Ślubowanie radnych powiatowych

  • 22.11.2018, 14:34 (aktualizacja 22.11.2018, 23:41)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ślubowanie radnych powiatowych
Jednym z punktów dzisiejszej sesji Rady Powiatu w Gryfinie było ślubowanie radnych. W fotogalerii znajdują się zdjęcia nowych radnych.

Ślubowanie złożyli: Ewa Dudar, Aleksandra Misiuna, Hubert Andrych, Teresa Sadowska, Jerzy Zgoda, Jarosław Przygoda, Jerzy Domaradzki, Jerzy Miler, Roman Michalski, Sławomir Terebecki, Paweł Wróbel, Wojciech Konarski, Aleksandra Zielińska, Henryk Kaczmar, Remigiusz Rzepczak, Joanna Kostrzewa, Tomasz Mirakowski, Bartosz Biegus, Zbigniew Szmaja, Michał Kozakiewicz, Wojciech Długoborski.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poldek
Poldek 24.11.2018, 16:15
Tak sobie myślę po co to ślubowanie jak im i tak nie chodzi o ludzi tylko o swoje interesy i nabijanie kabzy z naszych podatków
adol
adol 23.11.2018, 13:00
masakra, albo radny co najlepiej by zajął się wnukami na emeryturze, albo radny co matury nie mógł napisać, albo inny, co rusz zmienia kluby...żenada, tak NARZEKAM!!!
Krecik
Krecik 23.11.2018, 09:53
Jest i nasz powiatowy radny kałuża z chojny
rocky
rocky 23.11.2018, 13:02
smutny na zdjęciu
precz z komuną!!!!!!!!!!!G
precz z komuną!!!!!!!!!!!G 23.11.2018, 09:16
miało być- na zdjęciach!!!!!!!!!!!
precz  z komuną!!!!!!!!!!!!G
precz z komuną!!!!!!!!!!!!G 22.11.2018, 20:34
to co widzimy na zdjęciu.napisałem to-ponieważ nic innego przez moje usta nie przechodzi-a więc wracając do tematu-to naprawdę TRAGEDIA!!!!!!!!jest to powrót do państwa totalitarnego.kontrolowanego i inwilowanego-osoby przedstawione na zdjęciu .po prostu to gwarantują!!!!!!!!!
...
... 22.11.2018, 19:13
starostwo to powinno być zlikwidowane tylko koszty generuje dodatkowe. a my za to wszyscy płacimy. rzesza politykow na naszym utrzymaniu... europejska biurokracja zniszczy wszystkie gospodarki w Europie...
Sorosz
Sorosz 22.11.2018, 17:34
Cos niezbyt zadowoleni radni jak widże po zdjęciach.
kinc
kinc 22.11.2018, 14:54
I po co tyle zdjęć każdego radnego? Co to modele?
Leon
Leon 22.11.2018, 15:02
Taaaa H.A laleczka z saskiej porcelany twarz miała bladą jak pergamin... :D

Pozostałe