Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Uderzył w dzika i samochód nie nadaje się do jazdy

  • 08.03.2019, 19:53 (aktualizacja 08.03.2019, 21:18)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uderzył w dzika i samochód nie nadaje się do jazdy
W tym miejscu często dochodzi do kolizji z dzikimi zwierzętami. Sporo odnotowano zderzeń właśnie z dzikiem. Do takiego wypadku doszło w Daleszewie na wjeździe do Nowych Brynek na drodze krajowej nr 31.

W dzika uderzył ford fiesta. Samochód nie nadawał się do dalszej jazdy. Policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło wieczorem 7 marca 2019 r.

Martwego dzika zabrał zarządca drogi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mec
mec 10.03.2019, 12:43
Jeżeli był znak ostrzegawczy uwaga zwierzęta to jest pozamiatane inaczej ma się sytuacja w przypadku braku takiego znaku ostrzegawczego
Chytry Lis
Chytry Lis 09.03.2019, 23:44
Wychodzą dziki z lasu bo jest odstrzał , dziki od tak sobie nie biegają , to taka leniwa ***.
Myśliwi wpędzają dziki na drogę , wystarczy sprawdzić kto polował w tym rejonie o tej porze i pociągnąć do odpowiedzialności za nieumyślne spowodowanie kolizji, chociaż myśliwy powinien wiedzieć , że jak nie trafi to zwierze pobiegnie na drogę.
Każdy myśliwy powinien się wpisać chyba w kole łowieckim kiedy i gdzie będzie polował.
Ja bym brał ich za d.... mam dość już tego ich strzelania po pijaku, ciekawe jest to , że nie polują na starą zwierzynę na którą powinni bo im zęby w taką nie wchodzą, kłusują na młodziutkie mięsko.
Taka prawda.
Kierowca
Kierowca 10.03.2019, 21:08
Tam dziki zawsze a złaszacza po zmroku i rana przechodzą przez drogę w poszukiwaniu jedzenia. A nie jak napisałeś że dziki wychodzą na drogę bo jest odstrzał. Więc zastanów się co piszesz .
jest rozwiązanie zagadki
jest rozwiązanie zagadki 10.03.2019, 21:16
To wina tego co dokarmia!
Ziutek
Ziutek 09.03.2019, 23:30
Cza było jechać 2/h
PoPIS
PoPIS 09.03.2019, 21:25
Na tym odcinku kierowcy aż się palą aby wyprzedzać i wciskać gaz do dechy. Kilka lat temu na tym odcinku jeden mnie wyprzedał i na końcu wpadł na dzika...
Wniosek
Wniosek 09.03.2019, 13:49
Wieczorem... czy to poza miastem, czy przez las mądry kierowca bierze nogę z gazu. Szkoda nie tylko auta ale i zwierząt.
Kiero
Kiero 09.03.2019, 12:31
Strzelac. Strzelac i jeszcze raz strzelac. Jest kwik obroncow, ze dzikow coraz mniej. A prawda jest taka ze widuje ich coraz wiecej w ostatnich latach. Tez mam na koncie jednego martwego i skasowane auto wiec jak najbardziej jest za waleniem z czeskiej cinżkiej w dzikie swinie.
Adam
Adam 09.03.2019, 13:52
Gdybys myślał.... to jechalbys z taką prędkością żeby móc się zatrzymać... Dlatego nie żal mi takich.
Kiero
Kiero 09.03.2019, 20:49
No podejrzewam ze Ty maksymalnie to rowerem jezdzisz dajac takie magiczne porady.
Bokolot
Bokolot 11.03.2019, 20:31
On jest za glupi nawet na rower
pero
pero 09.03.2019, 13:08
No to ustrzelił kierowca. Zadowolony?
człowiek
człowiek 09.03.2019, 08:48
Za to powinni płacić obrońcy praw wszystkich poza prawami ludzkimi.
driver
driver 08.03.2019, 23:14
Czasem nie ma czasu na reakcję. A jak jest już czas, to może lepiej hamować na maxa, ale nie próbować omijać, bo może się to skończyć bardzo źle.
uczytel
uczytel 08.03.2019, 22:55
Gdyby wiedział to by wolniej jechał. Gdyby uczył się fizyki w szkole, wiedziałby że jadące 80 km/h 1, 5 tony przebywa w ciągu 1 sekundy ponad 22 m. Jeżeli w nocy, 10 m przed maskę auta wybiega z zarośli zwierzę to mamy niecałe pól sekundy na reakcję kierowcy i układów samochodu (zadziałanie kierowniczego, hamulcowego). Bezwładność masy auta nie pozwoli na ominięcie lub zatrzymanie w tak krótkim czasie. Jedynie daleko posunięta ostrożność i przewidywanie podczas jazdy przez odcinki, gdzie można spotkać zwierzęta (również w ciągu dnia) może uchronić od takich przypadków. Nie sądzę, aby powyższe przekonało niektórych" mistrzów prostej"do ostrożniejszej jazdy, jeżeli jednak choć jeden z nich zastanowi się nad tym i trochę zwolni jadąc długą prosta przez las to być może zapobiegnie podobnym konsekwencjom.
como
como 08.03.2019, 22:08
Naprawi to mu dowód rej. oddadzą.
Gagarin
Gagarin 08.03.2019, 22:06
I w piz..... Du wylądował
Ajwajajwajhu... Jidoprzoduwpiz.... Du
Ajwajajwajhu... Jidoprzoduwpiz.... Du 08.03.2019, 22:02
Jak dzik nie przeżył to go zamknom na 12 lat za zabicie zwierzaka i spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym
Gryfinianin
Gryfinianin 08.03.2019, 21:50
I co teraz. Kto mu odda za szkode
taaa
taaa 08.03.2019, 22:08
Związek Łowiecki!
heh
heh 08.03.2019, 22:56
Jest taka organizacja nazywa się Ludzie przeciwko myśliwym czy jakoś tak. Oni wypłacą. ;-).
KIER
KIER 10.03.2019, 12:48
NIE PISZCIE BZDUR NIE W PROWADZAJCIE W BLAD KIEROWCOW ZA ZWIERZETA DZIKIE ODPOWIADA KOLO LOWIECKI KTORE W TYM REJONIE ZARZADZA DZIKIMI ZWIERZETAMI NA SWOIM REGIONIE NAPEWNO WEZWIJ POLICJE PROTOKOL SPRAWDZ JAKIE KOLO LOWIECKIE JEST NA TYM TERENIE RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY ZGLOS KOLIZJE SWOJEJ UBEZPIECZALNI I PODAJ WLASCICIELA DZIKIEJ ZWIERZYNY W TYM PRZYPADKU KOLO LOWIECKIE
...
... 08.03.2019, 21:04
Dzik jest dziki,
Dzik jest zły,
Dzik ma bardzo ostre kły....
karetka
karetka 08.03.2019, 20:55
A co na to dzik?
123
123 09.03.2019, 11:17
KŁIIIII KŁIIII

Pozostałe