Dożynki już jutro. Zapraszamy!

  • 24.08.2018, 11:23 (aktualizacja 24.08.2018, 12:38)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dożynki już jutro. Zapraszamy!
W sobotę 25 sierpnia 2018 r. święto plonów rozpocznie się o godz. 15 od mszy świętej dziękczynnej w kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Baniach. Przemarsz korowodu zaplanowano na godz. 16. Obrzęd przekazania chleba i oficjalne otwarcie gminnych dożynek o godz. 16.30.

W programie m.in. rozstrzygnięcie konkursów na tradycyjny wieniec dożynkowy oraz wypieki, w tym na babkę sołtysa. Będzie także bicie rekordu Polski "Najwięcej ludzi jedzących placki ziemniaczane".

Szczegółowy program imprezy na plakacie.

Igryfino objęło patronat medialny nad dożynkami w Baniach.

 

A teraz można powspominać święto plonów w 2017 r.:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24739,skromnie-ale-serdecznie-podziekowali-za-tegoroczne

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

więcejntolerancji
więcejntolerancji 25.08.2018, 20:08
Ida wybory to teraz niektórzy patrzą tylko krytycznie.
turysta
turysta 25.08.2018, 20:03
bylem widziałem żenada wstyd masakra zero dekoracji ze to dożynki jeszcze takich dożynek w życiu nie widziałem
Jura
Jura 25.08.2018, 08:40
To nie jad, ale trzeba zwracać uwagę, gdy ktoś robi coś byle jak bez zangarzowania i niechlujnie. Lepiej jest nie raz nie robić nic gdy się nie ma chęci i pomysłu. A jeśli chodzi o dzieci to juz chyba starczy je wykorzystywać i zapelniać nimi poszczególne punkty programu artystycznego
Gut
Gut 24.08.2018, 23:28
Ludzie ... trochę dobrego słowa dla innych ludzi.
Nie znam gminy Banie ... ale w każdej jest tak samo ... każdy ma jakiegoś wroga ... niedobrego sąsiada ... złego wójta. Spójrzcie na dzieciaki ... zostały jakoś tam wybrane żeby reprezentować wieniec, gminę, koło gospodyń czy radę sołecka - to jest dla nich zaszczyt. Wy im tego albo zazdrościcie, albo strzykacie jadem na wszystko co się rusza. Po co ten jad. Mam wrażenie, że komentarze - fakt, niekiedy dużo lepsze od samego artykułu - piszą ludzie niewielkiego wzrostu, którym po prostu wątroba w gównie się macza i pewnie stąd ten jad. To nie jest wiec kodu, śmodu, czy innej organizacji charytatywnej. Po prostu wszystko jest dla wszystkich w odpowiednim wydaniu.
Spójrz jeden z drugim rano w lustro .. i sobie powiedz ... wczoraj nikomu nie zrobiłem nic złego ... słowem ani czynem.
jura
jura 24.08.2018, 23:02
jaka gmina takie powitanie juz czas na zmiany
sikorskij
sikorskij 24.08.2018, 19:38
Będą dozynać watahę?
Banioki
Banioki 24.08.2018, 16:20
A dom braku kultury zrobil piekbe witacze !

Pozostałe