Jacek Śniegowski nowym dyrektorem ZEDO

  • 2.01.2019, 20:23 (aktualizacja 03.01.2019 17:50)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jacek Śniegowski nowym dyrektorem ZEDO fot. Oddział ZEDO
Nastąpiły zmiany we władzach Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra. Teraz pełniącym obowiązki dyrektora Oddziału ZEDO jest Jacek Śniegowski, dyrektor techniczny. Zastępcą dyrektora Oddziału nadal pozostaje Rafał Mucha, dyrektor ekonomiczno-finansowy.
Jacek Śniegowski p.o. dyrektora Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra PGE GiEK ma 45 lat.

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie, na której ukończył studia inżynierskie. Tytuł magistra obronił na Uniwersytecie Szczecińskim, na wydziale zarządzania i ekonomiki usług. Ma również ukończone studia podyplomowe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem energetycznym w warunkach rozwoju krajowych i międzynarodowych rynków energii elektrycznej na Politechnice Warszawskiej. Posiada tytuł maklera giełd towarowych. Złożył z wynikiem pozytywnym egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.

Z energetyką konwencjonalną związany jest od ponad 21 lat. W 1997 r. rozpoczął pracę w Zespole Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie, gdzie w EC Pomorzany zajmował się kontrolą techniczną. Następnie w Elektrowni Dolna Odra realizował zadania z obszarów zakupu paliw oraz handlu energią elektryczną, usług systemowych, a także praw majątkowych oraz dostaw ciepła i kontroli eksploatacji. Od 2007 pracował na różnych stanowiskach kierowniczych, zaś od października 2017 do chwili obecnej pełni funkcję dyrektora technicznego Oddziału ZEDO.

 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zazdrość:)
zazdrość:) 5.01.2019, 19:43
Stadnina w Janowie już pada. Prąd nie konie - podwyższy się rachunki i tak ludzie zapłacą. Super fucha...
znajomy ze Szczecina
znajomy ze Szczecina 5.01.2019, 10:13
Gratuluję!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 4.01.2019, 11:51
http://www.rycerzekolumba.com/…
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 4.01.2019, 09:45
https://www.google.com/url?sa=… https://www.google.com/url?sa=… co ich łaczy oprócz parafii ha ha ah ta sama ulica???????
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 4.01.2019, 08:05
https://youtu.be/FiDd1mIWd7k https://youtu.be/Qq93C7Fscbw przedstawienie musi trwać taki teatrzyk dla goi
MW
MW 3.01.2019, 19:59
Skorumpowana firma. Teraz tam rządzi PiS . Czyli pisowiec.
Tusk
Tusk 5.01.2019, 00:07
Mieliście swoje 5 minut !
Co oznacza słowo Tusk ?
Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa
?
? 5.01.2019, 00:14
A co - prąd stanieje po tej nominacji?
Zizu
Zizu 3.01.2019, 19:14
Znam człowieka. Kompetentny jeśli chodzi o energetyke. Gratuluję.
leszek
leszek 5.01.2019, 16:01
jaki kompetentny.kompetentny następny ,,misiewicz,,
Kot
Kot 3.01.2019, 17:31
To porządny człowiek
Wszystko w temacie
Wszystko w temacie 3.01.2019, 20:01
PiS da. PiS dał.
mis
mis 3.01.2019, 19:51
trudno,co robic
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 3.01.2019, 14:44
https://youtu.be/Pf9ebf0ujEENM pis da pis da no i ha ha ah
morda
morda 3.01.2019, 12:46
Haaahaha,ale DNO no nieeee:),ale rozgrywki:)
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 3.01.2019, 13:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 3.01.2019, 12:01
leszek chyba tęskni jak to było za starej gwardii ha ha ah gdzie te czasy co sie napi e rdalało golonkami po ryjach i szklankami po ścianach ha ha ah no i brama wejściowa za tyle baniek ha ha ah
leszek
leszek 3.01.2019, 19:54
tobie faktycznie dymi pod czachą ..co ty wiesz o elektrowni.założę się że nawewt nie wiesz jak się zwiększa megawaty.a tak w ogóle rozrywkowy jesteś .tylko sztuczny nos i do cyrku
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 3.01.2019, 23:55
i całe szczęscie że dymi nie jestem takim zindoktrynowanym dupkiem jak ty co ślepo bierze wszystko na wiarę ta twoja elektrownia to komuszy relikt ze sprawnoscią 20% słyszałeś o takim gościu jak tesla jego patenty wyprzedzały epokę o lata świetlne a my dalej w średniowieczu z rozmodlonymi świrami u władzy w prowincji polin tak sie składa ze kończyłem energetyke znam wszystkie elektrownie dojną odrę tez bo pracowałem w energomontazu
leszek
leszek 5.01.2019, 15:57
no i na energomontażu kończy się twoja znajomość energetyki.hahahaih.do MW GDYBYŚ BYŁ Z RUCHU TO BYŚ WIEDZIAŁ że chodziło mi o obciązenie bloku
nie każdy jest "z ruchu":):):):)
nie każdy jest "z ruchu":):):):) 5.01.2019, 17:35
oj leszku - oprócz "elyty" "z ruchu" są jeszcze jacyś fizycy, lekarze, nauczyciele itp - dla których megawat, to megawat. Zwiększać się nie da.
fachowcy
fachowcy 5.01.2019, 21:46
No właśnie - kiedyś w Urzędzie Pracy urzędniczka zapytała starającego się o pracę o zawód , a ON odpowiada Kierownik Bloku ! Kobieta - zapisała bez zawodu - ostatnio zatrudniony jako cieć - zwolnił się sam na żądanie z elektrowni ...!!??
fachowiec
fachowiec 5.01.2019, 21:58
No i został stróżem na przystani ... To ten sam Leszek !...!
MW
MW 3.01.2019, 22:37
MW to MW - nie zmienia wielkości. To nie mila, że może być angielska albo morska:)
jawaja
jawaja 3.01.2019, 18:30
ajwaj a co tam w Bartkowie ? :)))) wszyscy zdrowi ?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 3.01.2019, 23:38
tylko ci co peto wieczorka ssają ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 3.01.2019, 11:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lecz się
lecz się 3.01.2019, 11:50
Twój wpis świadczy tylko o tobie i twoim ograniczeniu monotematycznym.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 3.01.2019, 11:53
świadczy o tym że jakie to ma znaczenie kto tam dyrektoruje co po tej zmianie prąd potanieje czy przybędzie przeciętnemu kowalskiemu i nowakowi w kieszeni ja sie nabijam z tego *** cyrku dla idiotów
racja
racja 3.01.2019, 14:38
niezależnie od formy twoich wpisów trzeba się zgodzić - prąd od tej nominacji nie potanieje...
I wprawdzie można się cieszyć, że całkiem rozsądny się trafił - ale jak się trafił, tak szybko może się zmienić...
....
.... 3.01.2019, 09:18
W listopadzie już było wiadomo że będzie dyrektorem też wiadomo komu to zawdzięcza
druh
druh 3.01.2019, 09:26
Własnej pracy i zaangażowaniu.
Wiesław
Wiesław 3.01.2019, 09:09
leszek.Nie stawiaj Pawłowicza w jednym szeregu z Dobrkiem i Pawłowskim.Pawłowicz to nie ta klasa.
Listopad
Listopad 3.01.2019, 08:27
Snieg na dworze to i w zgodzie z natura.Przyjdzie wiosna,lato, jesien .
leszek
leszek 3.01.2019, 06:00
niestety ZEDO stało się dojną krową .tyle tytułów umiejętności ,funkcji .po prostu omnibus.TYLKO 45 lat .kiedy on zdązył popracować.Ech gdzie czasy Dobrka ,PAWŁOWICZA ,kONDRATOWICZA.Co ta dojna zmiana wyczynia.co za niesamowity ciąg na kasę .solidarność sobie to wywalczyła .im sie nalezy.tfu wstydu już za grosz.jedyna rada w wyborach pogonic to towarzystwo balbiny.i rozliczyć do 10 pokolenia.
ślepiec
ślepiec 3.01.2019, 09:45
No to zacznij rozliczać , bo inaczej to tylko ple, ple - pla , pla i nic z tego nie wynika ...
warszawskie wieści
warszawskie wieści 3.01.2019, 00:43
Grudzień dostał kopa w górę. Wylądował w Warszawie!
Ale jak był redaktorkiem wszystko wiedział. Teraz nie wie za wiele.
Ale jak był redaktorkiem wszystko wiedział. Teraz nie wie za wiele. 2.01.2019, 23:50
A Tomaszek się nie uczył.
Kolesiostwo, korupcja i nepoty.
Kolesiostwo, korupcja i nepoty. 2.01.2019, 23:46
Skrumpowana firma. Próbowali palić nawet wodą z trocinami. Paliwo wywozi się od nich cysternami. Tam zarządzał Seweryn.
Frank
Frank 2.01.2019, 23:36
Oooo Dojna Odra. Korupcja, znajomości....
zalewajka
zalewajka 3.01.2019, 00:42
Aco? Wylali cię?
abc
abc 3.01.2019, 11:45
Skazanych się nie wylewa. To premia za małomówność.
Frank
Frank 3.01.2019, 00:47