Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Po cichu, w obawie przed władzą WOŚP jednak wystartuje

  • 09.01.2019, 11:55 (aktualizacja 10.01.2019, 00:16)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po cichu, w obawie przed władzą WOŚP jednak wystartuje
Na oficjalnej stronie gminy tej informacji nie znajdziecie. Bynajmniej nie na głównej stronie. Wrota Gryfina nie dla wszystkich są otwarte… Mimo wszystko finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryfinie się odbędzie! Ale co będzie, tego chyba nie wie nawet organizator…

Na stronie internetowej Gryfińskiego Domu Kultury programu też nie znajdziemy. Ale co się dziwić jak są tam informacje sprzed tygodni…

Znajdziemy jednak „ogólny” plakat. Czytamy pod nim: Miejscem centralnym finału WOŚP będzie Plac Księcia Barnima I. Tam od godziny 16 odbywać się będą występy, licytacje, poza sceną znajdą się stoiska tematyczne. Oprócz oprawy artystycznej, na scenie gryfińskiego finału obywać się będą licytacje przekazanych przez mieszkańców Gryfina fantów.

I tyleż o tej „organizacji” tegorocznego finału WOŚP. Wiemy chociaż o której początek.

I kto by uwierzył, że to się dzieje w ponad 20-tysięcznym mieście powiatowym…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smutny
smutny 11.01.2019, 22:37
Ti niestety ideologia wygrała z rozumem :(
suweren
suweren 11.01.2019, 12:19
Precz z Nikitińskim!
czytelnik
czytelnik 11.01.2019, 12:22
Ciekawe, że ludzie wychwalający na tym portalu Tomasau Milera jednoczesnie krzyczą "precz z Nikitińskim!"....
gwizdek
gwizdek 11.01.2019, 12:57
jak nie masz czym błyszczeć, pokaż że drugi jest gorszy od ciebie. Takie podgryzanie obu wicków jest żenujące - ale znamienne.
brocha
brocha 10.01.2019, 21:42
Jak zwykle ci sami malkonteci jojczący o byle co. Całe szczęscie, że raz w roku opuszczam Polskę na pare miesięcy i nie słyszę tego wiecznego zrzędzenia. Wracając do tematu. POmagałem i będę pomagał bo widzę efekty.
proste
proste 10.01.2019, 21:26
Niech WOŚP sam zacznie się przede wszystkim - REKLAMOWAĆ a nie liczy na tych co nie mają takiego obowiązku i mają jeszcze ponosić koszta z tego tytułu ...!? Niech akcja ta będzie w końcu spontaniczna a nie wymuszana i do tego jeszcze z aluzją polityczną ( czego przykładem jest ten artykuł ) ... CHCESZ TO DAWAJ ale nie dyskryminuj tych i nie wymuszaj na tych , co jest im to obojętne i nie mają za grosz zaufania do OWSIAKA i jego ludzi ..!


leszek
leszek 11.01.2019, 09:30
a co z akcją kopertówek po kolędzie.słabych trolli ma KK.tak swoją szosą czy ma obowiązek p.Owsiak udawadniać i ile razy ,że nie jest wielbłądem.Uważasz ,że rezimowa prokuratura i ABW gdyby coś było to by znależli. zostały tylko domysły i pomówienia
reżim leszka
reżim leszka 11.01.2019, 11:52
Głupcze co ty tu wypisujesz !! Całe szczęście , że takich ,, ,,leszków,, nikt nie słucha ...!
leszek
leszek 11.01.2019, 20:11
słucha gościu słucha .nawet nie wiesz ilu
proste jest dla nich niepojęte...
proste jest dla nich niepojęte... 10.01.2019, 21:48
no to postaw sprawę jasno, że gmina nie wspiera. Wtedy nikt nie będzie sie dziwił, że na stronie gminy i domu kultury nie ma informacji.

A tak to znowu będzie jak z budżetem obywatelskim. Szkołę remontują z BO, ale do "przecinania wstążki i robienia zdjątek" zapomnieli zaprosić inicjatorów akcji OBYWATELSKIEJ...
mlask
mlask 10.01.2019, 21:31
Ale jeśli ktoś się zobowiązał a wchodzi w polityczne machinacje to chyba cos jest nie w porządku.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.01.2019, 10:44
MAM IP DO WASZYCH MÓZGÓW HA HA AH dlaczego bo tam nie trzeba mieć IP bo trzeba mieć MÓZG ha ha ah
♠♣♠
♠♣♠ 10.01.2019, 10:51
Czyli nie masz mózgu to widać.
ajwaj aleluja i do porzodu
ajwaj aleluja i do porzodu 10.01.2019, 06:57
mam wszystkie IP co zabieraliście głos ha ah ah gryfińska policjo jesteście cienkie bolki dla mnie ha ha ha teatrzyk trwa nadal
♠♣♠
♠♣♠ 10.01.2019, 09:48
Ciekawe czy masz pajacu IP do swojego mózgu.
Cześć
Cześć 10.01.2019, 09:19
Ty jesteś totalnie bez mózgu
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRTZODU 10.01.2019, 06:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do nic z godz. 22
do nic z godz. 22 09.01.2019, 23:18
Na przyszły rok powstanie kalendarz z ludźmi wylewającymi żółć w internecie. Aby dać szansę zaistnienia w nim choćby niewielkiej liczbie frustratów, zdjęcia Waszych twarzy będą pod każdym dniem, a nie tylko miesiącem ! Zebrane środki ze sprzedaży ów kalendarzy zostaną przekazane dla pracodawców w/w frustratów, ich rodziców, prawnych opiekunów lub zaprzyjaźnionych innych frustratów celem utworzenia miejsc wsparcia dla tych co mają limitowany internet. Powstanie także organizacja Keingluck, której cele statutowe będą ludziom zdecydowani bliższe: -pogorszenie sytuacji materialnej sąsiada -stłamszenie ambicji ludzi próbujących się wybijać -zrobienie wszystkim co mają dobrze - ŹLE -ograniczenie liczby sukcesów oraz ich poziomu -obowiązkowa liczba dni smutnych do odbycia -możliwość wynajęcia psa celem nasrania pod drzwiami lokum człowieka zadowolonego z życia Zamiast serduszka każdy otrzyma laleczkę voodoo z Owsiakiem i 365 szpileczek - radzimy dobrze rozdysponować bo później będzie smuteczek.. tzn. radość ?
nic
nic 09.01.2019, 22:00
to jest prywatna impreza pewnego oszołoma i żaden urzad nie ma obowiązku wspierać!!!!!!
coś
coś 09.01.2019, 22:13
pomyliło ci się z wojenką na moście. Oszołom, prywatna zabawa - tylko urząd ma obowiązek wspierać...
♠♣♠
♠♣♠ 09.01.2019, 20:16
Tylko debil pikuś może wpaść na taki temat...tytuł powała Kordyalsiński masz zakaz wstępu do UMiG Gryfino. To nie twoja gmina!!! Wypada pajacu do Cedyni i Chojny.
wizy wprowadź i kontrolę paszportów na granicach gminy
wizy wprowadź i kontrolę paszportów na granicach gminy 09.01.2019, 20:40
Jedź Kamilu szukać K2 w Himalajach... Na stronie Urzędu Gminy i GDK już są informacje o niedzielnym programie?
hamuj się psychopato!!!
hamuj się psychopato!!! 09.01.2019, 20:29
Miler czy Nikitiński wydał ten zakaz wstępu? Zaczynasz od "wypad pajacu" a dalej sznur czy Słowacja?
♠♣♠
♠♣♠ 09.01.2019, 20:34
A gówno cie to obchodzi debilu.
hamuj się psychopato!
hamuj się psychopato! 09.01.2019, 20:42
Przegapiłeś porę leków i ci się agresor uruchomił? Mnie interesuje, jak grozisz dziennikarzom, którzy niedzielnych obiadków z władzą nie jedzą...
♠
09.01.2019, 21:02
A g*** cie to obchodzi.
a mnie obchodzi
a mnie obchodzi 09.01.2019, 22:15
zastraszanie przedstawicieli mediów niezależnych od "pogromców gangu żebraków o kulach" jednak obchodzi...
ASF
ASF 09.01.2019, 20:18
Najlepiej to z nienawiści zapolujcie na niego w ramach odstrzału dzików!
kuciak
kuciak 09.01.2019, 20:20
Będą "odstrzeliwać" jak na Słowacji...
sabotaż
sabotaż 09.01.2019, 20:14
Fakty są takie że żadnych artykułów w informacjach nie ma ani na stronie gminy a ni odległego mu GDK. Kilka dni do imprezy ale informacji o programie nie ma?
Juras
Juras 09.01.2019, 20:09
To by znaczyło, że Sawaryn i jego wicki są przeciw !!!
walesa
walesa 09.01.2019, 20:19
Oni są za, nawet i przeciw!
nie ma
nie ma 09.01.2019, 18:15
Mnie się wydaje że oni o prostu nie ogarniają tematu. Jak i innych
Zapalić sygnały błyskowe o 20:00
Zapalić sygnały błyskowe o 20:00 09.01.2019, 17:20
Czyli o 20 światełko do nieba. Niech w rym dniu policja włączy się w akcję i zapali niebieskie światła o 20 żeby dzieci się cieszyły a nie tylko zabezpiecza po bokach na zasadzie że nie wchodzimy na teren imprezy czas zabawy yo szczytny cel a pokitykę na bok odstawić tu jest Gryfino a nie Warszawa i wojewódzki niech patrzy sobie na Szczecin a nie Gryfino
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 09.01.2019, 17:06
baćela jak połacze te fakty plus andrych to gońcie z tąd jak najdalej BO NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.01.2019, 17:03
pokazuję wam suche fakty li tylko fakty ha ha ah rwszta to trylko cyrk jude cyrk ha ah ah
Cześć
Cześć 09.01.2019, 21:04
Ty chyba sobie internet wrescie w zyciu podłączyłes taka podanieta
ajwaj aleluja i kaczorowi w dupę ha ah ah
ajwaj aleluja i kaczorowi w dupę ha ah ah 09.01.2019, 16:35
to nawt nie pachnie to *** ha ahah http://www.skarbowcy.pl/blaste… z tym kaczorem to dla tych z jednym okiem ha ha ah
OTUA
OTUA 09.01.2019, 16:28
Ha Ha tak nawiasem mówiąc to kontrola w fundacji by się przydała bo coś tu brzydko pachnie. Poparzcie na koszty fundacji itd itp...
rzuć błotem, zawsze coś się przylepi...
rzuć błotem, zawsze coś się przylepi... 09.01.2019, 16:46
"brzydko pachnie" - za to wokół smerfetek prezesa banku pachnie "perfumą" za 65 tysi...

A konkretnie?
Pisowska latryna nadzoruje banki w Polsce.
Pisowska latryna nadzoruje banki w Polsce. 09.01.2019, 20:14
To płatne call girls zatrudnione na państwowych etatach za moje pieniądze. NBP przypomina burdel. Obleśniakowi jedna nie wystarczała. A i tak nie odwróci swojej roli w aferze KNF . To capo di tutti capi.
OTUA
OTUA 09.01.2019, 17:12
To powiedz ile to jest ponad 126 mln na lokacie przez rok w banku a potem to na działalność fundacji ?
Ogarnij się cymbale
Ogarnij się cymbale 09.01.2019, 17:51
Powinni dokładać z tej fundacji do oprocentowania co by banki sponsorować i kaczystowskie bizancjum?
rzuć błotem, zawsze się coś przylepi...
rzuć błotem, zawsze się coś przylepi... 09.01.2019, 17:29
a co - to źle? Sawaryn w Gryfinie trzyma na lokatach i nie wiesz, ile zarobiła gmina na procentach - ani na co poszły...
No ale zamiast niedomówień "byle obrzucić błotem, zawsze coś zostanie" powiedz -
1. mieli nie trzymać w banku tylko w skarpecie?
2. Mieli nie mieć oprocentowania, tylko na zerowym?
3. Mieli brać na działalność fundacji z kwoty zebranej, czy z oprocentowania?

No i skończ z takim obrzucaniem niedomówieniami - podaj fakty i konkretne zarzuty...
WOSP
WOSP 09.01.2019, 15:45
A kto odpowiada za impreze jak nie sztab WOSP i jego szef Filip Jóźwik . ..... wiec co tu gmina ma do gadania ???
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 09.01.2019, 16:47
che che - ta gmina ma do gadania ale nigdy na temat...
♠
09.01.2019, 14:18
Pikuś i jego koledzy muszą odejść!!!
cały tercet
cały tercet 09.01.2019, 14:22
Odejdą całym tercetem. Tylko który jest pikusiem?

Pozostałe