Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zastrzelił psa. Teraz zapadł wyrok

  • 01.03.2018, 06:19 (aktualizacja 01.03.2018, 07:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zastrzelił psa. Teraz zapadł wyrok Fot. Policja Zdjęcie przykładowe.
Do zdarzenia doszło 2 lipca 2016 r. Krzysztof S., 44-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego w Dłusku Gryfińskim (gm. Banie) wycelował z wiatrówki w stronę psa i strzelił. Po chwili jeszcze raz strzelił śrutem. Zabił 2,5-letniego psa.

– Krzysztof S. dłuższy czas znęcał się nad zwierzętami. Dwukrotnie oddał strzał z wiatrówki, celując w psa. Zwierzę nie miało szans na przeżycie. Jak ustalił sąd, mężczyzna znęcał się także nad kotem i ptakami – mówi portalowi igryfino rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie sędzia Tomasz Szaj.

Sąd Rejonowy w Gryfinie 27 lutego 2018 r. wydał wyrok w tej sprawie. Krzysztof S. został skazany na 3 miesiące pozbawienia wolności (bez zawieszenia) oraz 10 tys. zł nawiązki na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Wyrok nie jest prawomocny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (210)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rynek
rynek 05.03.2018, 12:18
gdzie tego morderce zawiezli ?na areszt na kaszubskiej w szczecinie?bo juz sie pytaja chlopaki.
Elżbieta
Elżbieta 04.03.2018, 18:11
ŚMIESZNE I PUSTE GADKI O SĄDACH. Czy sąd osądzi sprawiedliwie czy winny i czy nie winny! GŁUPIE. Jak ktoś zrobił coś złego to jest człowiekiem złym i tyle ! ! ! Choćby tysiące sądów orzekało inaczej. Ten gość niech sam w swoim sumieniu siebie osądzi i czy potrafi z tym dalej żyć
LudziePrawdy :)
LudziePrawdy :) 04.03.2018, 17:02
Apeluje do wszystkich wspanialych komentatorow tej strony - pocalujcie go wkoncu wszyscy w ***! Bezczelni wyzywskiwacze. Wszyscy wlaziliscie po palcu w *** bez wazeliny dla korzysci.Wy wiecie o co chodzi. Chcieliscie pracy konkretnie w wiatrakach , a teraz mu za to dziekujecie w tak perfidny sposob.Bezwstydnicy! Pracujecie w wiatrkach i piszecie na niego te komentarze.Gdybym mieszkal/a w tej wsi to sobie sam/a bym w leb strzelil/a. Wy zwyrodnialcy jednego czlowieka byscie w lyzce wody utopili , wstyd i hanba!!! Karma wraca.ZAL.PL
:) Znajomi (:
:) Znajomi (: 04.03.2018, 16:54
Ci ,co znaja Krzysztofa S. od dziecinstwa to dziwia sie ,ze tak dlugo wytrzymal w tej podlej wsi, Ci co komentuja to ich komentarze bardziej pasauja do nich niz do Krzysztofa S.
Wyrok????
Wyrok???? 04.03.2018, 14:11
W sadzie podobno nie mial zadnych dowodow zeby sie wybronic
waszka
waszka 04.03.2018, 10:23
Walic tego lba w dupskooo zabil psa to walic go.Jego zadjecia powinny byc drukowane na kazdym portalu.Tak to jest jak sie z rodzicami kapie do poznych lat zycia.zycz emu zeby zwierzeta odlaly sie na niego i osraly a na koniec rozerwaly na strzelpy.
Prawda boli :D
Prawda boli :D 04.03.2018, 17:04
Ciebie chyba :')
ważki
ważki 04.03.2018, 10:31
Zgoda, ale poczekajmy na prawomocny wyrok sądu.
żubr
żubr 04.03.2018, 10:11
Uważąm, że każdy kto skrzywdzi człowieka lub jednego z naszych braci mniejszych powinien być napiętnowany. Powinno się drukować we wszystkich mediach (gazetach , portalach) jego pełne imię i nazwisko oraz zdjęcie. Aby wiedzieć kogo omijać szerokim łukiem. Takie powinny być zasady, wtedy patologii będzie mniej.
#takdlasprawiedliwosci
#takdlasprawiedliwosci 04.03.2018, 08:09
z tego artykulu zrobil sie zalosny teatr, wszystko na poziomie komentujacej zawistnej smietanki dluska gryfinskiego. To smieszne ze korzystajac z okazji publicznego wylania pomyj na rodzine wyciagacie jakies brudy z fajkami rzucanymi na ziemie etc. To dla was pozywka, prawda? Chyba jednak ktos tu nie mysli realnie. W internecie NIKT nie jest anonimowy. Adres IP to najprostszy sposob znalezienia osoby ktora napisala poszczegolny komentarz :) pan Krzysztof zostal nieslusznie osadzony, kazdy kto go zna i nie jest zazdrosnym nienawistnym czlowiekiem wie ze nigdy nie zabilby psa. Ogarnijcie sie ludzie bo naprawde smiac sie chce jacy jestescie naiwni. Prawda wyjdzie a wtedy powolutku wszystkich ktorzy groza i obrazaja jeden po drugim pociagnie sie do odpowiedzialnosci :) nie pozdrawiam plytkich i zalosnych komentujacych. :)
wiatrak
wiatrak 04.03.2018, 09:59
Ja niestety znam i mam wręcz odwrotne zdanie...
były wiatrakowiec
były wiatrakowiec 04.03.2018, 11:54
Widać że jacyś ostatni wiatrakowcy z nim trzymaja bo reszta ludzi dawno się od niego odwróciła
#takdlasprawiedliwosci
#takdlasprawiedliwosci 04.03.2018, 12:12
Akurat do wiatrakow mi dosc daleko doslownie i w przenosni takze mylne spostrzezenie :)
#takdlasprawiedliwosci
#takdlasprawiedliwosci 04.03.2018, 10:14
Po pseudonimie mozna domyslic sie ze pomylil pan relacje zawodowe z przyjacielskimi. Ale coz zdarza sie. Kazdy ma prawo miec inne zdanie, po co opluwac i palac nienawiscia? Czysta ludzka glupota. Poczekajmy do uprawomocnienia sie wyroku. :)
Kkklkgg
Kkklkgg 04.03.2018, 08:16
Ale co sie dziwic, artykul na poziomie gazety :)
takdlatwojegopsychiatry
takdlatwojegopsychiatry 04.03.2018, 10:08
takdlasprawiedliwosci: nie strasz, nie strasz,bo się zesr...
#takdlasprawiedliwosci
#takdlasprawiedliwosci 04.03.2018, 10:33
Alez inteligentny komentarz, na poziomie tych wszystkich ktorzy sieja ferment pod tym artykulem. Niech wszyscy widza jak dlusko gryfinskie potrafi sie wypowiadac. Haha
Przyjaciel????
Przyjaciel???? 03.03.2018, 17:54
Krzysztof nie tylko zwierzęta kocha????
Nn
Nn 03.03.2018, 14:26
Prawda myslenie nie boli poddanie sie badaniu wykrywaczem klamstw o ile mi wiadomo nie jest zadnym dowodem a to ze ludzie go nienawodza .....bzdura jest im obojetny a nienawidza tego co chcial zrobic jak perfidnie prubpwal zwalic wszystko na kogos kogp podobno mial za przyjaciela i to wykprzystujac jego slabosc
Wiiemmmy
Wiiemmmy 03.03.2018, 16:13
Ja mysle ze wszyscy maja go gdzies ale perfidne zachowania calej rodzinki wobec innych ludzi jak puszczanie glosno muzyki gdy juz cisza nocna i np wyproznianie popielniczki na ziemie nie do kosza to takie niektore, zeby naswietlic co to za wspaniali ludzie te i wiele innych zachowan ktore przyczynily sie do sympatii ze strony innych ludzi
Ubaw po pachy.
Ubaw po pachy. 03.03.2018, 14:57
Wiekszej bzdury żem nie slyszal!!!
Hahahha
buhaj
buhaj 03.03.2018, 14:03
Najgorzej to się samemu wrobić!
Nn
Nn 03.03.2018, 13:16
Znam tego pana wiem ze kocha zwierzeta ale niestety tylko swoje a cala reszta to be i to bzdura ze go ktos wrabia to poprostu tchorz mocny po pijanemu i z wiatrowka w reku. to po prostu tchorz ktory zrobi wszystko byle ratowac wlasny tylek i ciepla posadke
Ryś
Ryś 03.03.2018, 16:46
Dla ludzi to ten człowiek jest całkowicie obojętny ... zeby po alkoholu strzelać z wiatrowki ? A jakby zamiast w psa trafił w człowieka? Tez byście go tak bronili???
leśny kot
leśny kot 03.03.2018, 17:19
A może też polować na RYSIE?
Ryś
Ryś 03.03.2018, 20:20
A moze Krzysia nafaszerujemy śrutem ?
Znamyyy sie
Znamyyy sie 03.03.2018, 16:04
Dokladnie tez go znam i to samo zdanie mam najpierw cwaniakowal ze mu nic nie udowodnia a pozniej szybciutko szukal kogos zeby wine na siebie wzial ale nikt nie jest glupcem
wlasnie tak
wlasnie tak 03.03.2018, 13:39
Oj perspektywa 3 miesiec bez kasy boli bardziej niz ta odsiadka. Oj dla kasy to by wszystko zrobili tacy ludzie.
prawda
prawda 03.03.2018, 20:48
do pracy leniwce ***! a nie pieniędzy zazdrościcie! na tacy mu nikt nie położył tego co ma !
US
US 03.03.2018, 16:08
Właśnie o pieniądze tu chodzi. Z odsiadką w papierach już nie znajdzie takiej pracy
Ok
Ok 03.03.2018, 17:27
A kto powiedzial ze straci prace?
Myślenie nie boli.
Myślenie nie boli. 03.03.2018, 13:38
Gówno wiecie ludzie. Tego gościa w to po prostu wrobili inni mieszkany Dłuska którzy czują do niego nienawiść. Z tego co piszą ten człowiek jest w stanie poddać sie badaniom wykrywacza kłamstw. Poczekajmy na wyniki i wtedy będziecie dowodzić jaka faktycznie jest prawda.
Znajomek
Znajomek 03.03.2018, 16:06
On zastrzelil psa i nikt go nie musial w nic wrabiac za nieodpowiedzilane zachowanie trzeba zaplacic myslal ze mu sie upiecze jak zawsze a tu niestety
kara
kara 03.03.2018, 14:16
Pan S ma amnezje po alkoholu????
Rynek
Rynek 03.03.2018, 13:59
Morderca
???
??? 03.03.2018, 13:48
to co on zrobil ze tak nienawidzą?
Pozdro
Pozdro 03.03.2018, 14:20
Zapytaj się tych zawistnych ludzi. Uroki mieszkania na wsi. Jedna wielka *** zmówiona rodzina
N.
N. 03.03.2018, 10:56
Wojtek, Wojtek... Jak ty się zachowujesz? Nie tak cię matka wychowała!
Prawda
Prawda 03.03.2018, 10:40
Ludzie ktorzy znaja Krzysztofa wiedza ze ludzie sie zmowili i go w to wrobili. A reszta komentujacych to zawistne ***e
niezomny
niezomny 03.03.2018, 09:58
zabojca zwierzat
Msjsbjsbajakla
Msjsbjsbajakla 03.03.2018, 10:54
Jaki zabojca? Czlowieku, spusc cisnienie. Ten czlowiek kocha zwierzeta!
Ryś
Ryś 03.03.2018, 16:54
Jakby kochał to nie zastrzelilby psa ;) troche to sprzeczne stwierdzenie hahaha
kotek
kotek 03.03.2018, 16:04
pewnie piesek byl bezpanski,a ten Krzysztof tak kocha zwierzeta ze chcial skrócić jego nedzny los i wiatrowka poszla w ruch. prawdziwy milosnik zwierzat. Ach i jeszcze cos nie tak bylo z ptakami i kotem ( pewnie chore). Ale on NAPEWNO kocha zwierzęta!!
Ppppndjjdns
Ppppndjjdns 03.03.2018, 17:24
Ptaki , kot jak zreszta i ten piesek to jeden wielki wymysl Dłuskowego kryminalisty! Ktory zlozyl takie zeznania na niekorzysc Krzysztofa.S. Nic takiego nie mialo miejsca, dziwic sie tylko temu czlowiekowi ze po przesiedzeniu pol zycia w kiciu dalej sie pcha w takie sprawy! Chyba ktos tu nie przemyslal sprawy ile dostaje sie za falszywe zeznania! Za dobrze ruchali Cie w *** ze chcesz tam wrocic ?!!!!?!!
Jak morderca zwierząt może mieć ♥ serce
Jak morderca zwierząt może mieć ♥ serce 03.03.2018, 11:38
Morderca. Powinien ciągnąć Lachy na celi
Princeska
Princeska 03.03.2018, 08:55
O to ten pan Krzysztof S co ma dwie żony
Ryś
Ryś 03.03.2018, 16:57
Jedna żona czy dwie co za różnica ;) ważne ze z miłości do zwierząt je zabija
Wiw
Wiw 03.03.2018, 10:56
Nie wiem. Idź zapytaj , śmiało
Gw
Gw 02.03.2018, 20:30
Badanie tego pustego łba ????????????
Prawda wkrotce wyjdzie na jaw
Prawda wkrotce wyjdzie na jaw 02.03.2018, 18:14
OJ TAK. BADANIE WYKRYWACZEM KLAMSTW POKAZE KTO MOWI PRAWDE!!!! PAMIETAJCIE PRAWDA ZAWSZE WYGRYWA! JAK NIE ZA PIERWSZYM RAZEM TO ZA DRUGIM!!
Chyba ktos tu powinien zaczac sie wreszcie bac! Z tego to juz rodzinka Cie nie wybroni! Ani placzem ani klamstwem! Buhahaha
Przyjaciel
Przyjaciel 02.03.2018, 19:48
Polecam rodzinie wykonanie takiego badania
Qwerty
Qwerty 02.03.2018, 17:07
Ludzie czy wy zamiast mozgu macie tictaca?! O jakim wy wiezieniu mowicie, jesli juz to areszt! Widocznie nie umiecie rozroznic..... odrazu obsadza pana Krzysztofa w wiezieniu o zaostrzonym rygorze w celi z masa hahaha, brednia. A wam wszystkim drodzy recydywisci piszacy komentarze bardzo wspolczuje doznan erotycznych w wiezieniu, domiemywam ze mieliscie porzadna penetracje po waszych komentarzach, no coz. :)
GW
GW 02.03.2018, 20:33
Krzysiu wyjdzie to opowie o doznania hej ha ha ha
Nie
Nie 02.03.2018, 21:41
Dup....o pęknie aj pęknie
Rynrk
Rynrk 02.03.2018, 17:20
Areszt to jest przed wyrokiem, akurat Masa to taki sam nieudacznik jak ten co zabił psa więc razem by do dupczenia się nadawali.
Znajomy rodziny
Znajomy rodziny 02.03.2018, 16:04
Koniec tej dyskusji LUDZIE !!!!! Badanie wykrywaczem kłamstw załatwi całą sprawę! Nieustannie będę to śledzić i czekać aż dojdą do prawdziwego sprawcy! Powodzenia życzę i trzymam kciuki za Pana

Pozostałe