Cały parking tańczy

  • 10.05.2018, 08:56 (aktualizacja 10.05.2018, 20:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cały parking tańczy
Sprawa dotyczy inwestycji powiatu, a konkretnie parkingu przy ul. 9 Maja koło ronda ks. Palicy w Gryfinie. -Cały parking tańczy! Każda jedna kostka, jeśli porusza się ją butem, wyskakuje i przewraca się jak klocki lego. Nie sposób fotografować każdą jedną sztukę, choć każda jedna na to zasługuje. Powiat powinien zgłosić reklamację, póki obowiązuje gwarancja, bo robota została ewidentnie źle wykonana – pisze do nas czytelnik.

Sprawą zajmowaliśmy się już na początku tego roku. W styczniu wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do Arkadiusza Durmy, naczelnika wydziału zarządzania drogami.

-Sprawę zgłosiliśmy już wykonawcy robót w ramach obowiązującej gwarancji – odpowiedział nam Arkadiusz Durma 24 stycznia 2018 r.

Jednak problem nadal występuje, o czym można się przekonać niemal w każdym miejscu tego parkingu.

- A przecież to parking z pieniędzy gryfinian. Za moment ktoś sobie rozwali oponę, skręci nogę, albo kostki zacznie ubywać, bo komuś się może przydać – wróży czytelnik. Oby się mylił, ale parking powinno doprowadzić się do stanu aby był bezpieczny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 11.05.2018, 18:06
Obsuwa się bo gmina stacza się ...... do Odry.......... na dno.
bruk
bruk 10.05.2018, 23:59
Tyle warte są drogowe inwestycje Konarskiego!
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 10.05.2018, 20:02
I piniendze poszli byli w błoto...
Kot w butach
Kot w butach 10.05.2018, 20:35
A może nie w błoto a do znajomego? I to w tych butach
Piesza
Piesza 10.05.2018, 15:48
To może jeszcze sĺupki dostawią przy przejściu, bo od strony sklepow wjeżdżają terenowymi i lukspsowymi pokazdami a jazda po przejściu to 250 zł, może ktoś ukara młodego kierowcę łysego...
vicek
vicek 10.05.2018, 15:15
u nas w lubanowie to jest kamieni kupa ale wszystkie się trzymają
:):):)
:):):) 10.05.2018, 18:14
A ty Paweł wciąż nie zaskoczyłeś, że jest rok 2018 i "wicki" są od czterech lat inne?
taki tercet
taki tercet 10.05.2018, 19:08
Przez cztery lata wciąż uważają, że nadal są w opozycji, zapominając, że teraz to ich się rozlicza, kontroluje i punktuje -tak samo, jak robili to sami w zeszłej kadencji...
berek
berek 10.05.2018, 15:04
Ale burmistrz ze starostą wstążkę dogonili i przecięli na otwarciu ronda he he
trawa malowana na zielono:)
trawa malowana na zielono:) 10.05.2018, 15:10
Berek - oni są jeszcze śmieszniejsi - za wstążką ganiali dalej w stronę Szczawna. A tu zaczęli remont przed poświęceniem a na przyjazd arcybiskupa układali prowizorkę, żeby z powrotem remontować po odjeździe:)
kwik z Lubanowa
kwik z Lubanowa 10.05.2018, 10:39
Nikitiński musi odejść!!!
kwik z urzędu
kwik z urzędu 10.05.2018, 11:18
Przestań się pan lansować! "nieważne jak, byle nazwiska nie przekręcali"?
lanser
lanser 10.05.2018, 15:16
Przestań kwiczeć za tym utraconym korytem
:)
:) 10.05.2018, 18:16
Czyżbyś dostał sygnał, że w dojnej "utraciłeś koryto"?
W listopadzie stracisz kolejne:)
C
C 10.05.2018, 10:31
Słoma z butów mu wystaje
moja droga
moja droga 10.05.2018, 09:37
W tej sytuacji trzeba poprosić do walca!

Pozostałe