Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Dużo kwiatów na Dzień Kobiet

  • 08.03.2019, 22:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dużo kwiatów na Dzień Kobiet fot. TWS
Dzisiaj w Gryfinie na ulicach można było spotkać wielu panów z kwiatami. Kupowali bukiety albo pojedyncze kwiaty, najczęściej róże, gerbery i przede wszystkim tulipany.

Kwiaty mieniły się kolorami: różowe, pomarańczowe, fiołkowe, czerwone, żółte. Dla żony, synowej, matki i dziewczyny.

Ruch w kwiaciarniach i przy stoiskach z kwiatami spory. Dzień Kobiet. Nieważny kolor kwiatka i ilość. Ważny jest uśmiech i miłe słowa płynące prosto z serca.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Heniek
Heniek 10.03.2019, 09:16
dziś Dzień Mężczyzny,czy któryś z panów dostał od swej lubej chocby flaszkę?
Ruda
Ruda 10.03.2019, 09:38
Dzień mężczyzny jest 30 września. A 10 marca ktoś wymyślił sobie dzień chłopaka. Oficjalnie Dzień Mężczyzny jest we wrześniu. My nie obchodzimy dnia dziewczyny.
mylisz się!
mylisz się! 10.03.2019, 10:09
30 września jest właśnie DZIEŃ CHŁOPAKA - i to od wielu dziesiątków lat!
A "dzień mężczyzny" jest obchodzony we wspomnienie 40 męczenników.
10 marca.

narcyz
narcyz 10.03.2019, 00:30
Trzeba było jak pieski burmistrza chodzić za nim i robić mu zdjęcia jak kwiatki rozdaje.
mimoza
mimoza 10.03.2019, 08:44
Jacyś dziennikarze chodzili po urzędzie i robili zdjęcia jak burmistrz podwładnym dawał kwiatki? Wielu szefów tak robi, co w tym niezwykłego?
facet
facet 10.03.2019, 09:25
Ty "mimoza" hłe hłe ! Nie jacyś dziennikarze, tylko z wiadomej reżimówki. W moim zakładzie pracy ( dużym) szef nie robił sobie fotek podczas wręczania kwiatków kobietom. To jest takie głupie że wręcz ......i dalej nie nauczył się ?
bratek
bratek 10.03.2019, 10:12
Może podwładne byłyby bardziej zadowolone z egzemplarza procedury antymobbingowej i antymolestacyjnej?

Inna sprawa, czy byłby to papierek, czy przestrzegany dokument...
Słyszysz  srutu tutu ?
Słyszysz srutu tutu ? 11.03.2019, 00:43
A najciemniej pod latarnią
plomba
plomba 10.03.2019, 09:50
Chyba że KIm Ir Sen.
Nie ma sukcesów więc wymyślają sztuczne akcje.
hehe
hehe 10.03.2019, 14:07
Podejrzewam że kwiatki kupili za gminne pewnie, niestety prawda jest taka, że ze swojej kieszeni ci chłopcy, to mogą wyciągnąć jedynie węża.
mała rzecz a cieszy:)
mała rzecz a cieszy:) 10.03.2019, 14:51
prędzej dżdżownicę:)
historyk
historyk 09.03.2019, 11:00
Warto zastanowić się nad początkami. Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia!
Fritzl z Austryi
Fritzl z Austryi 09.03.2019, 10:56
Kobiety są jak wino - najlepsze zrobione przez siebie i dojrzałe w piwnicy. ;)
fe
fe 09.03.2019, 16:29
Obrzydliwy dowcip.
mąż
mąż 09.03.2019, 10:54
Musze wam powiedzieć moja żona wręcz nie lubi jak jej kupuje kwiaty w ten dzień. dużą większą radość sprawia jej jak kupuje w kazdy inny dzień, bez okazji.
KK
KK 09.03.2019, 10:33
Przez te wszystkie dyskonty, centrum miasta umiera.Zostaly już tylko apteki, banki.
Szekspir
Szekspir 09.03.2019, 10:30
Puchu marny, ty... hahaha.. nie chcialbym aby mnie ten puch marny na odcisk nadepnął...
Lucek
Lucek 09.03.2019, 10:28
Bardzo kocham kobiety a najbardziej w trakcie.
Redaktórze co z waszą linią indoktrynacji?
Redaktórze co z waszą linią indoktrynacji? 09.03.2019, 10:09
A lewactwo obchodzi?
Kajtek
Kajtek 09.03.2019, 08:59
Żniwa dla sprzedających kwiaty.
Pietrek
Pietrek 09.03.2019, 07:49
A ja zaoszczędzilem.Zamiast kwiatow dałem babie bolca.Zadowolona jak magga w zupie i szczęsliwa jakby skwarkę polizała
Zi
Zi 09.03.2019, 23:01
Jak masz babę z jednym okiem i drewnianą nogą
Regina
Regina 09.03.2019, 02:00
Miło jest dostać kwiatka.

Pozostałe