Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Pomóżmy 9-osobowej rodzinie, w której nagle zabrakło matki i żony

  • 12.08.2018, 19:10 (aktualizacja 13.08.2018 00:30)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pomóżmy 9-osobowej rodzinie, w której nagle zabrakło matki i żony
Po śmierci żony Zofii pan Marek został z ośmiorgiem dzieci i rozpoczętym remontem mieszkania. Potrzebuje naszej pomocy. –Chciałbym skończyć ten remont do zimy, a czas szybko płynie. Ocieplam teraz pokoje dla dzieci, kładę regipsy, maluję ściany i kładę podłogi. Dużo pracy wymaga jeszcze ganek - mówi redakcji igryfino Marek Dopierała z malutkiej miejscowości Bara.

Nagła śmierć mamy ośmiorga dzieci mających od 2 i pół roku do 17 lat spowodowała, że ojciec dzieci i obecnie jedyny ich opiekun, nie może aktualnie podjąć pracy zarobkowej. A w dodatku ma rozpoczęty remont domu.

Marek Dopierała zgromadził część materiałów i dużo prac wykonuje samodzielnie. Jednak w obecnej sytuacji bez dodatkowego wsparcia finansowego niezwykle trudno będzie mu ukończyć remont mieszkania. Chodzi o to aby głównie poprawić warunki mieszkaniowe swoim dzieciom.

Z pomocną ręką wyszły władze gminy Chojna oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnie.

Wsparcia finansowego można udzielić, dokonując wpłaty na specjalnie utworzony rachunek:

Bank Spółdzielczy w Chojnie – 65 9370 0007 2002 0002 3328 0014

z dopiskiem „Pomoc na remont mieszkania Rodzinie Dopierała”

Za wszelkie wsparcie w każdej formie w imieniu Rodziny z góry serdecznie dziękujemy! – mówią organizatorzy akcji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (69)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Powodzenia wszystkim.
Powodzenia wszystkim. 22.11.2018, 18:46
Komentuję, jestem z Polski. W czerwcu wyjeżdżam do Niemiec, aby założyć firmę z pożyczką w wysokości 38 000 euro, którą otrzymuję od Jameson finance Inc. Moje pytanie dotyczy osób, które potrzebują pieniędzy na swoje potrzeby biznesowe lub osobiste. Czy potrzebujesz pilnej i zabezpieczonej pożyczki? następnie skontaktuj się z Jameson Finance teraz e-mailem: ([email protected]), ponieważ pomagają tak wielu ludziom z pożyczkami.

Powodzenia wszystkim.
o
o 29.08.2018, 10:20
Niewyobrażalna tragedia, coś strasznego.
basia
basia 27.08.2018, 21:36
jak tu niektóre komentarze czytam to na prawde żałosne ,ludzie ogarnijcie się ,oby was nigdy taka tragedia nie spotkała ..POMÓC WYSTARCZY -CHCIEĆ ...mimo że mieszkam 130 km dalej nie mogłam przejśc obojętnie ..Panie Marku pomoc idzie i od nas,tylko daj boże zebyśmy zapakowali się z tym wszystkim :)
Toni
Toni 16.08.2018, 12:36
Niech burmistrz zaprosi do gabinetu i da tysiaka!
...
... 16.08.2018, 01:43
A jak zginela jego zona ?
chojnianka
chojnianka 16.08.2018, 09:12
A po co cchesz zaspokajać swoją próżną ciekawość. Nagle zachorowała i zmarła. Ważne, że trzeba pomóc ze względu na dzieci. Tu i teraz.
Basia
Basia 15.08.2018, 20:56
Daloby sie konto paypal zalozyc?
chojnianka
chojnianka 16.08.2018, 09:13
Przecież masz konto podane!
Lukasz
Lukasz 15.08.2018, 13:27
Panie Marku . Prosze na e-mail podać nr tel do siebie i adres . Pomożemy że Szczecina adres [email protected]
sąsiad
sąsiad 13.08.2018, 23:53
panie Marku głowa do góry i nie przejmuj się niektórymi komentarzami .
Większość mieszkańców gminy jest za panem i dziećmi.
Z pewnością dużo osób wesprze pańską rodzinę w różnej możliwej sobie formie . A złośliwcy pewnie szybko ucichną .
Nikol
Nikol 13.08.2018, 21:12
Dzieci sa w wieku 2.5.9.10.7.12.14 i 17lat a ciuchy buty bluzki wszystko sie przyda
PiSman
PiSman 13.08.2018, 19:32
Powiedzmy sobie szczerze takim rodzinom godność przywórcił program 500+. Tu mamy oczywiście sytuacj ęlosową - tragiczną śmierć współmałżonki. Ale gdyby nie ten program...
Ewa
Ewa 13.08.2018, 18:29
A w jakim wieku sa dzieci?? Bo moze ktos cos ma do oddania dla nich....
prac. soc.
prac. soc. 13.08.2018, 18:59
Idź do Opieki w Chojnie i zapytaj o rozmiar. Albo po prostu przynieś, a potrzebujący na pewno dostaną.
Nikol
Nikol 13.08.2018, 11:34
Dokladnie a jak mieszkali w jednym pokoju to nikomu nie przeszkadzalo opieka teraz sie znalazla po tragedni.A tak sie cieszyla z mieszkania ze dostali. Kupomali za 500+ zeby zrobic remont zadnych piniedzy nie dostawala z opiekni.Jak to nie ktorzy potrafia gadac.
katoliczka
katoliczka 13.08.2018, 19:00
Nikol, jak to mówią: lepiej późno niż wcale. Każdy ma prawo kiedyś się nawrócić.
Koleżanka
Koleżanka 13.08.2018, 07:52
A gdzie była do tej pory opieka społeczna korwa złodzieje przecież od dawna było wiadomo że im jest ciężko teraz po tragedii się obudzili??a najlepiej to co kto ma to do Marka bezpośrednio dać bo jak opieka dostanie pierwsza to połowy nie zobaczy
postronna
postronna 13.08.2018, 08:51
Opieka organizuje tą akcję więc nie bądź niesprawiedliwa.
Koleżanka
Koleżanka 13.08.2018, 14:16
A do tej pory dlaczego nic nie organizowała??????? pijeby
ewa
ewa 13.08.2018, 17:28
Bo to nie opieka narobiła im dzieci , ludzie uświadomcie sobie że to wy powinniście utrzymywac dzieci a nie na odwrót .Jeśli ktoś decyduje się na tak dużą rodzinę to chyba powinien być samowystarczalny a nie żeby reszta narodu pracowała na ich dzieci .Oczywiście sa rodziny normalne ktore potrzebują pomocy ale rodzice sami cieżko pracują , nie zaglądają do kieliszka ale większość to pasożyty gdzie dzieci nic nie korzystają z tych pieniędzy tylko patologiczni rodzice .
Koleżanka
Koleżanka 13.08.2018, 18:44
Zmarła im matka i żona Marka debilko żeby ciebie taka tragedia nie sięgała
ewa
ewa 13.08.2018, 19:07
Debilko umiesz czytac ze zrozumieniem ? Napisałam ogólnie bo takich rodzin jest masę !!!
klaudia
klaudia 16.08.2018, 12:22
I po twoich wpisach widać, ze ty też się do nich zaliczasz.
do znieczulicy
do znieczulicy 13.08.2018, 18:40
Ewa czy ty nie masz serca? Nie rozumiesz, że kobieta zmarła?! Wcześniej przecież nie prosili o pomoc. Człowiek tym rózni sie od zwierząt, że jest solidarny. Są takie ludzkie cechy
ewa
ewa 13.08.2018, 19:10
Mam większe serce niż się tobie wydaje , ale taka jest prawda , mam stycznośc z takimi ludzmi i wiem co piszę .
Koleżanka
Koleżanka 13.08.2018, 19:53
Ciebie chyba jeszcze tragedia nie sięgała zamilcz kobieto jeśli nią jesteś Marek sam robi remonty i nikt mu nie pomaga a ty chyba jesteś pracownikiem opieki społecznej jeśli masz stycznośc z takimi osobami a z tego co wiem to powinni im pomagać.
ewa
ewa 13.08.2018, 20:29
Ale jesteś ograniczona , a twój nick mowi w jakim towarzystwie się obracasz . Rynsztokowe teksty zachowaj dla siebie , twoje podejscie do opieki spo. chyba wychodzi z tego że czesto tam bywasz i wychodzisz z niczym.
obiektwywna
obiektwywna 13.08.2018, 23:15
Jak takie pracują w opiece jak Ewa to nie dziwię się tej znieczulicy i braku reakcji do tej pory.
Koleżanka
Koleżanka 13.08.2018, 21:04
Loooool to twój szczyt słownictwa?????
Nikol
Nikol 13.08.2018, 05:27
Nela dzieci ma i nie zabiora mu ich bo nas ma !!!Durne komentarze naprawde zostawcie dla siebie!!!
Aśka
Aśka 13.08.2018, 08:32
Nikol nie przyjmuj się jednym czy drugim szajbusem bo to o prostu zazdrość.Wiadomo są ludzie dobrzy i są i ... Nie dokonczę z szacunku dla ludzi prawych.
moro
moro 13.08.2018, 01:48
Na tym drugim zdjęciu widać, że pan Marek zna się na remoncie i faktycznie prace w mieszkają trwają. Trzeba pomóc.
Danusia
Danusia 13.08.2018, 01:43
Mam nadzieję, że szybko nadejdzie wystarczająca pomoc. A takiego ojca to powinniśmy wspierać a nie szukać na siłę jakiś dziwnych powodów żeby nie pomóc. Jak ktoś nie chce, niech nie pomaga ale niech nie wymyśla wydumanych wstrętnych historii bo to żadne usprawiedliwienie dla znieczulicy takich niektórych komentujących.
Nela
Nela 13.08.2018, 00:54
To w końcu zabrali mu te dzieci do domu dziecka czy nie? Bo mówią, że zabrali. Proszę redaktora o aktualne informacje bo chcę pomóc ale już teraz nie wiem czy dzieciaczki są w domu czy nie
Lis
Lis 13.08.2018, 17:10
Dzieci do z ojcem
Adi
Adi 13.08.2018, 01:38
Nela ty z choinki się urwałaś. Czytanego tekstu nie rozumiesz? Przecież to dla dzieci! Nie widzisz na zdjęciu dziecka? Nie wierzę!
katolik
katolik 13.08.2018, 00:49
Trzeba pomagać. Dobro powraca!
Zablokować dodawanie komentarzy
Zablokować dodawanie komentarzy 13.08.2018, 00:46
Przy takim artykule dodawanie komentarzy powinno być zablokowane. Po co to komu? ***
logiczny
logiczny 13.08.2018, 00:53
Skoro tak uważasz, to po co komentujesz? Naprawdę nie czujesz, że to wbrew logice?
życzliwa
życzliwa 12.08.2018, 23:54
Niech sąsiedzi ,bądź rodzina zgłoszą tę rodzinę do programu p. Dowbor "Nasz nowy dom"
lotka
lotka 13.08.2018, 23:16
To całkiem sensowny pomysł.
pom. społeczna
pom. społeczna 13.08.2018, 00:09
A po co? To dobry fachowiec, który potrafi swoimi rękoma wyczarować cuda. Wystarczy tylko pomóc.

Pozostałe