Obrady przerwano, gdy nadszedł czas na podjęcie decyzji o okręgach wyborczych

  • 23.02.2018, 14:06 (aktualizacja 23.02.2018, 19:14)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obrady przerwano, gdy nadszedł czas na podjęcie decyzji o okręgach wyborczych
Początkowo (od godziny 9) na sesji było 11 radnych. Po godzinie 17 zaczęto dyskutować na temat okręgów wyborczych. Po ponad 8 godzinach procedowania, na sali zostało tylko 6 radnych. W związku z tym Bogdan Kosmalski, przewodniczący Rady Gminy w Widuchowej przerwał sesję.

Sesja będzie kontynuowana dopiero w kolejny poniedziałek, tj. 5 marca 2018 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

likwor
likwor 26.02.2018, 23:17
Widocznie będą jeszcze nowe pomysły na okręgi.
pomroczność jasna
pomroczność jasna 26.02.2018, 12:03
Pani wójt to pierwszy i ostatni wódz , który gasi uliczne światła na wsiach o godz.23 .00 !
pamięć doskonała
pamięć doskonała 26.02.2018, 12:27
To "zarządzenie" jeszcze wójta Gołąba.
cz
cz 26.02.2018, 18:00
No to mogła je cofnąć...
wyborca
wyborca 26.02.2018, 18:16
Co obiecywała w kampani wyborczej-oświetlenie przez całą noc,co pozostało??? NOWE OBIETNICE ,,drodzy państwo".
jasność
jasność 26.02.2018, 18:28
Jeszcze kilka miesięcy ma czas na zrealizowanie swojego hasła wyborczego.
Ano
Ano 25.02.2018, 18:53
Chiny nie, ale by się przydało...
Tak właśnie..
Tak właśnie.. 25.02.2018, 18:38
http://www.gazetalubuska.pl/st…
Mao Tse Tłuk
Mao Tse Tłuk 25.02.2018, 18:40
Bzdury jakieś jak się ubierać. Co to Chiny?
A tak
A tak 25.02.2018, 18:34
http://www.gazetalubuska.pl/st…
dwa palce
dwa palce 24.02.2018, 22:50
tego się nie da w żaden sposób skomentować. wykrzywia palce
Piotrek
Piotrek 24.02.2018, 20:26
Uważam się za jednoosobowa wilczą sforę! I dlatego obowiązuje wilcze prawo!
szczupak
szczupak 24.02.2018, 20:07
Podobno zostały zgłoszone propozycje do zmiany uchwały o okręgach wyborczych. czy możecie napisać cos bliżej?
oktet
oktet 24.02.2018, 15:42
Piotr Wajdyk promuje powołanie specjalnej komisji statutowej bo ten pomysł był lansowany przez wójt Annę Kusy-Kłos. Czy ten człowiek nie potrafi myślec samodzielnie?
Mysia
Mysia 26.02.2018, 10:07
Kim jest ten człowiek, że może promować powołanie komisji ? Jego ego przerosło obecną wójty i jego samego. Kto z tą osobą miał do czynienia to woli być od niego z daleka, nie jednemu namieszał i ciągle miesza. To taka szara eminencja, która rządzi, ale nie swoimi rękami.
szambo nurek
szambo nurek 24.02.2018, 12:24
Sprzedał się za srebniki.
Rówek
Rówek 24.02.2018, 17:44
A szambo to należy wywozić. a nie rozlewać po całym środowisku. Ścieki należy badać. Srebrniki nic nie pomogą.
piotro win
piotro win 24.02.2018, 15:26
Ogłosił bankructwo a tak naprawde czekał na sponsora. I tak się sprzedał ponownie.
włef
włef 24.02.2018, 11:49
Niedoszerznikowi poluzowały się chyba wszystkie hamulce. Zrobił się już ponad gminnym pośmiewiskiem.
LImal
LImal 24.02.2018, 11:14
A na sesji była ta pierdoała saska z Żarczyna?
wuefmen
wuefmen 24.02.2018, 08:28
(...) niedorzecznika piotrusia!!!!!!!!!!!!! urban był aniołem przy nim. poziom służalstwa = bagno!!!!!
 
joł
joł 23.02.2018, 22:46
pis wam tak wybory samorządowe zorganizuje, że wygrają ich kandydaci i tyle waszej demokracji
robot
robot 23.02.2018, 21:20
Diety odbiorą za jedno posiedzenie Rady i nie waźne źe Sesja rozpoczęła się 22 lutego i zakończy się? 5 marca dieta będzie za jedną Sesję. 40 punktów w porządku Rady razy minimum/bez dyskusji/ 15minut to daje 600minut/10 godzin/bez przerwy i o taką sesję z/ 40 ./wnioskuje A.K.K. do Przewodniczącego Rady?
wyborca
wyborca 24.02.2018, 13:24
Radni Janiak i Dwojak od A.K.K. od 3 lat nie przychodzą na Sesję i komisje Rady mając głęboko w .....mieszkańców Źarczyna i Krzywina czy to nie naleźy piętnować? aleź nie bo to są ludzie pismaka.
widuchowiak
widuchowiak 24.02.2018, 20:23
...,,gdy nadszedł czas na podjęcie decyzji o okręgach wyborczych" Merski, Boruta,Filipiak,Kulka i Łowicki nie głosowali za,przeciw, ani się nie wstrzymali od głosowania, w tym czasie wykonywali swoje obowiązki radnego gminy Widuchowa!!! popijając kawę i pierdząc w stołki nie mając własnego zdania-żenada.
pismak
pismak 25.02.2018, 20:48
pismak zawsze słuzył władzy a potem jak nic nie dostał to ja niszczył!!
widuch
widuch 25.02.2018, 07:02
a nie przyszło ci go głowy, że w ten sposób pozwolili na wprowadzemie zaminy zgłoszonej poprawki. Jak byz uzywał mózgu to może bys to zauważył.
widuchowiak
widuchowiak 25.02.2018, 10:24
do widucha- 6 radnych głosowało za, Merski, Boruta,Filipiak,Kulka i Łowicki nie głosowali-,,Jak byz uzywał mózgu to może bys to zauważył
zero litości
zero litości 24.02.2018, 20:37
Ty widuchowiak piszesz jak żarczyniak.
obserwator
obserwator 24.02.2018, 17:17
Radni Dwojak i Janiak to osoby nieodpowiedzialne podstawione przez pismaka- bankruta i jego przybocznych z Krzywina tzn sołtysa i rady sołeckiej. Za to teraz razem tańczą kankana w Gerde,zobacz na e.Najgorzej dla społeczności jak wśród niej znajdzie się kret i manipulant,który, nią manipuluje.
Lunatyk
Lunatyk 24.02.2018, 14:53
A kogo obchodzi czym pismak smrodzi?
data
data 24.02.2018, 15:24
Obchodzi bo się okazuje, że są równi i równiejsi.
Odra
Odra 23.02.2018, 20:22
A co z dietami?
mary
mary 23.02.2018, 20:43
Pewno diet nie dostali, wkurzyli się i poszli!
wiaderko
wiaderko 24.02.2018, 11:15
Jak dzieci z piaskownicy!
krzywy
krzywy 23.02.2018, 18:41
Obstrukcja ekipy wójt widoczna aż zanadto!
ryba
ryba 23.02.2018, 15:05
Ta sesja była źle zaplanowana. Kto widział 37 punktów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaś
Jaś 24.02.2018, 17:28
Brak znajomości ergonomii przez wójta. Według programu wyborczego A.K.K. sesje miały odbywać się po południu. Obiecanki, cacanki, jak cały program. Teraz serwuje się sesje widowiskowe, nieracjonalne i wywołujące śmiech i zażenowanie w środowisku gminnym i nie tyko gminnym.No cóż niektórzy promują się w taki oto sposób - co piszą to piszą ,byle o nas pisali.
Widuch
Widuch 24.02.2018, 11:01
Sesję zwołuje Przewodniczący rady, nie wiedział co podpisuje zwałując sesje.
Zosia
Zosia 24.02.2018, 17:38
Widział, może chciał się przypodobać pani wójt,a może brak wiedzy o higienie pracy, To jawne lekceważenie radnych i tych,którzy są obserwatorami na sesji. Pewnie A.K.K. liczyła na zmęczenie radnych a tym samym uzyskanie tego co chciała.Obserwujcie bo przewodniczący to prawdopodobnie kandydat na wójta.
wyborca
wyborca 24.02.2018, 13:10
Z wnioskiem o zwołanie Sesji wraz z porządkiem wystąpiła A.K.K. a przewodniczący w ciągu siedmiu dni ma obowiązek zwołać Sesję wraz z porządkiem i tyle moźe zgodnie z Statutem.
widuch
widuch 25.02.2018, 07:10
do wyborca pewnie, że ma obowiązek zwołania sesji ,ale to nie oznacza, ze musi sie na wszystko godzić. Przed zwołaniem Sesji zapoznawał sie pewnie z uchwałami"chyba, że nie. Wiedział jaki jest program i ile jest projektów uchwał.
Veritas
Veritas 24.02.2018, 11:50
Jak nie wina Lidwina to wina przewodniczącego i tak sluchamy już prawie cztery lata.
sieć sanitarna
sieć sanitarna 24.02.2018, 15:19
Niektórzy to pewno mogą stosować taką Gebelsowką metodę, żeby powtarzać kłamstwa a może staną się prawdą. Veritas, że weź to proszę pod uwagę.

Pozostałe