Groźny pożar domu zaczął się od poddasza [ZDJĘCIA]

  • 03.05.2018, 18:32 (aktualizacja 03.05.2018, 18:42)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Groźny pożar domu zaczął się od poddasza [ZDJĘCIA]
Płonie dwukondygnacyjny budynek mieszkalny przy ul. Fabrycznej w Gryfinie. Pożar wybuchł dzisiaj 3 maja 2018 r. ok. godz. 17.20. Gęsty dym widoczny jest z daleka.

Dwie osoby mieszkające w tym domu są poszkodowane - uległy zaczadzeniu. Zostały odwiezione karetkami pogotowia do szpitala. Na miejscu jest kilka jednostek straży pożarnej, które walczą z ogniem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (83)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

winho
winho 08.05.2018, 18:39
Uwielbiam takich ekspertów. My już mieliśmy takiego jednego od atomu...
elektrowniak
elektrowniak 09.05.2018, 14:00
Pawła Nikitińskiego?
zdegustowana
zdegustowana 07.05.2018, 23:03
Dobrze, że wy jesteście trzeźwi i myślący. Tfuuuuuu
ktoś za to powinien beknąć
ktoś za to powinien beknąć 07.05.2018, 16:17
Tym powinna zająć się prokuratura,ale z wiadomych względów z innego okręgu.Podstawowe pytania;
Kiedy i czy w ogóle odbyły się udokumentowane przeglądy kominiarskie?
Kiedy i czy w ogóle były przeprowadzone przeglądy instalacji elektrycznej?
Kiedy gmina przeprowadziła w swoich obiektach kontrolę dopuszczalnych metod ogrzewania mieszkań?
Nie ważne kto tam mieszkał-ludzie.Dla których nie ma lokali zastępczych,bo ta władza nie jest po to aby o ludzi dbać!Sawaryn wstydzi się pokazać na OSIRze bo co powie ludziom?Że przez 3,5 roku nie wybudował ani jednego mieszkania?
Załamana
Załamana 06.05.2018, 18:10
Ludzie w tym bloku żadna Sylwia czy Patrycja nie mieszkala. Ogarnijcie się rodzinie z 5 dzieci spłonął dom a wy jak debile bedziecie pisac o kims kto sie puszcza
Żenada
Ewka
Ewka 06.05.2018, 19:13
Dokładnie w sumie 16 osób zostało bez domu.
Joanna
Joanna 06.05.2018, 17:02
Aga ty jesteś chora :D lecz sie
Kamila B
Kamila B 06.05.2018, 16:03
Ajjj sylwuunia daj spokoj jestes snieszna ;) nie bede sie znizala do twojego poziomuuu buziiaaaczki
loll
loll 06.05.2018, 15:48
Kamila (...) .jestes smieszna ro.nie sylwka ty (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Nie rób z innych debili
Nie rób z innych debili 06.05.2018, 17:25
Weź nie bądź śmieszną! Każdy zna jej teksty na pamięć
Joanna
Joanna 05.05.2018, 22:40
Świat zmierza ku upadkowi. Ludzie ogarnijcie się !!!! To jest życiowy dramat,i może spotkać każdego z Nas. Wyobrażacie sobie że w jednej chwili tracicie, cały swój dobytek. Wszystko co miało dla Was znaczenie, że wychodzicie z domu tak jak stoicie i nie macie do czego wracać. Anonimowo każdy odważny, a żadne by odwagi nie miało tego wszystkiego prosto w twarz powiedzieć. Piszecie patologia , ale to straszne uogólnienie wszystkich wrzucić do jednego wora - najłatwiej. Różni ludzie tam mieszkali, i nie zawsze bieda to patologia. Może trzeba jakąś zbiórkę zrobić, a nie rzucać obelgami. Nie każdy ma takie pieniądze , żeby je rozdawać ale każdy ma coś co może oddać, ciucha którego nie nosi, garnek którego nie używa. Tam są dzieci, młodzi ludzie ale też dorośli, dla których to dramat na nowo wszystko zaczynać. Mnie nie obchodzi Kto tam mieszkał co robił, jak zarabiał na życie czy z kim sypiał. Obchodzi mnie drugi człowiek, W tych okropnych czasach, gdzie na każdym kroku zło i nienawiść to nasze człowieczeństwo jest naszą największą wartością. Zamiast tracić czas na plucie jadem , pomyślcie jak możecie pomóc a nie jak zniszczyć. Wszystko co w życiu robimy do Nas wraca. Pamiętajcie !
Aga
Aga 05.05.2018, 21:38
Coś tu sie komus widzę grubo pomyliło to nie (...) sie puszcz......ała tylko jej siostra (...) do dzis jest największym okolicznym szonem który miał za dawnych czasów wszystkie (...) i to nie jednokrotnie (...) :)  choc nie znosze rownie mocno jej (...) to jedyna porzadna osoba w tej rodzinie. Ladna zadbana dzieci zawsze czyste. To jej siostrzyczka to wyploch pustak i gryfinskie (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 06.05.2018, 11:42
Ty to tu japa
mak
mak 05.05.2018, 22:25
Mowa teraz o Patrycji, czy Sylwii? hahaahahahaha
Chyba o Patrycji, bo Sylwii nie podejrzewam o tak praworządne prowadzenie się.
gsc
gsc 05.05.2018, 22:09
dokladnie wylano wiadro pomyj nie na ta siostrę co trzeba
lachon taki
lachon taki 05.05.2018, 22:01
No to fakt
Blondi
Blondi 05.05.2018, 17:09
Luj gryfiński już mi poderwało , jak czytam takie płytkie komentarze , i śmiać mi się chce , że dokoła tyle możliwości edukacji a tu średniowiecze umysłowe . :-):-):-)
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 06.05.2018, 08:59
Blondi "japa "
Za
Za 05.05.2018, 09:37
No nie wiem.. jest z Żabnicy?
Nazwisko?
Zabnica
Zabnica 04.05.2018, 21:31
O jakiej sylwii mowa ?
...
... 05.05.2018, 00:08
Co Ty nie wiesz?! Każdy ją zna a faceci mieli. Teraz jest jak choroba każdy miał a nie chciał
Blondi
Blondi 04.05.2018, 20:13
Tragedia dla rodzin jakie by nie były , a te komentarze jakby z gimnazjum . Nie dowierzam ,że jeszcze takie bezmózgi chodzą po tej planecie inaczej nie da się tego nazwać . Admin blokuj takich ludzi oni , jakby powinni mieć ograniczone prawa w wypowiedzi , bo głupota razi w oczy ????????????
:-)
:-) 05.05.2018, 00:09
Ale w tych komentarzach akurat nie chodzi o rodziny co im się dom spalił :-) Nie wiem po co wypisują o osobach, które ich nie dotyczą. Jakieś prywatne sprawy
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 04.05.2018, 20:59
Blondi (...) ci trzeba będzie dać bo dekiel ci poderwie

Część komentarza usunięto. admin2
Łajza chodząca
Łajza chodząca 04.05.2018, 18:54
Jak ta Sylwia sie kopci to przyjme na korzeń
Knagulec
Knagulec 04.05.2018, 18:19
Szkoda chaty byłem widzialem zgliszcza musialo sie ostro jarac
niestety
niestety 04.05.2018, 16:25
Alkohol niszczy więzi między ludźmi...
Oczywista oczywistość.
Oczywista oczywistość. 04.05.2018, 22:38
Alkohol pomaga w nawiązaniu kontaktów. Damsko męskich szczególnie.
Zniesmaczony
Zniesmaczony 04.05.2018, 16:06
wpierw sie koleguja pija razem a potem wyzywaja patologia obydwie strony
???
??? 05.05.2018, 00:11
Co byś zrobił/a jakby ktoś Ci dzieci wzywał? Albo groził, że Ci benzyna podpala???
osp
osp 04.05.2018, 13:26
Może to nie zaprószenie tylko instalacja el. pierdyknęła?
pogromca kurwiłbów
pogromca kurwiłbów 04.05.2018, 12:26
Ale musiało się kopcić i to ostro szkoda tylko tych "normalnych" ludzi z tego budynku z tego co widać komentarze tu pisze jakaś patola
Flacha
Flacha 04.05.2018, 11:47
Lubie te solecko gminne balangi.

Pozostałe