Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Rekordowa liczba graczy zgłosiła się do turnieju [FOTO]

  • 23.04.2018, 20:17 (aktualizacja 24.04.2018, 13:12)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rekordowa liczba graczy zgłosiła się do turnieju [FOTO] fot. ZS Nowe Czarnowo
W Zespole Szkół w Nowym Czarnowie 23 kwietnia 2018 r. odbył się kolejny Turniej Gier Planszowych, rozgrywany w trzech kategoriach: warcaby, chińczyk i domino. Organizatorem była Joanna Surdacka. W turnieju wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół i uczestnicy Terapii Zajęciowej Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. Liczba grających wyniosła w tym roku aż 38 osób!
Ze względu na dużą ilość graczy w chińczyka - 23 osoby, eliminacje odbyły się już 16 kwietnia i wyłoniono w nich 6 zwycięzców, którzy przeszli do ścisłego finału.
 
Miejsca w poszczególnych kategoriach:
warcaby:
1. Justyna Ryszkiewicz
2. Paweł Skarbowski
3. Mirosława Grzelak
 
chińczyk:
1. Jerzy Fiłek
2. Dominik Kuligowski
3. Michał Dziewiński
 
domino:
1. Anna Skowron
2. Patrycja Bielecka
3. Joanna Wasilewska
 
Na koniec każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w turnieju oraz słodką nagrodę, a 9 zwycięzców medale za zdobyte miejsca w poszczególnych kategoriach.
Bardzo dziękujemy wolontariuszom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie za pomoc podczas turnieju.
Gratulujemy zwycięzcom!!!
Do zobaczenia w przyszłym roku!
 
List - sprostowanie otrzymane 24.04.2018 r. od dyrektor ZS w Nowym Czarnowie:
Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie serdecznie przeprasza za niefortunny artykuł opublikowany w dniu 23.04.2018 r.
Organizatorami opisanego w artykule Turnieju Gier Planszowych byli nauczyciele Zespołu Szkół oraz Terapeuci Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie.
Turniej odbył się w sali wielofunkcyjnej DPS przy współpracy wolontariuszy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie.
Za zaistniałą sytuację jeszcze raz w imieniu pracowników Zespołu Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie przepraszam
 
Dyrektor
Małgorzata Wakuluk
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (26)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lump
Lump 25.04.2018, 06:27
Niech sobie zapamięta, że na kłamstwach już dalej nie pojedzie.
nauczka
nauczka 24.04.2018, 14:45
Dobro osób z niepełnosprawnością leży na sercach wszystkich ludzi im służących. Jest to bardzo odpowiedzialna i specyficzna praca. Każda osoba zatrudniona w ośrodkach pomocy wkłada cały swój wysiłek w swoją pracę, która nigdy nie przyniesie wymiernych efektów bez współpracy z innymi. Dlatego tego typu artykuł (przed sprostowaniem) był conajmniej niesprawiedliwy. Osoba redagująca jest bogatsza o pewne doświadczenie i w przyszłości, przed opublikowaniem jakiegokolwiek artykułu, powinna zaznajomić się z faktami, nie opierając się na powierzchownych "doniesieniach". Inaczej poczytność serwisu poprostu zmaleje.
ale
ale 26.04.2018, 10:22
Ten wpis mija się z prawdą. Nie każda osoba zatrudniona w ośrodkach pomocy, to osoba oddana swojej pracy. A rozpisywanie się czyja była sala do przeprowadzenia zawodów jest co najmniej śmieszna. Chodzi o niepełnosprawnych, czy o bycie na świeczniku. Osoby oddane sprawie nie szukają pochwał i poklasku w mediach.
J.
J. 25.04.2018, 10:27
Słuszna racja.
...
... 24.04.2018, 11:42
Pracownicy Domu Opieki Społecznej w Nowym Czarnowie serdecznie dziękują pani Joannie za współpracę przy organizacji tego turnieju.
Obserwator
Obserwator 24.04.2018, 08:21
Nie ma to jak gloria i chwała spływająca na jedną osobę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracuje wiele osób ale zaszczyty mają spłynąć na nią!!!!!!!
Swiadek wydarzenia
Swiadek wydarzenia 24.04.2018, 07:23
Super. Organizatorem nie byl tylko wspomniany zespol szkol i wymieniona osoba, a rowniez Dom Pomocy Spolecznej i pracownicy Terapii Zajeciowej, ktorzy do tego turnieju udostepnili sale wielofunkcyjna z pelnym wyposazeniem i zaangazowaniem. Artykul nie do konca jest rzetelny. Prosba do redaktora, aby nastepnym razem zweryfikowal w 100% dane wydarzenie do newsa.
wzburzona
wzburzona 24.04.2018, 12:45
Tak, Jolu, Małgosiu etc.
czytacz
czytacz 24.04.2018, 07:43
He he jak się lansować to bez "pomocników"

Pozostałe