Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Kulał się po jezdni, a samochód przejechał mu po nogach gdy chcieli go ratować

  • 11.03.2019, 11:33 (aktualizacja 11.03.2019, 18:57)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kulał się po jezdni, a samochód przejechał mu po nogach gdy chcieli go ratować
Kierowca zauważył mężczyznę leżącego na drodze. Zatrzymał się i z małżonką chcieli mu pomóc. W tym samym czasie mężczyzna, leżąc, zrobił kilka obrotów i znalazł się na drugim pasie jezdni. Z naprzeciwka jechał samochód, a kierowca lekko oślepiony światłami tego stojącego nie zdążył wyhamować...

-Zanim ci państwo zdołali mu pomóc, to już samochód jadący z naprzeciwka przejechał mu po nogach. Mężczyzna odwieziony został do szpitala - odpowiada nam asp. sztab. Marcin Karpierz, oficer prasowy powiatowego komendanta policji.

Do wypadku doszło w niedzielę 10 marca wieczorem w Swobnicy (gmina Banie) koło szkoły. Mężczyzna leżący na drodze miał prawie 3 promile alkoholu we krwi.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

melon
melon 16.03.2019, 15:44
piżol , rudy,łaciaty , takie są jego ksywki , gość jest mi winny kasę od około 12 lat , suma nie jest duża , wtedy 312 zł , niechaj wraca do zdrowia , a kasy i tak nie odda
dziwna zabawa
dziwna zabawa 14.03.2019, 19:37
Chciał się zabawić w ciuciubabkę i omal nie stracił nogi.
dżdżownica
dżdżownica 14.03.2019, 11:12
Alkohol robi z ludzi pełzające zwierzęta!
ej
ej 14.03.2019, 01:51
A dlaczego policja zatrzymała!!, Chodzi nie. pijany, stan wskazujący?.. Ale mam pytanko, dlaczego policja w naszym kochanym kraju, bez powodu podkłada alkomat pod pyzia i karze dmuchać??, ponoć żyjemy w wolnym kraju. .. Spoko nie krzyczcie na mnie, ja też nie jestem za pijanymi za kółkiem. Ale jak nie złamałem przepisów dlaczego mnie zatrzymują, czy oby na pewno żyjemy w wolnym kraju? i czy nie jest to łamanie swobód obywatelskich?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZOPDU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZOPDU 14.03.2019, 08:32
w jakim wolnym kraju ha ha ah OBUDZ SIĘ HA HA AH
Janusz
Janusz 13.03.2019, 13:16
Każdego szkoda, ale rentę otrzyma z naszych podatków, zresztą nie pierwszy ani ostatni.
Jak się kulał
Jak się kulał 12.03.2019, 12:01
to będzie kuśtykał
aa
aa 12.03.2019, 12:11
I trochę wytrzeźwieje w tym szpitalu.
Obie przejechane
Obie przejechane 12.03.2019, 13:28
to na drugą nóżkę nie wypije hehe
Baniak
Baniak 12.03.2019, 05:50
Ten czlowiek nigdy nie trzeżwieje z partnerką tylko szkoda tego kierowcy co go potrącił
bzyko
bzyko 12.03.2019, 10:35
Żałujesz samochodu który przejechał po nogach człowieka?
pyt
pyt 12.03.2019, 04:32
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
przestroga
przestroga 11.03.2019, 14:12
To alkohol robi z ludzi pełzające zwierzęta!
Qla
Qla 12.03.2019, 10:29
Qlajace się
Swobniczanka
Swobniczanka 11.03.2019, 14:07
Alkohol może spowodować że mu najada kiedyś na głowę.

Pozostałe