Na spotkanie z posłanką Anitą Czerwińską zaprasza Komitet PiS w Gryfinie

  • 06.07.2018, 20:25 (aktualizacja 06.07.2018, 21:25)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na spotkanie z posłanką Anitą Czerwińską zaprasza Komitet PiS w Gryfinie Zdjęcie pochodzi z profilu posłanki Anity Czerwińskiej na Facebooku
Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Gryfinie organizuje spotkanie z posłanką Anitą Czerwińską i zaprasza wszystkich zainteresowanych. Spotkanie zaplanowano na sobotę 7 lipca 2018 r. o godz. 18.

"Polska jest jedna" - tak brzmi temat spotkania z posłanką Anitą Czerwińską.

Komitet PiS zaprasza 7 lipca 2018 r. o godz. 18 do swojej siedziby przy ul. B.Chrobrego 52 w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oszołom z Lasu
Oszołom z Lasu 08.07.2018, 17:56
Zdjęcie kilo i premii temu.
Politycy PiSa strasznie się spaśli na państwowym wikcie.
Fakt
Fakt 08.07.2018, 08:18
Ciekawe czy któryś z PISowskich wielbicieli miał odwagę zapytać dlaczego rząd ma miliony dla Rydzyka, miliardy poszły na Konkordat. a niepełnosprawni muszą o grosze się bić. Służba zdrowia fatalna... na specjalistów parę lat oczekiwań. A matki muszą żebrac na leczenie umierający j dzieci.
Włodi
Włodi 08.07.2018, 11:34
Trzeba było iść na spotkanie z Iwoną Guzowską w kinie. Było kilka rozwścieczonych feministek aktywistek
Nie dziękuję.
Nie dziękuję. 08.07.2018, 08:11
Na rycie beretow typu jak straszne jest PO, jak dobrze byłoby bez Uni, a na koniec zachwyt nad sobą, samouwielbiemie i wychowalanie swoich czynów pod niebiosa. Swoje gafy oczywiście pzemilczą.Nie dziękuję ma swój rozum i oczy.
Szalom alechem
Szalom alechem 07.07.2018, 22:24
No i jak tam z ustawą o IPN?

Jednak na kolanach ;-)))
uczestnik
uczestnik 07.07.2018, 22:14
Warto było być bo ciekawie mówiła pani poseł.
Gumofilc
Gumofilc 07.07.2018, 15:37
Najbardziej wiarygodny jest PiS. Tylko PiS może uzdrowić ten kraj. Ja non-stop postuluję aby wszyscy popierali PiS - od morza do Tatr. Każdy Polak/Polka musi nalezec do PiS. PiS czyni cuda. .... Tylko Dobra Zmiana
Oszołom z Lasu
Oszołom z Lasu 08.07.2018, 17:58
PiS da
PiS da wszystkim
PiS santo subito
b. solidaruch
b. solidaruch 07.07.2018, 13:00
Krew człowieka zalewa, jak patrzy na taką warszawską PiSiurę z Wydziału Propagandy, która robi sobie foto na tle logo Solidarności.
Kombatantka je...
Spotkanie z Joachimem Brudzińskim miałoby sens bo facet dużo może. Nasiadówka z jakąś aktywistką która prawdopodobnie będzie startowała ponownie do Sejmu tyle że z zachodniopomorskiej listy PiS, gdyż w swoim okręgu wyborczy nie ma już szans na głosy.
http://wyborcza.pl/politykaeks…

https://www.polityka.pl/tygodn…
Polak.
Polak. 07.07.2018, 21:50
Tylko skończony IDIOTA czyta wyborczego brukowca.
Ar
Ar 07.07.2018, 12:39
Co to za pytania? Ważne że dojna zmiana odstawila na boczny tor ośmiorniczki. Przez te 8 ostatnich lat... Żyjemy wreszcie w sprawiedliwym kraju a partie przewodnią ce***e uczciwość i dbanie o każdy grosz publiczny a tu pojawiają się tak bezczelnie merytoryczne pytania
Arn de...
Arn de... 07.07.2018, 12:18
Ponieważ wyjeżdżam to poprzez igryfino - może ktoś z obecnych na spotkaniu je powtórzy, pozwolę zapytać;

1.Rząd deklaruje troskę o zdrowe powietrze i chce wyłożyć na to znaczne kwoty. Dlaczego więc paliwa ekologiczne jak pellet, drewno, prąd i kotły do ich przetwarzania obłożone są stawką 23% VAT ?? Proszę nie tłumaczyć tego prawem UE bo to bzdura.

2. Rząd deklaruje troskę o los przyszłych emerytów to JAK WYJAŚNI OBNIŻENIE SKŁADKI DO ZUS WIEDZĄC, ŻE W ŚWIETLE OBECNEJ USTAWY EMERYTALNEJ ILOŚĆ I WYSOKOŚĆ ODPROWADZONYCH SKŁADEK TO GWARANCJA JAKIEJKOLWIEK EMERYTURY ?? CZY NIE BYŁOBY ZASADNE OBNIŻYĆ SKŁADKĘ RENTOWĄ WYPADKOWĄ I ZDROWOTNĄ A EMERYTALNĄ POZOSTAWIĆ JAK DOTYCHCZAS BY PRZEZ LATA PRACOWAŁA NA EMERYTA ??

3. Dlaczego - deklarując troskę o przyszłość emerytów, rząd nie zmieni prawa tak, BY PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ - I KAŻDY INNY, MÓGŁ OPŁACAĆ SKŁADKĘ EMERYTALNĄ W WYSOKOŚCI JAKĄ CHCE PŁACIĆ / nie mniej niż minimum / BEZ WIĄZANIA JEJ ZE SKŁADKA RENTOWĄ I ZDROWOTNĄ ?? PYTANIE ZASADNE TYM BARDZIEJ, ŻE W ŚWIETLE PRAWA, W RAZIE WCZEŚNIEJSZEGO ZEJŚCIA SKŁADKOWICZA PAŃSTWO "DZIEDZICZY" - czytaj kradnie - JEGO SKŁADKI ??

4. Rząd deklaruje troskę o zdrowie obywateli DLACZEGO WIĘC PIWO BEZALKOHOLOWE KOSZTUJE WIĘCEJ NIŻ ALKOHOLOWE I OBŁOŻONE JEST I AKCYZĄ I 23 % VAT ?? W KRAJU OŚCIENNYM /Niemcy/ TAKIE PIWO KOSZTUJE TYLE CO ZASTAW ZA BUTELKĘ !!

5. Rząd chce koniecznie podnieść dzietność Polek łożąc na to nie notowane w historii kraju środki. CZY ROBIONO SYMULACJE UWZGLĘDNIAJĄCE CO STAŁO BY SIĘ Z RYNKIEM PRACY, SŁUŻBĄ ZDROWIA itp ZA LAT 25 GDYBY DZIETNOŚĆ NAGLE WZROSŁA I CZY CI NOWI OBYWATELE MIELIBY PRACĘ W OBLICZU POSTĘPUJĄCEJ ROBOTYZACJI STANOWISK PRACY ?? Zakładam, że MOPSy czy CPRy nie będą już istnieć.

6. Jak duża musiała by być dzietność potomków tych narodzonych ze wzrostu urodzeń z tytułu 500+ BY SWOIM RODZICOM ZAPEWNIĆ MINIMUM EGZYSTENCJI NA EMERYTURZE ??

7. Rząd na siłę próbuje wprowadzić OFE bis, grożąc karami dla pracodawców za jego zohydzanie NIE BACZĄC NA POPRZEDNIE PROGRAMY, KTÓRE UDOWODNIŁY, ŻE W PERSPEKTYWIE WIELU LAT ISTNIENIA - PATRZ PPE PIONIER, IKE, OFE - NIE DAJĄ NAWET ZŁUDZEŃ NA GODNĄ EMERYTURĘ. A ILOŚĆ KWOT WPŁACONYCH MA SIĘ NIJAK DO KWOTY KOŃCOWEJ I TO NAWET NIE UWZGLĘDNIAJĄC OFICJALNEJ INFLACJI !!

8. Czy rząd wobec ROSNĄCYCH LAWINOWO KOSZTÓW UTRZYMANIA PAŃSTWA, CZYNI JAKIEKOLWIEK STARANIA DLA ZMNIEJSZENIA TYCH KOSZTÓW ?? CZY JEST JAKIKOLWIEK PLAN OGRANICZENIA ROZROSTU ADMINISTRACJI ??

9. Czy rząd nadal zachęcał będzie - w sposób pośredni - poprzez wypłaty dla poszkodowanych dokonywane ze środków publicznych do NIE UBEZPIECZANIA SIĘ OD SZKÓD ??!! (Ostatnia wypowiedź premiera - " nie mówimy, że trzeba było się ubezpieczyć " o tym świadczy !!)

10. Dlaczego rząd NIE WPROWADZI POWSZECHNEGO, OBOWIĄZKOWEGO UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI PROWADZONEGO PRZEZ AGENDĘ RZĄDOWĄ A ŚRODKI ZE SKŁADEK KIEROWANE BYŁYBY NA TAKIE WŁAŚNIE - I TYLKO TAKIE - ODSZKODOWANIA ??

11. ZACHĘCAM INNYCH DO ZADAWANIA WŁASNYCH,
MERYTORYCZNYCH PYTAŃ BEZ ZACIĘĆ POLITYCZNYCH
Ar
Ar 07.07.2018, 12:12
Nie zadawać głupich pytań bo za takie policja spisuje. Wreszcie porządek w tym kraju nie trzeba samemu myśleć
uważny
uważny 07.07.2018, 11:41
Przed wyborami aktywni się robią.
uczestnik
uczestnik 07.07.2018, 12:38
W zeszłym roku też było dużo spotkań. Nawet więcej!
hasło
hasło 07.07.2018, 01:24
Polska jest jedna, ale kij ma dwa końce!

Pozostałe