Szczęśliwa Podkowa

  • 13.10.2018, 14:28 (aktualizacja 13.10.2018, 15:28)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szczęśliwa Podkowa
Kolejne stowarzyszenie w gminie Moryń cieszy się z zakupionego sprzętu oraz z remontu swojej nowej siedziby przy Gospodarstwie Agroturystycznym w Skotnicy koło Morynia. Nowo powstałe Stowarzyszenie Podkowa złożyło swój projekt w konkursie grantowym „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA dla regionu stargardzkiego”. Projekt uzyskał odpowiednią ilość punktów i został dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Dofinansowanie zostało wykorzystane na zakup materiałów do remontu pomieszczenia udostępnionego na rzecz stowarzyszenia oraz jego wyposażenie.

Dziś w sobotę 13 października 2018 r. odbyło się oficjalne przekazanie pomieszczenia i prezentacja zakupionego sprzętu.

Po prezentacji wszyscy goście i członkowie stowarzyszenia mogli zobaczyć grupę świętującą Hubertusa. Tradycyjna pogoń za lisem cieszy się dużym powodzeniem wśród jeźdźców.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (48)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nowy zastępca
Nowy zastępca 13.10.2018, 15:44
W Gryfinie chyba z 10 stowarzyszeń w ramach współpracy Sawaryn umieścił w jednym pokoju. Mówią, że im jest dobrze, chwalą burmiszcza. Tylko muzealnych eksponatów z muzeum nie widać. Kiedyś stowarzyszenie jakiś Miłośników Historii Ziemi Gryfińskiej zagubiło na zawsze armatę dlatego niepokoję się o te eksponaty. Może ich już niema ?

Pozostałe