Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Rządowe dofinansowanie dla gminy aby poprawić drogę

  • 6.12.2018, 12:43 (aktualizacja 06.12.2018 13:49)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rządowe dofinansowanie dla gminy aby poprawić drogę
Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski podpisał umowy, na podstawie których do gmin Świerzno, Kobylanka i Moryń trafią dotacje o łącznej wartości blisko 3 mln zł.

Pieniądze pochodzą z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Jedną z inwestycji jest przebudowa ul. Polnej w miejscowości Moryniu. Chodzi tu o poprawę warunków inwestycyjnych oraz dostępności infrastruktury drogowej wyższego rzędu. Władze gminy uzyskały na ten cel dotację w wysokości 142,5 tys. zł.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przypomnienie
Przypomnienie 6.12.2018, 22:51
Super! Droga w Moryniu! a co z droga w Starym Objezierzu? Oczywiscie pominieta!
Sasiad
Sasiad 7.12.2018, 08:26
Stare Obierzerze mialo swoj czas.
bruk
bruk 6.12.2018, 18:23
Dadzą radę.
józek
józek 6.12.2018, 16:40
A w Kobylance co tam chcą modernizować? Przydał by się remont drogi na jezioro Miedwie.
kruca
kruca 6.12.2018, 16:12
A ile gmina będzie musiała dopłacić?
Ja tylko tak, na marginesie ..
Ja tylko tak, na marginesie .. 6.12.2018, 14:20
Za to gmina Gryfino utraci dofinansowanie do renowacji stadionu coś z 1,5 miliona złotych i prawie 3,5 miliona złotych do I etapu remontu pałacyku pod lwami. Sawaryn jak zawsze był w 100% przygotowany do realizacji inwestycji i znów klops. Sawaryn też przerwał remont Łużyckiej , bo zaniechał przełożenia kanalizacji ściekowej i deszczowej w tej ulicy czym spowodował zejście inwestora z tą inwestycją w bliżej nieokreśloną przyszłość. Z kolei Milera trzeba spytać czemu nie remontowano ani w 2017ani w 2018 r. ulic Kolejowej, Sprzymierzonych, 1-go Maja (odcinek przed urzędem z utworzeniem parkingu) w ramach SKM i SOM gdzie Sawaryn jest w zarządzie. Gdzie ten dworzec PKS, windy, kładki, nowe przystanki kolejowe i autobusowe ? GDZIE ???!!!!!!!!!!!!!! Na razie po dewastacji boisk przy LO przerwali a może zakończyli inwestycje hali dla powiatowej szkoły. A co nierobie chcesz robić ze zdewastowanymi kortami i kawiarenką przy Lagunie i niszczejącą starą komendą policji. Rządzisz Piąty ROK. To wszystko twoje sprawki.
Zero zdolności organizacyjnych.
Zero zdolności organizacyjnych. 6.12.2018, 14:49
Pieniądze do tych kolejowo drogowych inwestycji przepadną z końcem 2020 r. Nie martw się. A Piłat tyle się o ten SOM starał. Leń jest za to w zarządzie SOM i nic.
miłek
miłek 6.12.2018, 14:07
Brawo za skuteczność.

Pozostałe