Złote serduszko wylicytowano za ponad 3 tysiące złotych

  • 13.01.2019, 22:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złote serduszko wylicytowano za ponad 3 tysiące złotych fot. TWS
Zmarznięci wolontariusze wpadali do Klubu Nauczyciela w Gryfinie na herbatę, kawę i drobne przekąski. W klubowej kuchni wolontariuszami opiekowali się Joanna Kida i Robert Rawdanowicz, wolontariusze „Szlachetnej Paczki” oraz jak zwykle gospodyni klubu Ela Smirnow. Na placu Barnima bardzo sprawnie zorganizowano licytację przedmiotów i serduszek.
Zainteresowanie spore, m.in. kosz ze słodyczami wylicytowano za 300 złotych, a srebrne serduszka powyżej tysiąca złotych (1.100, 1.500 zł). Drewniany barek trafił do nowego właściciela za 350 zł. Złote serduszko wylicytowano za ponad 3000 zł.
Niestety po chwilowej bezdeszczowej przerwie, rozpadał się ulewny deszcz i pojawił się zimny wiatr. Światełko do nieba zgodnie z prośbą Jurka Owsiaka było w nieco innej formie, bez użycia środków pirotechnicznych. Ogniki zakończyły 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sprawiedliwy
sprawiedliwy 14.01.2019, 21:47
MAFIA RZADZI MAFIA RADZI MAFIA NIGDY CIE NIE ZDRADZI MAFIA MA DLUGIE RECE WYJSCIE TYLKO NOGAMI DO PRZODU
światełko do nieba
światełko do nieba 14.01.2019, 14:54
Świeć panie nad duszą Adamowicza.
 oo
oo 14.01.2019, 10:17
Frekwencja porażająco mała.Ludzie już nie chcą dawać i siedzą w domach.
Ja
Ja 14.01.2019, 08:45
Aktywisci z Czepina nadal są aktywni ,wielkie brawa za wolontariat w WOŚP ,zresztą od wielu lat ,zazdrośnica z zabnicy będzie musiala to przełknąć .
ulala
ulala 14.01.2019, 08:39
brzydal!!!
farsa
farsa 14.01.2019, 08:17
słynni aktywiści z czepina. najpierw prawa reka proboszcza a potem puszeczki...
!!!!
!!!! 14.01.2019, 19:37
Farsa: ileż jest W tobie nienawiści czepiasz się ludzi od których należy brać przykład .
Fio
Fio 14.01.2019, 18:54
Właśnie widzimy jakie mowa nienawiści ma żniwa w Gdańsku. Cholerne zazdrośnice niech pilnują swoich nosków. Co Wam to daje? radość, że plujecie na innych. Brak słów za poziom tych osóbek marnych...
X
X 14.01.2019, 16:10
Po co Ci ta nienawiść, po co , nakarmłlaś się nienawiścią ,to dobrze,a Oni zebrali pieniądze na WOSP
ojej
ojej 14.01.2019, 10:31
dla mnie trudniejsze jest pogodzenie wiary w Jezusa Chrystusa z nienawiścią do pomocy dzieciom i ludziom starym.
A tobie trudno zrozumieć zbieranie na WOŚP? Ekskomunikę byś nałożyła?
spokojny
spokojny 14.01.2019, 00:42
po mocnych trunkach tak jest gorąco
żebro
żebro 14.01.2019, 00:44
Nie jest gorąco, tylko wtedy nie odczuwa się zimna. A to różnica.
miks
miks 14.01.2019, 00:07
Ale facetowi gorąco w tym krótkim rękawku!
Nadzieja
Nadzieja 14.01.2019, 00:07
Smutne zakończenie w Gdańsku. Współczucia dla całej rodziny....
Memory
Memory 14.01.2019, 00:05
To następne pokolenia. Ja w WOŚP grałem w latach 1994 do 1997. Teraz robi to syn i córka. Tylko miłość, empatia, pomoc, solidarność ludzka zwyciężą zło.
Juras
Juras 14.01.2019, 00:00
Dobro rodzi dobro, no i do tego wspaniała zabawa.

Pozostałe