Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Kondolencje dla Ewy Dudar
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018
Jarmark bożonarodzeniowy Cedynia 2018

Rządowe dofinansowanie dla gminy aby poprawić drogę

  • 6.12.2018, 12:43 (aktualizacja 06.12.2018 13:49)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rządowe dofinansowanie dla gminy aby poprawić drogę
Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski podpisał umowy, na podstawie których do gmin Świerzno, Kobylanka i Moryń trafią dotacje o łącznej wartości blisko 3 mln zł.

Pieniądze pochodzą z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.

Jedną z inwestycji jest przebudowa ul. Polnej w miejscowości Moryniu. Chodzi tu o poprawę warunków inwestycyjnych oraz dostępności infrastruktury drogowej wyższego rzędu. Władze gminy uzyskały na ten cel dotację w wysokości 142,5 tys. zł.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przypomnienie
Przypomnienie 6.12.2018, 22:51
Super! Droga w Moryniu! a co z droga w Starym Objezierzu? Oczywiscie pominieta!
Sasiad
Sasiad 7.12.2018, 08:26
Stare Obierzerze mialo swoj czas.
bruk
bruk 6.12.2018, 18:23
Dadzą radę.
józek
józek 6.12.2018, 16:40
A w Kobylance co tam chcą modernizować? Przydał by się remont drogi na jezioro Miedwie.
kruca
kruca 6.12.2018, 16:12
A ile gmina będzie musiała dopłacić?
Ja tylko tak, na marginesie ..
Ja tylko tak, na marginesie .. 6.12.2018, 14:20
Za to gmina Gryfino utraci dofinansowanie do renowacji stadionu coś z 1,5 miliona złotych i prawie 3,5 miliona złotych do I etapu remontu pałacyku pod lwami. Sawaryn jak zawsze był w 100% przygotowany do realizacji inwestycji i znów klops. Sawaryn też przerwał remont Łużyckiej , bo zaniechał przełożenia kanalizacji ściekowej i deszczowej w tej ulicy czym spowodował zejście inwestora z tą inwestycją w bliżej nieokreśloną przyszłość. Z kolei Milera trzeba spytać czemu nie remontowano ani w 2017ani w 2018 r. ulic Kolejowej, Sprzymierzonych, 1-go Maja (odcinek przed urzędem z utworzeniem parkingu) w ramach SKM i SOM gdzie Sawaryn jest w zarządzie. Gdzie ten dworzec PKS, windy, kładki, nowe przystanki kolejowe i autobusowe ? GDZIE ???!!!!!!!!!!!!!! Na razie po dewastacji boisk przy LO przerwali a może zakończyli inwestycje hali dla powiatowej szkoły. A co nierobie chcesz robić ze zdewastowanymi kortami i kawiarenką przy Lagunie i niszczejącą starą komendą policji. Rządzisz Piąty ROK. To wszystko twoje sprawki.
Zero zdolności organizacyjnych.
Zero zdolności organizacyjnych. 6.12.2018, 14:49
Pieniądze do tych kolejowo drogowych inwestycji przepadną z końcem 2020 r. Nie martw się. A Piłat tyle się o ten SOM starał. Leń jest za to w zarządzie SOM i nic.
miłek
miłek 6.12.2018, 14:07
Brawo za skuteczność.

Pozostałe