Nowa wystawa w CIT już od 9 kwietnia! To ekspozycja prac Bogusławy Kryczki z GUTW

  • 03.04.2018, 11:04
  • Katarzyna Sztangret - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gryfinie Centrum Informacji Turystycznej
 Nowa wystawa w CIT już od 9 kwietnia! To ekspozycja prac Bogusławy Kryczki z GUTW fot. dost.
Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie zaprasza 9 kwietnia o godzinie 17.00 na otwarcie I Wystawy Indywidualnej Bogusławy Kryczki. Na ekspozycji zaprezentujemy 36 prac malarskich. Autorka jest słuchaczką Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wśród prezentowanych prac znajdą się: autoportret w ołówku, postać wykonana techniką lawowania, martwe natury wykonane w ołówku, akwareli i oleju, mozaiki malowane akrylem na blejtramach, ilustracje do ulubionych książek lub filmów wykonane akwarelą, pejzaże Gryfina i okolic oraz miejscowości nadmorskich Włoch, które utrwalił na zdjęciach mąż autorki, Leon Kryczka aby mogła je przenieść na płótno.

Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 26 kwietnia. Wstęp wolny.

O autorce:

Bogusława Kryczka - uprawia malarstwo sztalugowe - olej, akryl, akwarela. Maluje od sześciu lat, najchętniej pejzaże z wodą w tle, kwiaty, portrety oraz martwą naturę. Z wykształcenia technik ekonomista, z zamiłowania poetka i malarka. Interesuje się historią, literaturą i psychologią.

Wystawy zbiorowe:

2013 i 2014 - Gryfiński Dom Kultury "Pałacyk pod Lwami"; Wystawa prac plastycznych sekcji malarskiej GUTW (instruktor Wiesława Tyła)

2015 - Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie; Wystawa prac plastycznych sekcji malarskiej GUTW (instruktor Wiesława Tyła)

2016 i 2017 - Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie; Wystawa prac plastycznych sekcji malarskiej GUTW (instruktor Karina Tyła)

styczeń 2018 - Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie; Poplenerowa Wystawa Wędrująca pt."Configuracja" słuchaczy z UTW województwa zachodniopomorskiego

 

Katarzyna Sztangret - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gryfinie Centrum Informacji Turystycznej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jożin z Bazin
Jożin z Bazin 03.04.2018, 14:18
Czy na głównym obrazie to kurort z marzeń Mietka?
the real housewive of gryfindor
the real housewive of gryfindor 03.04.2018, 20:24
Szykowane sa kąpiele błotne. Kurort bedzie w St. Czarnowie. Już zaczeła sie promocja w mediach :D

Pozostałe