Już nawet cudzoziemcy nieprawidłowo parkują?

  • 27.03.2018, 15:53 (aktualizacja 27.03.2018, 20:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Już nawet cudzoziemcy nieprawidłowo parkują?
Wczoraj pisaliśmy o nieprawidłowym parkowaniu na ul. Niepodległości w Gryfinie. Dziś prawie w tym samym miejscu tym razem zaparkował samochód z niemiecką rejestracją. To nie tylko łamanie przepisów, ale również powodowanie zagrożenia dla pieszych.

Zaparkować w Gryfinie to bardzo duże wyzwanie. Nie można jednak przymykać oczu na stwarzanie niebezpieczeństw, bo chodzi tu o zdrowie i życie ludzi.

O problemie z parkowaniem na ul. Niepodległości napisaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/27552,mistrz-parkowania-na-jednokierunkowej

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (84)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pyt
pyt 30.03.2018, 18:18
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
qś
31.03.2018, 06:24
Matka siedziała z tyłu, a gdzie ojciec? Jak to jest po niememu?
eNeRDowiec
eNeRDowiec 30.03.2018, 15:42
Oni uważają, że u nas mogą zachowywać się, jak u siebie.
:)
:) 30.03.2018, 16:33
Ty za to widać ostatni raz za granicą byłeś w NRD...
Inaczej nie porównywałbyś szacunku kierowców dla pieszych...
Solo
Solo 30.03.2018, 13:56
Widać, iż fotoreporter wie, że dzwoni, ale nie wie, w którym kościele . Może czas najwyższy przyuczyć się trochę swego zawodu tani fotoludziku? W sumie jaki reporter - taki artykuł, a jaki artykuł - taka redakcja ! Żenada . Miłego dnia
Czesław
Czesław 30.03.2018, 13:30
Czas już żeby ktoś tej osobie ogarniętej dał nauczkę.Co wrzuca takie zdjęcia do internetu i odsłania tablicę rejestracyjną pojazdu. (Ochrona danych osobowych) od takich rzeczy jest Policja i Straż miejska.
A tu taka dobra dusza lata i zdjęcia robi ty ,,Parówo”
666
666 28.03.2018, 23:53
Pani która robi zdjęcia i non stop pisze donosy niech się Pani opamięta! W internecie nikt nie jest anonimowy. Teraz w końcu Panią namierzymy, choć my wiemy kim Pani jest i że ma Pani żółte papiery też wiemy.
A ku ku
A ku ku 28.03.2018, 23:58
Znajdz mnie to ci dam 1000 zł :)
hazardzista
hazardzista 29.03.2018, 00:22
Podwajam stawkę!
88
88 28.03.2018, 22:21
Ormowiec, to kobieta czy mężczyzna ?
blut
blut 28.03.2018, 21:27
Społeczniaki z okien do dzieła. Pani liczy na was :)
cz
cz 28.03.2018, 21:13
No to po prostu potraktujmy takie ( zdjęcia ) przypadki nieprawidłowego parkowania jako naukę - szkolenie ... I nie ,, wylewajmy ,, tyle żółci i nienawiści wobec siebie ...!!
czarodziejskie słowo
czarodziejskie słowo 29.03.2018, 00:24
Można jako naukę, ale widzisz, podejrzewam, ze ten co zaparkował jeszcze tu wszystkich atakuje, zamiast przyznać się do błędu i powiedziec "przepraszam"
Tatuś
Tatuś 28.03.2018, 20:18
To jest Polak! Hahah już robią szał że Niemcy źle parkują
Taaaka gmina.
Taaaka gmina. 28.03.2018, 17:12
To przecież gminne drogi. Co cię dziwi ?
Magda
Magda 28.03.2018, 14:08
To musiał zaparkować jakiś facet który kompletnie nie ma wyobraźni. Jak jeżdżę z wózkiem z dzieckiem to niestety spotykam wielu. Kobieta co pcha lub pchała wózek widzi to inaczej.
Arek
Arek 28.03.2018, 13:46
Szedłem tamtędy wczoraj i wymijając samochód omal nie wpadłem pod samochód. Bardzo prosze o kontakt. Zostawiłem swój namiar na FB.
rudi
rudi 28.03.2018, 19:41
A ja idąc od apteki lawirowałem między trzema stojącymi na chodniku!
Xomo
Xomo 28.03.2018, 16:13
Ale nie sr...aj żarem !!!
Co zrobiłeś dslej ??? Zadzwoniłeś na Policje ??
Jesli nie to pal głupa !!!
Olo.
Olo. 28.03.2018, 11:26
Spróbuj tak zaparkować u niemców,moment i masz mandat za 10-50 EURO,tak działa tam porządek 'uprzejmię donoszę'.
Hwd
Hwd 28.03.2018, 16:24
A u nas Ormowcy robią foty ! Zamiast zadzwonic na SM lub Policje !!!!
szczecin
szczecin 28.03.2018, 23:55
Przecież na Policji musisz przedstawić zdjęcie jako dowód. Najczęściej z kamerki dają na mandat taksiarze. Sama fota albo filmik wystarczy aby wlepili ci mandat.
Mietek
Mietek 28.03.2018, 10:16
Czytam co niektórych i ręce opadają. Stał tylko 4 minuty i o co halo.Dobra niech każdy stanie na 4 minuty gdzie mu się podoba i zobaczymy jaki będzie haos.Są przepisy i zasady więc się ich trzymajmy.
Nie-mistrz
Nie-mistrz 28.03.2018, 09:28
Jaki burmitrz taką straż miejska, zabytki, fontanny, chwastniki, wice-pracownicy...
Nie pozdrawiam
Nie pozdrawiam 28.03.2018, 09:10
Ale wy jesteście durni.. Zajmijcie sie swoim życiem a nie chodzicie po mieście i szukacie tylko kto zle zaparkował zeby za chwilę wrzucić na portal...
pozdrawiam chamów drogowych
pozdrawiam chamów drogowych 28.03.2018, 13:56
jakby tobie bliska osoba zginęła pod kołami głupiego kierowcy to inaczej byś śpiewała.
obcy
obcy 28.03.2018, 08:52
Do ty powiem tak a g....no mnie obchodzi czy stał 1 minutę czy 10 jet zakaz i koniec. To jest właśnie a wypił tylko jedno piwko .... nie są pewne zasady i trzeba je przestrzegać. Bo ci co mają " lepszy" samochód to myślą, że im więcej można.
Fruzia
Fruzia 28.03.2018, 07:53
Odpowiedź
nick
nick 27.03.2018, 22:55
To jest taki niemiec,jak z koziego odbytu gumowa piszczałka!Mieszka na ulicy piastów!
Ty
Ty 27.03.2018, 23:10
A Nick jest pewnie zazdrosnym sąsiadem!!! ???????????????? pozdrawiam
Ty
Ty 27.03.2018, 22:55
Czytam te Państwa komentarze i zastanawiam się dlaczego w Nas Polakach jest tyle jadu. Siedzialam dzisiaj pod laboratarium czekajac na swoich dziadków i cała sytuację widziałam. Samochód stał najwyżej 4 minuty. Nikomu nie zawadzał i nie stwarzał zagrożenia. Wyjechac auta mogły bez problemu, piesi przejść mogli chodnikiem bez problemu. Ludzie troche empatii, macie za przeproszeniem aż taki "ból ***" bo kogoś stać na lepsze auto. Czy to Polak czy to Niemiec nie ma to żadnego znaczenia!! Po co takie komentarze?
więcej wyobraźni
więcej wyobraźni 28.03.2018, 01:02
Chyba nie czytasz co piszesz. Przez te 4 minuty mógł ktoś wpaść pod inne auto bo palant zajął chodniku!
Oko
Oko 27.03.2018, 23:54
Atak jest najłatwiejsza obroną.
Sarkazm jest bronią słabych.
Sarkastyczny język to zakamuflowana forma agresji werbalnej.
Agresja jest skutkiem niskiej samooceny.
88
88 28.03.2018, 22:18
Od kiedy to sarkazm jest bronią słabych, jesteś księdzem Oko?
Mądrzy ludzie uważają, że sarkazm to najniższa forma dowcipu, lecz jednocześnie najwyższa forma inteligencji.
nie do końca tak...
nie do końca tak... 28.03.2018, 00:45
Mylisz część przyczyn i pojęć. Większość komentarzy przy tego typu zdjęciach to zwykła reakcja "im gorzej innym, tym lepiej mnie". Jak z człowiekiem, który w pracy potulny odreagowuje na ekspedientce w sklepie.

Inna sprawa, że uniemożliwianie przejścia pieszym, czy wózkom - to jest skandal.
Oko
Oko 28.03.2018, 14:53
Do: nie do końca tak... Dzisiaj, 00:45
reakcja "im gorzej innym, tym lepiej mnie" - jak z człowiekiem, który w pracy potulny odreagowuje się na kimś - to jest budowanie własnego ego poprzez poniżanie kogoś innego.

Poniżanie to też forma agresji werbalnej.
do końca
do końca 28.03.2018, 01:03
Domorosły z ciebie "psycholog".
nie do końca tak...
nie do końca tak... 28.03.2018, 01:19
sarkazm to nie broń słabych, a inteligentnych. Ale nie nazywaj sarkazmem chamskich wpisów z odwoływaniem się do Auschwitz czy innych nawołujących do agresji czy nienawiści narodowych...!

Wczoraj, 20:02
Oko
Oko 28.03.2018, 14:57
Do: nie do końca tak... Dzisiaj, 01:19
Napewno nie inteligentnych - nie schlebiaj sobie.

Można komentować ale bez JADU (sarkazmu czy ironi).
różnica
różnica 28.03.2018, 15:19
Nie rozróżniasz jadu, sarkazmu i ironii od siebie? Szkoda.
Bo to duża różnica!
A sarkazm i ironia to esencja dyskusji.
Brunner
Brunner 27.03.2018, 23:08
A o czym mamy pisać? Ciągle tylko o tym ze Nikitiński będący przyczyną wszelkiego zła musi odejść?
Ty
Ty 27.03.2018, 23:22
Skoro piszecie o takich masakrycznym przestępstwach drogowych to może czas sie przebranżowić? Zacznijcie może haftować i sprzedawać na lokalnym ryneczku.
nick
nick 27.03.2018, 23:00
Pocą to się nogi nocą!Kochany mój!Nie parkuje się na chodniku!Obok jest płatny parking!!!

Pozostałe