Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Przez prawie cały dzień nie będzie ciepła. Przerwa w dostawie dotyczy mieszkańców przy trzech ulicach

  • 5.12.2018, 14:47 (aktualizacja 06.12.2018 21:02)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przez prawie cały dzień nie będzie ciepła. Przerwa w dostawie dotyczy mieszkańców przy trzech ulicach
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra tłumaczy się, że to przez podłączenie odbiorcy. Przerwa w dostawie ciepła nastąpi prawdopodobnie 6 grudnia już od od godz. 7.00. Ma potrwać prawie cały dzień bo do godz. 17!

Przerwa w dostawie ma objąć niektórych odbiorców z ulic Łużycka, Mieszka I i Witosa.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zimno
zimno 6.12.2018, 14:11
Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 Śnieżynka
Śnieżynka 6.12.2018, 00:53
To prezent PGE dla mieszkańców Gryfina na Mikołaja :)))))))))
Cipłownik
Cipłownik 5.12.2018, 18:12
Czy Wy umoecie czytac ze zrozumieniem? Zdanie ktore mowi ze przerwa moze potrwac 10 godzin nie oznacza ze tyle bedzie trwala. Napisaliby ze 2 godziny a trwalaby 2,5 to dopiero gownoburza by sie rozpetala.
To po terorocznym remoncie ?
To po terorocznym remoncie ? 5.12.2018, 19:46
Może potrwać dziesięć godzin oznacza, że może 10 10 godzin, może mniej, a może więcej np. 20 godzin.
niestety
niestety 5.12.2018, 17:12
Jak mieszkanie się wychłodzi to do nocy będzie się nagrzewało.
Lokalnie
Lokalnie 5.12.2018, 16:37
Dlatego właśnie ja wolę swoją syfiastą, kapryśną ale cieplutką kotłowienkę. To moja kochanka jest.
ciepłownik
ciepłownik 5.12.2018, 17:12
że co?
Dziadek Mróz
Dziadek Mróz 5.12.2018, 16:27
Ciepłownicy nieudacznicy potrzebują aż 10 godzin na jedno podłączenie?
Miś
Miś 5.12.2018, 16:12
Korzystając z okazji, bo w końcu awaria też jest jakąś okazją, by naszym mieszkańcom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, zaprezentować, do czasu usunięcia awarii, artystyczny program.
Gra i trąbi zespoł Kombi tra la la la la
miś
miś 5.12.2018, 16:10
Proszę chwilowo o spokój, gdyż ADM do mnie dzwoni! Słucham pani kierowniczko. Tak jest… Pani kierowniczko… Pani kierowniczko, ja to wszystko rozumiem… Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno, tak? Pani kierowniczko, takie jest odwieczne prawo natury! Czy ja palę? Pani kierowniczko! Ja palę przez cały czas! Na okrągło! Nie no, nie ma za co. Moje uszanowanie dla pani kierowniczki! Moje uszanowanie!
Romanus Gryfinus
Romanus Gryfinus 5.12.2018, 16:07
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem?! Jestem wesoły Romek! Mam na przedmieściu domek, a w domku wodę, światło, gaz! Powtarzam zatem jeszcze raz: jestem wesoły Romek! Mam…
brooks
brooks 5.12.2018, 15:03
Oszaleli czy co? Cały dzień będą podłączac jednego odbiorcę?????????????????
brrrr
brrrr 5.12.2018, 14:54
To fatalnie!

Pozostałe