Przygotowują się do Dni Gryfina

  • 29.04.2018, 20:28 (aktualizacja 30.04.2018, 13:35)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przygotowują się do Dni Gryfina fot. TWS
Uwaga! Nie siadać. Świeżo malowane - ostrzegają karteczki. Ławki są pomalowane. Trzeba więc usiąść na murku zanim słońce nie wysuszy farby. W piaskownicach wymieniany jest pasek na świeży. To frajda dla maluchów. Tyle będzie można zrobić piaskowych babeczek! Przydałyby się jeszcze ogrodzenia tych piaskownic aby zwierzęta nie pomyślały, że to dla nich taka świetna, duża czyściutka kuweta. A przed jednym z bloków marzenia o malutkim ogródeczku. Z kołeczków płotek i kolorowy powojnik będzie cieszył oczy. Dziś handlowa niedziela. Przed sklepy wreszcie wróciło życie towarzyskie. Daje się to zauważyć także po przepełnionych koszach.

Na gryfińskim nabrzeżu atmosfera jarmarczna. Wesołe miasteczko rozbrzmiewa głośną muzyką. Chętnych do skorzystania z różnych atrakcji w tym miejscu raczej niewielu. Kilkoro napotkanych spacerowiczów narzeka na brak czynnej toalety. Drzwi prowadzące do wc są zamknięte. A bieżąca informacja na tych drzwiach to… plakat z programem Dni Gryfina.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

po 100 kroć hańba
po 100 kroć hańba 30.04.2018, 23:20
Przecież Sawaryn powiedział na sesji, że nie będzie straż wypisywac mandatów więc winę wziął na siebie bo skoro nie chce egzekwować prawa t jest taki syf
hańba  hańba  hańba
hańba hańba hańba 30.04.2018, 22:19
Co to za tendencja w artykule,czy wy jesteście już całkowicie pop,,,,ni,może jeszcze napiszcie,że psy ***e na trawniki-to wina burmistrza,no nie,naprawdę was na tym portalu to już całkowicie po,,,,ło,halo czy jest tutaj ktoś normalny i w miarę inteligentny?wstyd i hańba!!!
list
list 30.04.2018, 23:05
Hańba to jest niestety ten wszechobecny bałagan i pani Tamara dobrze to opisuje.
badziewiaki
badziewiaki 30.04.2018, 19:10
Najprostsze rzeczy są najlepsze, ale głąby z Urzędu wsi muszą kombinować...
Jolancia
Jolancia 30.04.2018, 18:14
Przygotowują się do Dni Gryfina Przepraszam ze pytam ale kogo to obchodzi,Pytam się kogo to kuzwa obchodzi?
skorpion
skorpion 30.04.2018, 16:33
No cóż zazdrość przybiera różne formy :) Piszcie piszcie bo cóż innego wam pozostało :))
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.04.2018, 09:28
Zenada, powrot do korzeni... moze i beda w koncu jakies ,,gwiazdy,, ale miejsce porazka. Po co odchodzilismy od imprez na Placu Barnima, m.in. po to zeby przestac dudnic w okna ludziom. A tu z powrotem imprezy blisko blokow, totalny brak miejsca, blisko woda az sie prosza o nieszczescie.
cyrk na nabrzeżu
cyrk na nabrzeżu 30.04.2018, 08:29
Impreza już trwa od kilku dni. My mieszkańcy musimy do nocy słuchać głośnej muzyki i oglądać lejących przymuszonych czynnością fizjologiczną ludzi.
Seweryn
Seweryn 30.04.2018, 09:57
Show must go!
Maciej
Maciej 30.04.2018, 08:24
W taki upał impreza na tej betonowej patelni w hałasie i bez toalet ..... kto odpowiada za organizację tej żenady?
smród, bród i zamknięty złoty kibelek
smród, bród i zamknięty złoty kibelek 30.04.2018, 06:47
Po raz kolejny odbędzie się żenująca i nieprzygotowana masowa impreza będąca efektem lenistwa naszych włodarzy
Dobry wiejski folklor.
Dobry wiejski folklor. 29.04.2018, 22:19
Fajny jarmark nam gmina fundnęła. Byłem wczoraj na karuzelu z łabędziem. Żeby jeszcze kupić ciąganego na sznurku drewnianego łabędzia na kółkach co klepie skrzydłami! Patologia ma zabawę. Ogiery z SM i straży też.
Yvona
Yvona 30.04.2018, 12:16
Czyli jak co roku nic nowego , standardowe niszowe Czeskie karuzele z czasów PRL , mundurowy show na młode panny i ,,mamuśki lekko ścięte browkiem,, dno panowie i panie jak co roku , dno.
KŁAMCA
KŁAMCA 29.04.2018, 22:19
"PRIORYTETEM NA ROK 2016 JEST TOALETA MIEJSKA" CZY NIE TAK MÓWIŁ PAWEŁ NIKITIŃSKI?
seniorka
seniorka 30.04.2018, 06:45
Nikitiński musi odejść bo zupełnie sobie nie radzi z najprostrzymi rzeczami
Taxi
Taxi 29.04.2018, 23:12
Na dworcu kibla brak !!!!
neizdziwiony
neizdziwiony 29.04.2018, 23:24
A czego się spodziewasz po wiosce?
Jb
Jb 30.04.2018, 18:35
Te miastowy!!!u siebie walisz w krzaczory i dobrze kibla mu się zachciało rzeby papier zajumac !!!!
Ewa
Ewa 29.04.2018, 21:31
Zamknięta toaleta to norma, panowie z reguły korzystają z drzewka na końcu parkingu. Panie czasami też... A niska frekwencja w "wesołym"
miasteczku z powodu cen... 12 zł za kulę na wodzie, 18 zł samochodziki... Nawet 500+ nie wystarczy :)

Pozostałe