Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Na co wolontariusze zbierają pieniądze i w jakim celu licytacja podczas 27. Finału WOŚP

  • 13.01.2019, 11:28 (aktualizacja 13.01.2019, 12:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na co wolontariusze zbierają pieniądze i w jakim celu licytacja podczas 27. Finału WOŚP TWS
Niestrudzonych wolontariuszy spotkamy niemal wszędzie. Nie sposób wyjść z domu i się na nich nie natknąć. Pieniądze podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierają w szczytnym celu.

Dzięki zebranym przez wolontariuszy funduszom i wylicytowanym fantom do szpitali trafić mają m.in. rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG, ultrasonografy czy echokardiografy. Sprzęt ma trafić do placówek z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takich, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy i udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grrr
grrr 14.01.2019, 01:48
Ci którzy zazdroszczą, mam do was jedno zadanie - spytajcie swojego proboszcza gdzie są pieniądze z tacy, mszy, kolendy, opłat za usługi duszpasterskie. Państwo płaci im pensje. Podobnie działa Caritas i cisza. Dzięki Owsiakowi mamy wyposazone szpitale. Co by w nich było żeby nie orkiestra, nawet w takim Gryfinie.
pozytywny
pozytywny 14.01.2019, 01:30
Trwa jeszcze liczenie pieniędzy zebranych do skarbonek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale już wiadomo, że mimo deszczystej, zimnej pogody mieszkańcy Gryfina i gminy znowu okazali serce.
Liza
Liza 13.01.2019, 20:09
Łatwo siedzieć w domu i wypisywać, może by tak pokazać młodzieży jak zbierać BRAWO NASZA MŁODZIEŻY mimo brzydkiej pogody działacie i działajcie tak długo. A wystarczy pójść do którego bądź szpitala żeby zobaczyć efekt tej zbiórki, dopóki nie musimy korzystać to nie wiemy jak to dużo nowoczesny sprzęt a zwłaszcza dla maluszków. BRAWO BRAWO.
dno
dno 13.01.2019, 20:00
i jak zawsze te oszołomione dzieci zbierały tylko pod kościołami!!!!!!!!!!! żenada
Miłujmy się. Szanujmy się. Tak jak chciał Jezus, Budda, Gandhi.
Miłujmy się. Szanujmy się. Tak jak chciał Jezus, Budda, Gandhi. 13.01.2019, 23:15
Księże, to dzień pokoju i miłości. Opanuj swój mózg. Najlepiej pomódl się, to jak mantra. Uspokoi cię.
do oszołoma
do oszołoma 13.01.2019, 20:59
uprzejmie księdza informuję, że plac Barnima jest koło kościoła. "oszołomione" moga być dzieci po dawce nienawiści zamiast miłości na katechezie.

A JAK KSIĄDZ ZACZNIE ZBIERAĆ DATKI NA MIĘDZYODRZU - WTEDY BĘDZIE POUCZAŁ INNYCH, GDZIE MAJĄ ZBIERAĆ W NIEDZIELĘ...
20 grszy Rafała
20 grszy Rafała 13.01.2019, 14:51
Na co zbierają ??? Głupie pytanie . Na nowego LAND ROVERA dla Jurusia !!!!!
Kolo
Kolo 13.01.2019, 18:13
Czy oblepi go serduszkami?
Odrobina dobroci i pokory nikomu nie zaszkodziła.
Odrobina dobroci i pokory nikomu nie zaszkodziła. 13.01.2019, 17:45
Widzę, że księdzem targają niskie uczucia i wartości. Zawiść i nienawiść to zły doradca. Bądź człowiekiem a jeszcze lepiej bądź dobrym człowiekiem. Wejdziesz wtedy do raju i bez tych swoich tajemnych rytuałów. Tak bardzo zazdrościsz ? Tak ci żal, że to nie ty ?
Małgosia i Romek.
Małgosia i Romek. 13.01.2019, 17:39
Proszę księdza niech ksiądz przestanie. Z takim zdaniem spotkały się moje dzieci na lekcjach religii w tym tygodniu.. Po szybkiej konferencji ustaliliśmy, że jeżeli się to powtórzy albo podobne wynaturzenia to dzieci jeżeli nie chcą nie będą chodziły na religię. A nie chcą.
Zawsze jakiś cel
Zawsze jakiś cel 13.01.2019, 17:21
Zawsze jakiś cel
Jola
Jola 13.01.2019, 14:02
Jeszcze tu zapytam. Mam dylemat. Jaka nakładka na profilowe? Jurek czy dzik? Sama nie wiem... A wy co macie?
podziwiam
podziwiam 13.01.2019, 13:43
Brawo wolontariusze! Brawo!
AB
AB 13.01.2019, 13:30
Brawo! Cudowni młodzi ludzie! Pozdrawiam!
wolontariusz
wolontariusz 13.01.2019, 13:02
Wyobrażam sobie twarz tych dzieci którym pomagamy.
smutny
smutny 13.01.2019, 12:37
Wrzuciłem jak co roku do puszki, ale już na licytacje mnie nie stać.
Car
Car 13.01.2019, 17:15
Weź nadgodziny w pracy następnym razem i odkładaj co miesiąc, a będziesz zamożniejszy i spełnisz marzenia.

Pozostałe