Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Rozpoczęli likwidację szkoły w Stołecznej

  • 25.01.2019, 14:50 (aktualizacja 25.01.2019, 18:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozpoczęli likwidację szkoły w Stołecznej
Uchwałę o zamiarze likwidacji Szkoły Podstawowej w Stołecznej podjęli dziś na sesji radni Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju. Projekt uchwały pojawił się nagle. Radni dostali do wglądu nowe zmiany o godz. 9 rano 25 stycznia 2019 r.

Dwóch radnych było przeciw, a trzech się wstrzymało. 10 radnych głosowało za.

Aby zamknąć SP w Stołecznej, a potem ewentualnie przekształcić ją w 3-klasową, potrzebna jest pozytywna opinia Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Władze wszelkie zmiany muszą załatwić  do końca lutego 2019 r., na pół roku przed rozpoczęciem roku szkolnego, kiedy to mają nastąpić zmiany.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tanczacy z Wilkami
Tanczacy z Wilkami 08.02.2019, 20:15
Zbierzmy sie i odwolajmy rade łacznie z marjonetka Wróblem. Podejmujac takie decyzje nieiech wiedza ze sie nie damy i nie pozwolimy im rozpierdzielic naszej Gminy. Ich decyzje to tak jak Bolszewicy w 39-43 r. Wymordowac Polska elite a barany same pujda. Nie bedzie Kowalski z Wroblem plul nam w twarz
Rozczarowanie
Rozczarowanie 28.01.2019, 19:58
Mówił i obiecywał i dlatego wygrał. Zamydlil ludziom oczy a teraz za to zapłaci. Komu mówił ten już wie co robić i teraz widzi jakie jest prawdziwe jego oblicze. I to nie jest jedna osoba....
Niecierpliwość
Niecierpliwość 28.01.2019, 09:20
Nie przypominam sobie w kampanii żeby B.W. twierdził i zapewniał, że utrzyma szkoły. Podajcie konkrety--może ulotka wyborcza? Reorganizacja szkół --o to już bliżej. Czekam
korektor
korektor 27.01.2019, 00:19
Wprowadzenie w takim trybie uchwały odbieram jako nieczystą zagrywkę radnych.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.01.2019, 19:48
Wazeliniarstwo Bartka w kierunku p. Zgody było żenujące. Na szczęście P. Jurek przedstawił zetelna informacje o planach Powiatu wobec drogi powiatowej w kierunku Gogolic.
Twój wyborca
Twój wyborca 25.01.2019, 19:02
Brawo, wszystko po cichutku, szybciutko. Mam nadzieję Bartek, że wspiąłeś się wysoko, żeby jeszcze niżej i z większym hukiem upaść nisko. A najśmieszniejsze jest to, że dobrze Ci życzyłam, oj głupia ja. Jedno pocieszenie: Ty jesteś głupszy.
B.
B. 25.01.2019, 19:57
I po co to obrażanie? Trzeba ratować finanse gminy? Jak to zrobić? Każdy by chciał ocieplenie budynków, nowy sprzęt, ale nas na to nie stać! Trzeba coś zrobić aby gmina nie zbankrutowała. Już jedna w wojeówdztwie była taka zadłużona, zę ją w tym roku rozwiązali. Nie mozemy dopuścić do takiej sytuacji!
wyborca
wyborca 25.01.2019, 18:38
Nie na to się umawialiśmy podczas kampanii wyborczej!
radny
radny 25.01.2019, 18:13
Poprzedni burmistrz Zbigniew Kitlas nie miał odwagi zrobić porządku, to teraz ktoś musi posprzątać. Nadal przecież będziecie mieli swoją szkołę, ale trzy klasy i przedszkole. Starsze dzieciaki będą miały lepsze warunki w Góralicach. Szkoła nadal będzie. Likwidacje trzeba zrobić, bo taka jest procedura. Wszytko idzie w dobrym kierunku.
do radnego
do radnego 26.01.2019, 00:12
a tak realnie ilu uczniów będzie w tej pierwszej , drugiej i trzeciej klasie? 7-10 uczniów no może 20 . czy to jest wtedy sens utrzymywać taki budynek? może lepiej pozostawić oddział przedszkolny w świetlicy , która i tak stoi nie używana a koszty utrzymania są również za nie wykorzystany budynek.
nszz
nszz 25.01.2019, 17:44
ten Kowalski to wyjątkowo bezczelnie zabierał głos ludziom. Co on sobie myśli że to jego Rada Miasta. Wyjątkowy gbur. A wróbel wreszcie pokazał swoje prawdziwe oblicze..co innego przed wyborami a co innego po wyborach..traci ten młody człowiek na wiarygodności...i daje się sterować ormowcowi z Góralic.
gazi
gazi 25.01.2019, 18:05
Nie pisz bzdur, każdy cio chciał to się wypowiedział. Od tego jest przewodniczący aby pilnować porządku!
czes
czes 26.01.2019, 00:17
ale takie zastraszanie, że jest taki dobry, iż pozwala mieszkańcom zabrać głos na sesji to jest w porządku? szkoda że nie ma materiałów dostępnych z posiedzeń komisji, wtedy byśmy wiedzieli kto dyktuje tępo w gminie, oraz który radny jak się wypowiada, ale utajnianie ma swój cel by trzymać mieszkańców w niewiedzy, może powinno być również nagranie live z komisji z polepszonym dźwiękiem, nieraz słabo słychać co mówią radni
W.K.
W.K. 25.01.2019, 16:43
A co tak nagle?
kuk
kuk 25.01.2019, 18:06
Co nagle
to po diable!
wyborca
wyborca 25.01.2019, 16:19
wreszcie ktoś się bierze do roboty brawo
gdzie konsultacje społeczne
gdzie konsultacje społeczne 25.01.2019, 18:22
Tylko dlaczego zaczyna od końca?
Baron
Baron 25.01.2019, 15:32
Macie swojego Bartka ktory jest tylko marionetka w tym chorym układzie. Daliście się nabrać w kampanii wyborczej. Kowalski nie miał szans w wyborach za numer sprzed 4 laty to wykorzystał Wróbla i teraz spokojnie zza miedzy rządzi ta zbankrutowana gmina ... Na koniec i tak wszyscy będą wieszać psy na Bartku ... Bo to on obiecywał w kampanii że nic nie ruszy szkół ...
mos