Czują się, jak mieszkańcy trzeciej kategorii

  • 03.03.2018, 18:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czują się, jak mieszkańcy trzeciej kategorii fot. czytelnik igryfino
-Chciałbym prosić Państwa o pokazanie, po jakiej drodze muszą poruszać się mieszkańcy ul. Polnej w Pniewie (gm. Gryfino). Na drodze jest masa głębokich dziur. Najgorzej jest jednak na skrzyżowaniu, gdzie dziura jest tak głęboka, że podwoziem samochodu szoruje się o ziemię przy pokonywaniu tego odcinka – skarży się czytelnik i przysyła zdjęcie.

-Domów jest wiele, wszyscy płacimy podatki, a czujemy się jak mieszkańcy "trzeciej kategorii". Czy nie da się chociaż ułożyć płyt betonowych, żeby przypominało to trochę cywilizację? Prośba do władz gminy aby pilnie zleciła uzupełnienie najgłębszych dziur, zanim ktoś poważnie uszkodzi samochód – dodaje czytelnik igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wkurzony z bezsilności
wkurzony z bezsilności 22.09.2018, 10:31
Prośba do redakcji iGryfino o interwencję w tej sprawie, bo nasze błagania do władz miasta o pomoc, to wołanie na puszczy.
Dlaczego Radni Miasta i Gminy nie interweniują na prośby sołtysa i mieszkańców Pniewa ? Nawieziona kiedyś podsypka dawała nadzieję na szybki remont, niestety, to była tylko zmyłka władz. Wszystko zarosło chwastami.
W nadchodzących wyborach samorządowych burmistrz i Radni sami sobie strzelają w kolano. Wątpię aby ktoś oprócz burmistrza Nikityńskiego który od niedawna zamieszkuje na skraju ul. Polnej, oddał głos na członków obecnej ekipy.
A może nowi kandydaci na burmistrza
zabiorą głos w tej sprawie i wyrażą jakieś konkretne deklaracje co do terminu remontu ulic gruntowych w Pniewie. My nie zabiegamy o asfalt, ale o równiarkę która zlikwiduje ten księżycowy krajobraz na ul. Polnej, Dębowej i Sosnowej , co pozwoli bezpiecznie dotrzeć do domów nie tylko mieszkańcom, ale także Straży Pożarnej, karetkom pogotowia, Policji, SM, itp.
Za pomoc potrafimy się odwdzięczyć podczas wyborów.
Bürgermeister
Bürgermeister 06.09.2018, 18:51
Ulica Polna zrobiona od ul. Gryfińskiej do kościoła, aby proboszcz nie buntował mieszkańców Pniewa przeciwko obecnej władzy podczas wyborów samorządowych. Kiedy dalsza część remontu ?
Czy gmina Gryfino, korzysta z PiS-owskiego programu ministerstwa infrastruktury na remont dróg gminnych i powiatowych ?
88
88 18.06.2018, 19:02
Te zwożone kamienie spod torów kolejowych to jakaś prywatna inicjatywa, czy też przymiarka gminy do remontu ul. Polnej i Dębowej w Pniewie ?
żołnierz wyklęty
żołnierz wyklęty 04.04.2018, 12:51
Gryfino będzie miastem zdrojowym, a Pniewo ze swoimi drogami stanie się naturalnym torem autokrosowym. Brawo burmistrzowie , po tej kadencji, nawet na sołtysa w Pniewie, Was nie wybiorą.
Miało być lepiej niż za Piłata. Szkoda ,że nie głosowałem na Muchę.
Wanda
Wanda 07.03.2018, 09:16
Panie Burmistrzu pytamy , kiedy będą przeprowadzone naprawy ulic w Pniewie ? podaj termin !
kyczaCz
kyczaCz 19.06.2018, 09:58
właśnie, kiedy remont ul. Polnej i Dębowej w Pniewie ?
wyborca
wyborca 07.09.2018, 10:37
właśnie, kiedy remont ul. Polnej i Dębowej w Pniewie ?- pytanie bez odpowiedzi
Oni już byli
Oni już byli 06.03.2018, 17:25
Jak powiedział klasyk. Dziękujemy za obiecanki, mamy dosc
Panie radny trochę honoru
Panie radny trochę honoru 06.03.2018, 17:21
Czy mozesz pan odpowiedzieć forumowiczom czy Fredry zrobiona???
Schutzengel
Schutzengel 06.03.2018, 15:49
Tomek ! drogi należą do Ciebie. Pomóż z tymi polnymi ulicami ! Czyżbyś, aż tak nie lubił kolegi burmistrza Pawła, teściów i szwagra, że całe Pniewo musi na tym cierpieć ?
oczywiata oczywistość
oczywiata oczywistość 06.03.2018, 09:40
Harmonogram remontu i budowy dróg to humbug!
Taaa...
Taaa... 06.03.2018, 17:22
A raczej kiełbasa wyborcza
Przepraszam bardzo a....
Przepraszam bardzo a.... 06.03.2018, 09:37
Fredry zrobiona????
Poszukiwany
Poszukiwany 06.03.2018, 09:34
Szukam radnego Zwolinskiego.... jest taki jeszcze w radzie??? Postulował harmonogram drog i pomoc mieszkancom.
Wanted
Wanted 06.03.2018, 12:00
On już swój harmonogram dla swoich ulic chyba już ma to co go reszta obchodzi?
Pytam sie...
Pytam sie... 06.03.2018, 09:27
Gdzie jest radny Zwolinski???? Dostał stołek i cicho siedzi.
radny
radny 06.03.2018, 09:38
Nie cicho siedzi tylko słodzi władzom na sesji.
:D
:D 05.03.2018, 21:01
w Kongo to miano drogi krajowej. bardzo elegancka droga.
władze są d...
władze są d... 06.03.2018, 09:14
Mówili, że nasze władze wyjęte jak z czasów Gomułki - a tu okazuje się bardziej egzotyczne - standardy z Konga...
69
69 05.03.2018, 15:28
Burmistrzowie się wkurzyli i ponoć będzie niespodzianka dla mieszkańców Pniewa. Co prawda nie będą to dywaniki asfaltowe, ale ciężki sprzęt wyrówna i usunie te wszystkie dziury i garby. Dziękujemy !!!
https://www.youtube.com/watch?…
władze są d...
władze są d... 06.03.2018, 09:15
A harmonogram? To trzeba zaangażować media, żeby coś w gminie załatwić?
POPZPR
POPZPR 05.03.2018, 13:01
Trzecia kategorio , jak se kupiłeś działkę od chłopa za 20 tys. to trza se było jeszcze drogę kupić , a nie żerować na moich podatkach .
kapitalizm
kapitalizm 05.03.2018, 19:16
komuchu, a co za różnica? Jak od Sawaryna - burmistrza kupuję albo Sawaryna - prywatnego posiadacza?
Podatki płacę za nieruchomość takie same, jak ci, którzy drogę mają!!!
prośba
prośba 05.03.2018, 09:43
Jeszcze raz apeluję i bardzo proszę środowisko pana Sawaryna aby w swojej polityce nie grali już zmarłym śp. Henrykiem Piłatem. To już naprawdę niesmaczne.
pamiętliwy
pamiętliwy 05.03.2018, 08:20
W poprzedniej kadencji, sołtys z Gardna takie drogi fotografował i na sesji wyświetlał. Pamiętam jak opozycja ( obecni rządzący) "dawali" p Piłatowi. Suchej nitki nie zosawili na człowieku. Panie Feler gdzie pan jest i te pańskie foty? Dzięki takim ludziom jak pan mamy ruinę w gminie.?! Na pewno nikt tego nie zapomni.!!
@n@konda
@[email protected] 05.03.2018, 10:58
Na pamiętnej sesji jak Pani Dudar d##ę skopała Panu Nikitińskiemu, Pan wicek mówił, że droga przez Wełtyń jest budowana bo Pani radna tam mieszka. Panie Nikitiński czekamy na drogę w Pniewie bo Pan tam przecież mieszka. Więcej takich radnych jak Pani EWA DUDAR (może już niedługo nasz Burmistrz) a Gryfino stanie się piękniejsze.
władze są d...
władze są d... 06.03.2018, 09:18
Jak ktoś nie widzi, że za Wełtyniem jest węzeł S3 (o "buraczanych polach" nie mówiąc) to i pojąć nie może, po co tyle zachodu z "tymi drogami"!
harmonogram
harmonogram 05.03.2018, 10:54
Obecne ciołki same obiecały "harmonogram dróg" - i co? Nawet tego nie potrafili przez całą kadencję spełnić...
macius wykopany
macius wykopany 05.03.2018, 09:00
czeba se jasno usfiadomic rze za henia to ta ulica miala asfalt i hodniki a dopiero za mnietka to ona zostala polna
do dysortografika
do dysortografika 05.03.2018, 10:52
a na fejsie "chonor" nadal jest, czy poprawiłeś?
macius wykopany
macius wykopany 06.03.2018, 12:17
na jakim fejsie jest chonor do POprawienia pasiolku?
zapomniałeś pod jakim nickiem piszesz:)
zapomniałeś pod jakim nickiem piszesz:) 06.03.2018, 12:54
Ojej, osobowości się pomyliły? Pod tym nickiem nie używasz "popierdułek i pasionkow", tylko łamiesz ortografię.
prośba
prośba 05.03.2018, 09:43
Bardzo proszę środowisko pana Sawaryna aby w swojej polityce nie grali już zmarłym śp. Henrykiem Piłatem. To już naprawdę niesmaczne.
Oni już byli
Oni już byli 05.03.2018, 00:02
Dość tych obiecywanek, temu panu już dziękujemy
ze Steklna
ze Steklna 04.03.2018, 21:24
niestety nasze wladze mają gdzieś wszystkie wsie.....mimo że tam też mieszkają podatnicy i niezapominać -wyborcy!!! Drogi są katastrofalne i do tego kompletny brak oświetlenia.
urwane zawieszenie
urwane zawieszenie 04.03.2018, 19:01
Mieszkańcy ul. Dębowej też proszą burmistrzów o pomoc. Gdzie są radni, żaden nie mieszka w Pniewie ? Proboszcz dostał kasę na płot, to cicho siedzi i liczy na jeszcze. Jaką kwotę dostał a parawia w Pniewie w ramach dotacji od Gminy Gryfino? Może ksiądz Czaczyk mieszkający przy ul. Polnej, zorganizuje koncert charytatywny, albo jakąś zbiorową modlitwę błagalną o remont dróg w Pniewie. Sołtys w imieniu całej społeczności powinien pozwać Gminę o zaniechanie remontów i konserwacji dróg lokalnych. Podatki biorą, ale nic w zamian.

Pozostałe