Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Profesjonalnie oraz indywidualnie w sklepie motocyklowym LIMA

  • 05.03.2016, 12:31
  • Admin Admin
Profesjonalnie oraz indywidualnie w sklepie motocyklowym LIMA
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego oddziału Sklepu Motocyklowego „LIMA” w Gryfinie przy ul. Łużyckiej 93. Oferujemy profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta i jego problemu, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ponadto oferujemy pomoc w zakresie kompleksowej obsługi serwisowej, cyklicznych przeglądów technicznych jak i gwarancyjnych, serwis z odbiorem spod domu , drobne naprawy oraz skomplikowane, gruntowne remonty wyrobiły nam dobrą rynkową markę.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem wiodących importerów branży motocyklowej w Polsce. W naszych sklepach można nabyć akcesoria motocyklowe, motorowery, skutery i motocykle, a także uzyskać opinie i praktyczne porady montażowo-użytkowe oferowane przez doświadczonych w branży konsultantów. Ponadto dokonujemy przeróbek oraz tuningu motocykli, stosując się do wskazówek i pomysłów klientów oraz proponując nowe rozwiązania. Celem naszej firmy jest podnoszenie jakości proponowanych usług, dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie klientów, wskazanie właściwej eksploatacji maszyn oraz zwiększenie przyjemności użytkowników motocykli, skuterów, trajek oraz quadów,

 Maciej Lisiecki - właściciel Centrum Motocyklowego „LIMA" - to pasjonat, konstruktor, doświadczony w swojej dziedzinie. We wszystko co robi wkłada serce łącząc je z oryginalnymi pomysłami. Jego miłość do motocykli świetnie harmonizuje z tworzeniem i przetwarzaniem nowatorskich rozwiązań technicznych.

Fantastyczne pomysły napędzane pasją i osobistym rozwojem przynoszą nietuzinkowe efekty. O jego nowatorskim podejściu, jak i kreatywności pisał dwutygodnik  „Chopper Magazin”. W profesjonalnym oraz odzwierciedlającym osobowość garażu powstają niesamowite konstrukcje. Proponowane przeróbki nadają smak, elegancję i duszę każdej pozostawionej w jego rękach maszynie.

Artykuł sponsorowany

Admin Admin

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomasz
Tomasz 25.06.2019, 14:04
Zostawilem skuter do regulacji po tygodniu przyjechałem zapłaciłem 150 zł a tu dalej lipa skuter nie chciał zapalić, zostawiłem na kolejny tydzień niby ok zapalił ale był ciepły ,po wystygnięciu w domu już nie dało się go uruchomić,na pytanie co jest nie tak nie wiedzieli co powiedzieć,nie polecam , wręcz odradzam
mój
mój 14.04.2016, 12:31
LUDZIE!! spieprzyli mi moją maszynę. Idę z tym do sądu, a Was ostrzegam, że na serwis gwarancyjny nie możecie tam liczyć. To znaczy - możecie, ale już swoją maszyną nie pojeździcie. UWAGA PALANT!!
rosa
rosa 14.04.2016, 12:25
Bez przesady, takie bzdury się w głowie nie mieszczą! Byłam ostatnio - obsługa słaba, jakieś kity o skuterze próbowali mi wcisnąć. Myślą, że jak dziewczyna przychodzi to można jej byle co po zawyżonej cenie sprzedać.
Zdecydowanie NIE POLECAM!!! a nawet PRZESTRZEGAM. Co za beznadziejny barak
kawasaki
kawasaki 13.03.2016, 21:40
Niczego sobie sklepik.
remik
remik 11.03.2016, 21:24
Ja bym sie bał motory trzymac w takim blaszaku.
młody
młody 10.03.2016, 20:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

motorynka
motorynka 10.03.2016, 09:57
Ja dopiero sie wybieram.
klient
klient 09.03.2016, 15:02
byłem dzisiaj w sklepie, zakupy udane, obsługa fachowa, do kasku nawet bandama gratis. tanio i od ręki. tak ma być
motór
motór 09.03.2016, 08:37
Kolejny masturbator się odezwał...
Maciej
Maciej 09.03.2016, 08:03
I czym tu się podniecać? Facet za własne pieniądze napisał sobie laurkę... A swoją drogą wolałbym indywidualne podejście do mojego motocykla - a nie do mnie. Bo moje potrzeby załatwiam sobie sam.
krem
krem 08.03.2016, 18:08
I dobrze. Niech branża motorowa się rozwija.
lima
lima 07.03.2016, 22:18
Konkurencja jest zawsze potrzebna, bo podnosi jakość obsługi, a tym samym przynosi korzyść dla klienta.
heh
heh 07.03.2016, 21:54
I racja, niech się konkurencja pałuje na forum.
klient
klient 07.03.2016, 21:45

Najtańszy kierunkowskaz w LiMie 5zł, serdecznie zapraszamy po więcej informacji! tego nie usuneles
przedsiębiorca
przedsiębiorca 07.03.2016, 21:42
Co za jełop. Facet zapłacił za reklamę a ten wpisuje tu adres swojego sklepu.Zero klasy.
klient
klient 07.03.2016, 21:42