Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Zginęli w wypadku. Ich samochód uderzył w drzewo

  • 13.11.2018, 18:21 (aktualizacja 13.11.2018 19:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zginęli w wypadku. Ich samochód uderzył w drzewo
Samochód osobowy marki BMW, jadąc z Pyrzyc w kierunku Szczecina wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku dwie osoby poniosły śmierć na miejscu - informuje asp. st. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do wypadku doszło dzisiaj 13 listopada 2018 r. na drodze wojewódzkiej nr 119 w okolicy Starego Czarnowa.

Czynności na miejscu nadzorował zastępca komendanta KPP w Gryfinie. 

- Dzisiaj około godziny 12:30 do Stanowiska Kierowania w Gryfinie wpłynęło zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 119 w okolicach miejscowości Stare Czarnowo. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania strażacy ustali, że samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. W wyniku wypadku dwie osoby poniosły śmierć. Działanie strażaków polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądu piany, oświetleniu miejsca zdarzenia - relacjonuje strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.

W działaniach udział brały 3 zastępy JRG Gryfino, OSP Stare Czarnowo, OSP Kołbacz, 2 x zespół ratownictwa medycznego, 5 x policja, prokurator.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stanisław
Stanisław 20.11.2018, 18:12
Ci 26-latkowie, co zginei na tym drzewie to byli parą.
Pyrzyczanin
Pyrzyczanin 18.11.2018, 22:07
Miesszkam niedaleko koło stacji lukoil więc wiem jak koło białego bawoła zbiera się woda wy nie ktorych miejscach gdy pada mocno zbiera się woda jest jej tak dużo że czasami przy 80km jest cieżko utrzymać pojazd przy koncu dwupasmowej drogi robi się tak duża kałuża że cieżko ją zobaczyć i tracisz panowanie nad autem i to samo się dzieje gdy jedziesz w stronę Pyrzyc gdy pada duże ilośći deszczu woda spływa w doł a potem przez całą drogę i cieżko utrzymać tam pojazd gdy ktoś nie wie że tam się zbiera woda w dużych ilościach każdy jest teraz mądry i hejtuję markę bmw i śmieję się ze ktoś zginął walnijcię się w łeb buraki kondolencje dla rodziny
P.L
P.L 17.11.2018, 19:27
Na wstępnie kondolecje dla rodzin, byłem pierwszą osobą, która do nich podbiegła samego momentu uderzenia nie widziałem, starałem się ratować dziewczynę ale już nie żyła, byli tak mocno zakleszczeni, owinięci w drzewo ... potrzebowałem kilku sekund aby podejść do chłopaka, który tez już nie żył ... widok makabryczny. Zdecydowanie była to wina kierowcy, zero wyobraźni pogoda była tragiczna a patrząc jak auto owinęło się z drzewem musiał mieć z 170- 180 km\h w czasie uderzenia - hobbistycznie zajmuje się motosportem , często na torze zawodnik spinuje, da***e wiec generalnie mając doświadczenie jak wyglada auto po wypadku mam - ale czegoś takiego nie widziałem potrzebowałem chwili aby wogole rozpoznać auto.... poprostu zero myślenia ze strony kierowcy- moim zdaniem winna jest kałuża, która zawsze tworzy się podczas ulewy w miejscu kończenia się dwupasmówki, kierowca bez doświadczenia nie jest w stanie opanować przy takich prędkościach spina. Osobiście odjeżdżając z wypadku byłem zły na kierowcę sam mam córkę i często już dostawałem mandat za przekroczenie prędkości na tym odcinku, ale warunki tamtego feralnego dnia nie pozwalały na prędkości większą niż 80 km/h. A więc skoro moja osoba pisze 80 to naprawdę niewięcej .... Mając w głowie to co widziałem, próbując ich ratować, żarty z tego wypadku naprawdę uważam za słabe, miejmy chociaż szacunek dla tej biednej dziewczyny, która została zabita.
mateo
mateo 18.11.2018, 00:35
Tez bylem tak blisko śmierci. Pamiętam do dziś a to było dawno. I ten zapach krwi...
M.N.
M.N. 18.11.2018, 00:56
Bycie przy śmierci to dziwne uczucie...
Adik
Adik 18.11.2018, 10:27
Śmierć jest naturalna, ale nie w takich okropnych okolicznościach.
Leirbag
Leirbag 17.11.2018, 13:26
Im lepsze i szybsze auto tym większy debil za kierownicą
Kadzik
Kadzik 17.11.2018, 13:57
A skąd wiesz jak było w tym wypadku? Takie uogólnienia, takie oceny bywają niesprawiedliwe.
B
B 17.11.2018, 12:47
Ludzie wypisujący tutaj takie rzeczy nie mają za grosz godności... Byłem znajomym tych ludzi i czytając to aż robi się przykro, że żyjemy w takim społeczeństwie. Jestem ciekaw, czy każdy z Was jeździ tak przepisowo i czy chcielibyście, aby występowały takie komentarze podczas śmierci osób Wam bliskich. Doszło do tragedii, a ludzie zrobili sobie temat do hejtu. W taj sprawie większość tych komentarzy nie powinna nawet się pojawić, a administrator powinien niestosowne komentarze usunąć.
hejtuhejtu
hejtuhejtu 17.11.2018, 17:05
Mi po śmierci wszytko jedno. Możesz jechać.
smutek
smutek 15.11.2018, 20:37
Niech im ziemia lekką będzie...
assa
assa 15.11.2018, 18:58
Tragedia aby od razu dwoje młodych ludzi zgineło w jednym momencie.
won
won 15.11.2018, 09:08
Wodę to chyba z mózgu robią obrońcy-komentatorzy.
Zpy
Zpy 15.11.2018, 05:25
Gdy za dużo koni mózg nogi nie dogoni
paranoja
paranoja 14.11.2018, 21:27
Taaa, teraz to woda jest winna. To pewno w sądzie oskarżone będą chmury, które spowodowały deszcz.
olo
olo 14.11.2018, 10:30
W okolicy Starego Czarnowa jest droga nr 120, a nie 119.
119 jest z Radziszewa do Gardna.
commander74
commander74 14.11.2018, 21:41
to jaki numer ma stara 3 kretynie bo ja widzę codziennie na tablicy 119
Kierowca
Kierowca 14.11.2018, 11:24
Cała stara 3 to obecnie droga wojewódzka nr 119.
Drogowiec
Drogowiec 14.11.2018, 11:20
Droga na ktorej doszlo do wypadku ma oznaczenie W-119, a z Radziszewa do Gardna ma 119 ;)
Zbigniew
Zbigniew 14.11.2018, 10:24
Brawura i rutyna jest przyczyną tej tragedii, do młodych nie trafia myśl że nie mają wiele żyć jak w grach komputerowych tylko jedno. Składam kondolencje rodzinom.
cichutki
cichutki 14.11.2018, 19:45
Dobrze że ty *** wiesz ile jest żyć.
Najlepiej wychowanie zwalić na gry, a kto je kupuje dzieciakom ? O ile pamiętam nie zarabiają a rodzice leniwi to kupują gierki aby dzieci się odczepiły :)
Kk
Kk 14.11.2018, 21:16
Widziałem to zdarzenie i wcale nie było tam brawury i prędkości tylko woda na jezdni doprowadziła do tego wypadku.
Y
Y 15.11.2018, 06:11
Jaka woda.. jaka woda.. bez prędkości i z opanowaniem by nic sie nie wydarzylo.
anna
anna 14.11.2018, 08:05
bardzo proszę nie pisac skad Ci ludzie byli, jak meili na imie i nazwkso!!
Anonim
Anonim 14.11.2018, 01:27
Ludzie stała sie tragedia a wy takie głupoty piszecie naprawdę mi was zal
żal
żal 14.11.2018, 00:09
Młodzi ludzie dziś zginęli na tym drzewie. A mogli zyć. 26 lat to całkiem wiek nie na umieranie...
PL
PL 13.11.2018, 21:08
Ale kto? Ile lat mieli ? Skad? Pod wpływem ? Nigdzie nie ma takiej informacji a zawsze są... Czyżby ktoś coś chciał ukryć ?
Kacper
Kacper 14.11.2018, 00:13
Rodzina nie zawsze sobie życzy aby zostały ujawnione te informacje
wiem
wiem 14.11.2018, 01:01
Zmarłych nie dotyczy RODO.
z
z 13.11.2018, 23:49
po 26, mezczyzna i kobieta, trzezwi
Ciekawość
Ciekawość 13.11.2018, 21:41
Jak to kto ? Ile miał lat ? Rodo obowiązuje !
.
. 14.11.2018, 01:04
ktoś zna imiona tych osób?
New Deal
New Deal 14.11.2018, 03:52
Kuna i Tasza no wiecie Tamara. Jechali 119 bo unikali S3.
Pl
Pl 13.11.2018, 22:19
Hahaha kurna w jakim ty świecie żyjesz nie chodzi mi o nazwiska tylko o płeć i ile lat mieli. RODO to żadna przeszkoda tylko dodatkowa papierkowa robota a zwłaszcza dla dziennikarzy dla nich liczy się tylko kasa
proszę
proszę 13.11.2018, 23:49
Nie porównuj wszystkich do Tomasza Milera.
Przerażony
Przerażony 13.11.2018, 20:30
Zapraszam naszą ukochaną policję na odcinek tablica Szczecin a Biały Bawół - niech się przyjrzą kulturze jazdy aut zaczynających swoje tablice rejestracyjne literami ZPY... - co drugi ma o sobie wyobrażenie bycia królem życia - wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniach z drogą na Kołbacz czy też na Stare Czarnowo, jazda na światłach przeciwmgielnych i po martwym polu... ZPY to zaprawdę szlachta i zacni kierowcy...
Las
Las 13.11.2018, 21:12
Weź nie piernicz że ZPY bo ZGR nie są lepsi zwłaszcza na drodze z weltynia do Gryfina. Tam bym mogła Insignia se latać cały dzień to by miała co robić
dziób
dziób 13.11.2018, 20:44
Dzielenie ludzi według marek samochodów i tablic rejestracyjnych jest bez sensu!
bemkaa
bemkaa 13.11.2018, 19:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

snopek
snopek 13.11.2018, 19:26
W BolidzieMłodegoWieśniaka jest ciasno i nie ma miejsca na myślenie.
pasazer na gapę
pasazer na gapę 13.11.2018, 19:25
A być może wieźli zarazki ospy, kiedyś nazywanej czarną śmiercią?!

Pozostałe