba chce abym ją puknał więc do jutra gryfiniusie,trzymajcie za mnie kciuki
 kukułka i dzięcioł
kukułka i dzięcioł 21.02.2018, 09:08
Jak byś był pukaczem z puku to byś nie musiał tam nawet jeździć a kasa sama do kieszeni by ci wpadała.
gosc
gosc 20.02.2018, 19:51
sporo miejsca to może było jak fotograf fote robił ale często gesto tam nie ma gdzie zaparkować a poza tym te miejsca jakiejś takie wąski
qś
22.02.2018, 08:51
Są wąskie, ale wystarczające. Problem z tymi, co nie odróżniają szarej kostki od czerwonej.
łowca debili
łowca debili 20.02.2018, 19:51
nie zdaje sobie nawet sprawy co zrobił-debil po ohp-ie
Plebsn
Plebsn 20.02.2018, 19:49
Ormo ma duźury pod Laguną ?
Pieszy
Pieszy 20.02.2018, 20:51
Plebsn chyba byłeś w ormo bo wspominasz lub miałeś kogoś w rodzinie a tak reasumując to przepisy som na tego kierowcę
Czytelnik
Czytelnik 20.02.2018, 19:48
Identycznie było wczoraj na ulicy bałtyckiej .
Mieszko
Mieszko 21.02.2018, 07:56
A Straz Miejska siedzi i zawija.... wyplate za nie wiadomo co...
Kn
Kn 20.02.2018, 19:48
Ty wsioku fotogragiczny zamiast robić foty trzeba był zadzwonić na 997 !! Lub SM
Co zwieracze ci poszły ? Takiś kozak !
cha cha
cha cha 20.02.2018, 20:21
Kn a skąd wiesz że tego nie zrobił? Mandat jeszcze nie przyszedł?
Jola
Jola 22.02.2018, 01:00
Kulson znów po nie tej stronie.
Kot
Kot 21.02.2018, 22:27
A kto reaguje na takie telefony? SM? Wolne żarty
galiusz
galiusz 20.02.2018, 19:46
Chciał się pochwalić bryką.

Pozostałe