After Party gwiazdą Święta Plonów

  • 31.08.2018, 09:47 (aktualizacja 01.09.2018, 01:02)
  • organizator
After Party gwiazdą Święta Plonów
Zapraszamy na Święto Plonów do gminy Stare Czarnowo. Gwiazdą wieczoru będzie zespół After Party. W tym roku gminne dożynki odbędą się przy ulicy Warcisława w Kołbaczu, 1 września (sobota) 2018 roku.

- Zapraszam serdecznie do Kołbacza na największe dożynki gminne w powiecie gryfińskim. Razem podziękujmy rolnikom za ich ciężką pracę. Nie zabraknie przy tym konkursów, niespodzianek i wspólnej zabawy - zapewnia wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Święto Plonów rozpoczniemy o godzinie 14.00 od mszy świętej w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kołbaczu, w intencji rolników i w podziękowaniu za tegoroczne plony. Po mszy korowód z wieńcami dożynkowymi poprowadzi zespół folklorystyczny Pyrzyczanie.

O godzinie 15.00 uroczyście otworzymy Święto Plonów w Kołbaczu.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie zespół disco-polo AFTER PARTY, czyli twórcy takiego hitu jak "Ona lubi pomarańcze", który w popularnym serwisie muzycznym ma ponad 43 miliony wyświetleń! Pozostałe ich utwory w popularnych serwisach społecznościowych osiągają miliony wyświetleń. Obok nich wystąpią inni znani artyści disco-polo: CORD z Polic, Mr Sebii znany widzom POLO TV oraz pochodzący z Kołbacza Blue-Box.

Tuż przed blokiem koncertowym naszą publiczność rozgrzeją pokazy tańca. Na początek 15 minutowa rozgrzewka z zumba fitness, prowadzona przez instruktorkę Martę Nowak ze Stargardu, a później zobaczymy rytmiczne, kolorowe i akrobatyczne pokazy tańca wykonane przez najmłodszych, pod czujnym okiem instruktorów ze szkoły tańca Hipnosic Power z Gryfina oraz Shock Dance ze Szczecina.

Dla mieszkańców przygotowano liczne konkursy z nagrodami, np. na najładniejszy wieniec dożynkowy, na najciekawszą aranżację stoiska wystawienniczego oraz staroczarnowskie specjały. W trakcie dożynek wręczone zostaną nagrody w konkursie „Cała gmina w kwiatach - edycja 2018”.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych, na których czekać będzie szereg darmowych atrakcji: spektakl interaktywny, duża zjeżdżalnia clown, basen kuleczki, kule wodne, mega piłkarzyki, ścianka wspinaczkowa, euro bungee (4 stanowiskowe), malowanie twarzy, klaun baloniarz oraz wata cukrowa.

Dodatkowo na stoiskach wystawienniczych czekać będą lokalne kulinarne specjały a sołectwo Kołbacz przygotuje z okazji dożynek smakołyki do degustacji, w tym gulasz po kołbacku i pieczone barany.

Na finał dożynek, po godzinie 23.00 niebo nad Kołbaczem rozbłyśnie podczas pokazu sztucznych ogni.

Wstęp na Święto Plonów 2018 jest bezpłatny.

organizator

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

N
N 01.09.2018, 08:06
Z taką harmonią
zadowolony
zadowolony 31.08.2018, 12:21
Super!

Pozostałe