Jej auto spadło ze skarpy i dachowało

  • 02.02.2019, 22:48 (aktualizacja 03.02.2019, 01:22)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jej auto spadło ze skarpy i dachowało
Dzisiejsze (2 lutego 2019 r.) opady śniegu spowodowały utrudnienia na drogach. Doszło do kilku kolizji. Najgroźniej wyglądało dachowanie volkswagena passata.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17 na drodze krajowej nr 31 na granicy gmin Gryfino i Widuchowa, niedaleko Krzypnicy. Kobieta kierująca volkswagenem zjeżdżając z góry nie opanowała auta, które wpadło w poślizg. Samochód spadł ze skarpy, po drodze dachując.

Kobieta wyszła z pojazdu o własnych siłach. Od policjantów otrzymała mandat za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

-
- 05.02.2019, 11:26
Niech lepiej poprzestanie na jeździe wózkiem sklepowym, bo następnym razem kogoś zabije.
artza
artza 05.02.2019, 07:36
Nie przyjąłbym mandatu...
doświadczony
doświadczony 05.02.2019, 10:18
To w sądzie byś niestety przegrał!
artza
artza 05.02.2019, 11:57
Nie sądzę... Nie ma osób poszkodowanych...
drobna uwaga
drobna uwaga 05.02.2019, 12:53
To sąd sądzi ;)
brrrr
brrrr 04.02.2019, 22:01
Spaść z takiej skarpy samochodem... Widziałem po wszystkim jak tam wysoko
kierowca który zrobił korkociąg mimo woli
kierowca który zrobił korkociąg mimo woli 04.02.2019, 13:06
Nie chciałbym być w skórze tej pani bo wiem jak się da***e i jakie to uczucie!
OLo
OLo 03.02.2019, 21:50
A co z kierowcą, nie ma żadnych informacji-dlaczego?
blacha
blacha 03.02.2019, 21:46
Spoko, poklepie się tu i tam, parę kilo szpachli i będzie jak nówka.
Kierowca
Kierowca 03.02.2019, 13:23
Panie redaktorze w artykule jest błąd ,bo kierowca jechał pod górę,a nie z!!!!
na marginesie
na marginesie 03.02.2019, 13:42
Pod góre to niemożliwe wypaść w poslizg.
JANKO
JANKO 03.02.2019, 12:12
"A wy zza Buga też swoje przeszli"
......
...... 03.02.2019, 10:13
biedny kierowca.nie dosyć że będzie ją kosztowała naprawa to jeszcze mandat .tu wykładnia policji jest nietrafna .co znaczy bezpieczna prędkość .a co zarząd dróg ,ze nie zabezpieczył.przy 5km/h również auto wpadnie w poslizg.miałem przypadek ,ze przy 10km/h wyskoczyłem z auta i zapierając się o podłoże wyhamowałem poślizg .autentyk
Maja
Maja 03.02.2019, 09:10
Nie należy grupować ludzi ze względu na płeć. Jakie ma znaczenie,że to była kobieta?
kier
kier 03.02.2019, 01:23
Widziałem jak leżało, zatrzymałem się, ale już taśmą było ogrodzone i nikogo w aucie nie było.
ostrożny
ostrożny 03.02.2019, 00:32
A co nie widziało co dziś się działo o 17?! Przecież to była śnieżyca!

Pozostałe