Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Na łuku samochód z małżeństwem wypadł z drogi. Pasażerka w szpitalu, a kierowca z mandatem

  • 13.02.2019, 10:18 (aktualizacja 13.02.2019, 12:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na łuku samochód z małżeństwem wypadł z drogi. Pasażerka w szpitalu, a kierowca z mandatem il.
-Na drodze krajowej nr 31 kierujący najprawdopodobniej stracił panowanie nad autem i znalazł się poza pasem drogi. W fordzie podróżowało małżeństwo. Obrażenia odniosła pasażerka pojazdu. Lekarz zakwalifikował je do dni 7. Zdarzenie zakończyliśmy mandatem karnym - informuje asp. sztb. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy Komendy Policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło dziś 13 lutego rano  na odcinku drogi krajowej nr 31 pomiędzy Widuchową a Lisim Polem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kapal
kapal 17.02.2019, 11:28
Błędy zdarzaja sie wszytkim. Kto nie grzeszy niech pierwszy rzuci kamieniem.
Leszek
Leszek 17.02.2019, 10:46
Może im jakiś zwierzak wyskoczył bo i tak często bywa.
dziwne
dziwne 17.02.2019, 00:26
I nawet tego dnia ślisko nie było.
władeczek
władeczek 15.02.2019, 13:30
a co to za zdjęcie ? nie macie swoich czy nie rozróżniacie modeli samochodów ?? bo na dachu lezy OPEL CORSA
konkurencik
konkurencik 15.02.2019, 13:47
A co to za uwaga? Nie potrafisz czytać podpisów pod ilustrację?
bach
bach 13.02.2019, 23:25
Jak czytam niektóre komentarze to jestem zdumiony. Odpowiednie służby potrzebują czasu, żeby dokładnie określić przyczyny danego zdarzenia drogowego. Zbierane są informacje, ustalane możliwości. Niektórym z Państwa wystarczy na to jedna minuta.
Uwierzcie, ze mozna byc skoncentrowanym...
Uwierzcie, ze mozna byc skoncentrowanym... 13.02.2019, 22:46
Mimo, ze jest osoba z obrazeniami napisze coa oczywistego. Nauczcie sie myslec za kierownica, bo kiedys sie wszyscy pozabijacie mistrzowie kierownicy!
mm
mm 13.02.2019, 23:08
Święta racja.
Majk
Majk 13.02.2019, 15:11
"Lekarz zakwalifikował je do dni 7." - ktoś mógłby wyjaśnić o co chodzi?
Ja
Ja 13.02.2019, 18:08
Uszkodzenie ciała do 7 dni - mandat, powyżej 7dni to sąd orzeka
Aa
Aa 13.02.2019, 14:29
Czlowiek ma wypadek to jeszcze ch.j mandat mu wypisza! Patologia!! Aby tylko *** mandacik
mundurowy
mundurowy 13.02.2019, 14:34
Skoro stanowił zagrożenie dla ruchu drogowego to słusznie.
bach
bach 13.02.2019, 13:43
Smutne.

Pozostałe