W dzień zakochanych upuszczą krew

  • 10.01.2019, 20:16 (aktualizacja 10.01.2019 21:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W dzień zakochanych upuszczą krew
Kolejna, uroczysta akcja pobierania krwi w Ekipowym Punkcie Poboru Krwi w Gryfinie przewidziana jest w walentynki 14 lutego 2019 r.

14 lutego w godzinach 07.30 - 11.30 na wszystkich gryfińskich krwiodawców, którzy podzielą się tym najcenniejszym darem jakim jest krew, czekają miłe niespodzianki.

Jest o kolejna akcja zainicjowana przez gryfińską wolontariuszkę Ewą Lewczuk we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie .

Przypominamy, że w Gryfinie krew można oddać w każdy czwartek w EPPK , ul. B. Chrobrego 52, w godz. 07.30 – 11.30.

Justyna Gębka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dyl
dyl 12.01.2019, 11:24
Za katechezę w szkołach Kościół każe sobie płacić, nie ma honorowego nauczania wiernych. Oddałem honorowo kilka litrów krwi, ale wkurza mnie, że moja bezinteresowność traktowana jest jak frajerstwo. Do tego dochodzą głosy, że państwo sprzedaje krew za granicę.
Żaden klecha krwi nie oddaje, ale jest pierwszy w kolejności aby w razie
potrzeby z niej skorzystać.
dyl
dyl 11.01.2019, 08:54
Ewa, ile oddałaś honorowo krwi ?
cyrulik sewilski
cyrulik sewilski 10.01.2019, 23:40
Bardzo lubię puszczanie krwi!
jawaj hahahah
jawaj hahahah 10.01.2019, 22:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

przyjezdny
przyjezdny 10.01.2019, 22:08
Świetna akcja! Popieram! Czy bezpośrednio po oddaniu krwi można bezpiecznie prowadzić samochód? Chodzi mi o osłabienie.
John
John 10.01.2019, 22:02
No i good:)
spoko gość
spoko gość 10.01.2019, 22:01
Fajnie, że istnieją tacy dobrzy młodzi ludzie w naszym mieście Gryfinie.
Gość
Gość 10.01.2019, 21:59
Skoro krew ratuje życie ludzkie to dlaczego jest tańsza niż woda ? Ludzi szanuje się gdy się im dobrze płaci a nie żąda za darmo. Kobiecie, która źle zważyła pierogi w markecie na kwotę 1, 14 zł, grozi 2 LATA WIĘZIENIA, ale bezcenną krew macie oddawać za darmo. Zastanówcie się i ceńcie się bardziej.
do gościa z 21.59
do gościa z 21.59 11.01.2019, 08:25
Wež odpowiedzialność za własne czyny i słowa, przecież możesz oddać krew za pieniądze ! Wątpię,żebyś był dawcą czegokolwiek.
Czy wiesz co znaczy HONOROWY ??
Czy w szpitalu ( w razie potrzeby) dostaniesz krew, czy może HONOROWO ZA NIĄ ZAPŁACISZ ??
proste
proste 10.01.2019, 22:05
cóż, można oddawać krew ale jak widać można też jęczeć i narzekać - wybór należy do ciebie.
gang ogierów spod biedronki
gang ogierów spod biedronki 10.01.2019, 21:36
Będziemy!
Ramzes
Ramzes 10.01.2019, 21:50
Co ty kobieto bredzisz?
gang
gang 10.01.2019, 22:45
Gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem, że odczytałeś moją płeć jako żeńską, przy takiej baczności w lekturze, przy ewentualnych poszukiwaniach miłości, zechce ciebie chyba kombatantka pracy socjalistycznej, bohaterka ZSRR, Zinajda Buraczok Niepełnosprytnaja.

Pozostałe