Przedszkolaki dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka

  • 27.01.2019, 12:45 (aktualizacja 27.01.2019, 13:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przedszkolaki dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka fot. TWS
W Klubie Osiedlowym „Regalica” na Górnym Tarasie w Gryfinie gwarno i wesoło. Maluchy z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka zostały zaproszone przez przewodniczącą klubu „Senior” Krystynę Pijankę na spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Były tańce, piosenki, wierszyki o dziadku i rowerku, o babci i jej opowiadaniach, po których śni się tak pięknie, o obustronnej miłości i o tym, że jak świat długi i szeroki to babcia i dziadek są zawsze najwspanialsi.
Po występach, które były nagradzane gromkimi brawami, dzieci wręczyły każdemu z obecnych małe niebieskie serduszko, a wraz z nim moc dobrych życzeń. Do tych dziecięcych życzeń dołączyła się dyrektor przedszkola Jolanta Krzak.
Za wszystkie życzenia, za piękny występ, który dostarczył obecnym tyle wzruszeń, paniom wychowawczyniom, dzieciom i rodzicom podziękowała Krystyna Pijanka.
Po wyjściu przedszkolaków, dziadkowie i babcie szampanem wznieśli toast za Nowy Rok, życząc sobie zdrowia i jak najwięcej dobrych chwil. Tadek Wasilewski, którego zabraknąć nie mogło, przygotował melodie do tańca. No bo jak nie tańczyć, kiedy karnawał jeszcze trwa.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (51)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prezent od Mnietka
Prezent od Mnietka 28.01.2019, 01:23
A burmiszcz podwyższył emerytom ceny biletów na Lagunę.

Pozostałe