Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Julia Depta potrzebuje naszej pomocy. Ogłaszamy zbiórkę nakrętek

  • 16.09.2018, 10:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Julia Depta potrzebuje naszej pomocy. Ogłaszamy zbiórkę nakrętek fot. dost.
Julia Depta mieszka w Mirowie w gminie Moryń. Urodziła się 2 lutego 2013 r. We wrześniu 2016 r. okazało się, że choruje na autyzm. Rozwój psychoruchowy i rozwój mowy dziewczynki jest opóźniony. Każdego dnia wraz z rodzicami Julcia walczy o powrót do zdrowia. Leczenie i rehabilitacja są jednak kosztowne. Prosimy więc o pomoc.

Julia Depta jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Możemy pomóc dziewczynce, organizując i przyłączając się do już ogłoszonych zbiórek nakrętek.

Nakrętki zbierane będą w szkołach w Moryniu i Witnicy, Cedyni, w Bielinie w świetlicy, Bajkowym Przedszkolu Miejskim i Przedszkolu przy ul. Sikorskiego w Chojnie, Pensjonacie pod Lipami w Moryniu.

Pieniążki ze zbiórki nakrętek będą przekazane do fundacji „Zdążyć z Pomocą” na subkonto Julki. Można także wpłacać pieniądze. Ważna jest każda najmniejsza kwota.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:

31324 Depta Julia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Madzia
Madzia 6.10.2018, 11:02
Julcia, jeśli choć troszkę Ci pomogę będę szczęśliwa... Zebralam około 7 butelek 5 litrowych wypełnionych nakretkami oraz worek 60 litrów. Pojadę do Chojny aby je przekazać. Słoneczko życzę Ci Dużo... Dużo Zdrówka...
Mama
Mama 8.10.2018, 22:35
Dziekujemy z calego serca
ciekawy
ciekawy 19.09.2018, 00:15
I co tam u Julci? Ile nakrętek już zebranych?
Mama
Mama 19.09.2018, 09:41
Mamy juz 10 workow :) dziekujemy ludziom zaangazowanym w akcje :) zapraszamy do dalszego zbierania.
Opiekun
Opiekun 18.10.2018, 09:51
Witam, mam trzy worki nakrętek, w Szkole Podstawowej w Krzywinie. Czy miałaby Pani możliwość odebrać je od nas?:)
Pozdrawiam
Lidia
Lidia 18.09.2018, 08:51
Zbieramy nakrętki dla Julii
Mama
Mama 16.09.2018, 22:40
Jesli beda chetni do zbiorki to również mozna tam zbierac, narazie nie mamy tam nikogo kto zechcialby zajac sie wieksza zbiórką
domi
domi 16.09.2018, 22:35
A dlaczego nie ma w Gryfinie ?
egzaltowana?
egzaltowana? 17.09.2018, 16:05
egzaltowane nagle szukają gdzie nakrętki? W wielu sklepach, szkołach, przedszkolach. Wystarczy się rozejrzeć.
Katarzyna
Katarzyna 16.09.2018, 20:41
Rzeczywiście nie widziałam żadnego kartonu w sklepie. Chodzimy różnymi drogami i do innych sklepów .Od kilku lat wspieram rożne fundacje, a także zbieram nakrętki odnosząc je do przedszkoli czy szkól, gdzie mi po drodze. Dziękuje Panu Leszkowi, że trochę dosadniej, ale kulturalnie odpowiedział na atak. A także niektórym osobom wyjaśnił. pewne sprawy. Tyle co zrobiła WOSP żadna fundacja inna tego nie zrobiła nie tylko dla dzieci, ale także dla seniorów. Co mieszkańcy innych miasteczek, poza Gryfinem, którzy zapewne także chcieliby włączyć się do akcji pomocy, ale nie wiedzą gdzie. Po co ta agresja?
egzaltowana?
egzaltowana? 17.09.2018, 16:06
no widzisz - czyli masz miejsca i osoby którym nosisz zakrętki! Przecież w Gryfinie też są chore dzieci, na które się zbiera!
Mama
Mama 16.09.2018, 21:03
W opisie wyzej jest napisane gdzie mozna przynieść nakretki :)
Katarzyna
Katarzyna 16.09.2018, 17:31
Czy może tak wskazać miejsca, gdzie można oddawać nakrętki w: Chojnie, Mieszkowicach, Gryfinie, Cedyni , to wówczas szybciej nazbiera się te nakrętki.
egzaltowana?
egzaltowana? 16.09.2018, 17:52
A pomyślałaś jak czują się w tej chwili rodziny chorych dzieci z Gryfina dla których zbierane są nakrętki w Gryfinie?

Z choinki się urwałaś? Nigdzie i nigdy nie widziałaś kartonów na nakrętki?
leszek
leszek 16.09.2018, 15:05
żona regularnie wpłaca chyba na cztery fundusze pomocowe.nie wiem czy zauważzyliscie ,że społeczeństwo jest czułe na takie przypadki .ale pytam gdzie jest państwo ,gdzie słuzba zdrowia .pis operuje miliardami ale jakoś na takie sprawy głuchy .sobie tak ,bo jak powiedziała pewna tfu premier im sie należy.a tym chorym dzieciom nie nalezy sie .jest taki wrzask o ochronę życia od poczęcia ,ale jak juz sie urodzi to żegnaj.....
cz
cz 16.09.2018, 17:44
Jeżeli ty , tak to, ja się pytam : gdzie jest PO , które kradło miliardy i było na takie sprawy głuche , gdzie jest ,, Orkiestra Świątecznej Pomocy ,, też głucha na takie sprawy ... Nie ma wątpliwości , że takim dzieciom nalleży pomóc ! No to co - Leszku ? Zacznijmy od siebie - konto jest podane ! I bez ,, chorej ,, polityki - draniu jeden ...!
leszek
leszek 16.09.2018, 19:50
nie zaperzaj się .gdzie jest choć jeden wyrok za te ,,ukradzione ,,miliardy.trzeba być draniem aby nie widzieć ile zrobiła dla dzieci WOŚPale pazerność pisuarów na koryto jest jawne .te gigantyczne premie od szydło dla ministrów ,te tysiące radnych pisu w spółkach ,spółeczkach skarbu państwa /szczegółową listę podała młodzieżówka PSL/ja miesiąc w miesiąc wspieram potrzebujące dzieci .nie jednorazową akcją .te nieszczęsliwe i chore dzieci należy wspierać .rozwścieklił cię ten wpis o poczęciu.nazwałeś mnie draniem,więc ci odpisuję .z szacunkiem do ciebie
cz
cz 17.09.2018, 12:54
W tym wszystkim najważniejsza jest POMOC dla Julii !
I na tym się skupmy ! A nie na twojej subiektywnej nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości i do wszystkich , którzy nie popierają twojego zdania ! Niech w ludziach będzie zawsze więcej dobra niż zła ! Pomagajmy nie obarczając kogokolwiek za wyimaginowane winy ...!
leszek
leszek 17.09.2018, 14:20
subiektywna nienawiśc .nigdy nie pogodzę sie z teorią blizniaka który stacił brata i obwinia sie o to cały swiat .nienawiść do pis .joahim brudzinski .gosć który czyścił podróznych na trasie szczecin swinoujście /ma wyrok/teraz jest szefem policji .to jest dopiero hichot historii .i ja mam tych ludzi szanować .facetr od śmieci jest dyrektorem w zedo. co on sie zna na energetyce .i ja mam tych ludzi szanowąc .ja który wypracowałem ciezko emerytuirę , a naxdprezes pis dostaje 6500 emerytury netto .na dodatek woza go i ochraniają .za nasze pieniądze .nie ja ich nie nienawidzę .uwazam ich za pasożytów
cz
cz 17.09.2018, 15:11
No i wyszło szydło z worka ...! A gdzie w tym wszystkim jest JULCIA ...!
łosiu
łosiu 17.09.2018, 15:19
Nie przejmuj się leszkiem. To troll piszący pod różnymi artykułami. Trzeba zgłosić administratorowi natręta.
popieram
popieram 17.09.2018, 13:08
Prawda!
tak
tak 16.09.2018, 12:25
Pomagajmy! Dobro wraca...
Ania
Ania 16.09.2018, 11:51
Zbieramy zbieramy ???
AS
AS 16.09.2018, 11:23
Że też takie dzieci muszą cierpieć. Pomogę...

Pozostałe