Komendanci rozdawali kwiaty i słodycze

  • 15.03.2018, 08:01 (aktualizacja 15.03.2018, 08:25)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Komendanci rozdawali kwiaty i słodycze Fot. Policja
Komendant powiatowy policji insp. Kazimierz Piotrowski wraz z pierwszym zastępcą kom. Radosławem Purtakiem, reprezentując męskie grono pracowników gryfińskiej policji, 8 marca 2018 r. złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie wręczając kwiaty i słodycze wszystkim paniom, składała najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu, uśmiechu na twarzy oraz aby zawsze czuły się doceniane, a życiowa mądrość dawała im siłę i determinację w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam
Adam 17.03.2018, 20:53
Panowie komendanci proszę opublikować na stronie komendy Wasz zakres obowiązków. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć czy oprócz rozdawania kwiatów macie jeszcze jakieś obowiązki np. zwalczanie przestępczości. Cóż... każdy robi to co potrafi najlepiej... dalszy komentarz jest chyba zbędny...
Obserwator
Obserwator 17.03.2018, 20:33
Propaganda jak za PRL (zabraklo tylko rajstop w koszuku). Niestety do Komendantow z PRL tym "dżentelmenom" wiele brakuje bo jednostka za ich rządów jest w rozsypce. Kto moze ucieka na emeryture, az strach pomyśleć co bedzie dalej... DOBRA ZMIANA. Proponuje wziąć sie do prawdziwej pracy Panowie "komendanci", bo za to macie płacone i to nie mało, a pracownikom należy zwiększyć uposażenie i dodatki, to kupią sobie porządne kwiaty i słodycze...
Teraz
Teraz 17.03.2018, 10:40
Teraz Zenków jest dwóch:)
ja pani
ja pani 16.03.2018, 15:44
śmiech jaka ściema z tymi kwiatkami słodyczami było - zobaczymy jak bedzie dalej
takie życie
takie życie 17.03.2018, 11:11
Są fakty i interpretacje. I oczywiście złośliwi policjanci...
...
... 17.03.2018, 23:31
Obraź się jeszcze bo to zawsze wychodziło Ci najlepiej
policjantka
policjantka 16.03.2018, 15:39
z jednym się męczyliśmy 7 lat Stechnij teraz kolejny Piotrowski czas na zmiany i wydalić Piotrowskiego z policji
takie życie
takie życie 17.03.2018, 11:12
A co pracować każe. Jest lepsze wyjście - zwolnij się sam!
...
... 17.03.2018, 23:29
Kazdy pracował efektywniej i w lepszej atmosferze przed przyjściem "slodziutich komendantow"! z niewolnika nie ma pracownika. Ciekawe komu beda wreczac kwiaty jak sie wszyscy zwolnia ?
mld
mld 15.03.2018, 22:54
Mundurowi chcą podwyżki w tym roku za małe maja pensje Młody powinien zarabiać 5000 tys zł na rekę na początek swojej pracy
Podatnik
Podatnik 15.03.2018, 21:14
Prosze oficjalnie sprawdzic za czyje pieniadze byly rozdawane te kwiaty i słodycze.
Oraz czy to rozdawanie i całowanie rączek bylo na służbie - placonej z naszych podatkow - czy w czasie prywatnym.
podniecony
podniecony 15.03.2018, 20:48
jeszcze do nich ZENKA dołożyć - ale by była ekipa - pamiętacie co ???
Xxx
Xxx 22.03.2018, 19:55
Pamiętamy hehe
glina
glina 15.03.2018, 18:36
Szkoda że na codzien komendant inaczej traktuje panie i zachowuje się jak.....
ewa
ewa 15.03.2018, 19:04
Jak Cham bądźmy szczerzy..
Syn pracownicy.
Syn pracownicy. 15.03.2018, 13:18
Jakieś normalne ludzkie zachowania. Bo burek z gminy rozdawał kwiaty na placu Barnima kobietom a w urzędzie damskiej załodze nawet życzeń nie złożył. To był pusty gest przedwyborczy obłudnika. Najgorsza ekipa w Gryfinie od 1945r.
U.
U. 15.03.2018, 20:34
Wstyd. Jeszcze nie wie, że sobie strzela w kolano. Drobne rzeczy składają się na całość.
Urzędniczka
Urzędniczka 15.03.2018, 16:17
To prawda. Wróciłam właśnie z pracy i mogę pisać prawdę. TO PRAWDA !
spoza urzędu
spoza urzędu 15.03.2018, 16:39
A w pracy wicki każą pisać co innego czy sami nadają?
Ciągle zajęci pisaniem
Ciągle zajęci pisaniem 15.03.2018, 17:09
Sami nadają. Jeden to od rana, Drugi nie lepszy.
88
88 15.03.2018, 13:01
Ten Purtak, to syn Stasia i Danuśki ? Jeżeli tak, to musi być porządny chłop.
...
... 17.03.2018, 23:37
Oceniaj ludzi po czynach, a nie po rodzicach
castro
castro 15.03.2018, 22:55
Coś w tym musi być, bo wyniki mają niezłe.
podniecony
podniecony 15.03.2018, 20:47
przestań - bo ty żona jego jesteś = rozejrzyj się dookoła - z koleżeńskiego szacunku nikt mu nie dowala - ale kiedyś będzie emeryt i zobaczysz ile będzie miał przyjaciół no może 1 wiesz kto.
podniecony
podniecony 15.03.2018, 12:56
bravo szefy - a gdzie Naczelnicy - nie są tak ładni ? podoba mi się spojrzenie jednej z Pań mówi wszystko .BRAVO !!!!
...
... 17.03.2018, 23:48
A mi podoba sie szczere spojrzenie dwoch Pan...
Zachwycona
Zachwycona 15.03.2018, 12:28
Brawo szefie!!!


Ma pan mój głos w najbliższych wyborach!
Arn de...
Arn de... 15.03.2018, 12:23
Rozumiem, że Pan insp. Kazimierz jak i Pan kom. Radosław za wręczane kwiatki i słodycze płacili pieniędzmi składkowymi zebranymi od siebie i kolegów policjantów. Jeżeli nie to...
Zawistny z   Lubanowa
Zawistny z Lubanowa 15.03.2018, 08:59
Wybory się zbliżają więc mietkowa konkurencja tez się lansuje
prof.
prof. 15.03.2018, 11:40
Nie wprowadzaj zamieszania, bo policjanci nie mogą startować w wyborach.
on wszędzie widzi wrogów...
on wszędzie widzi wrogów... 15.03.2018, 21:21
Przecież ten psychopata z Pniewa każdego uznaje za wroga, co czyha na jego stołek. A tym psychopatycznym uczuciem do poprzedniego wicka tylko się ośmiesza...

I przy każdym temacie widzi Lubanowo – nawet policjantów wręczających kwiaty.

Pozostałe