Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Ewa Adamiak nowym sołtysem

  • 11.03.2019, 21:19 (aktualizacja 11.03.2019 23:22)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ewa Adamiak nowym sołtysem UG Widuchowa
Kandydatka była tylko jedna. W niedzielne popołudnie 10 marca 2019 r. na zebranie wiejskie w Widuchowej przyszło prawie sto osób.

W wyborach sołtysa zgłoszono jedną kandydaturę - Ewę Adamiak. Po tajnym głosowaniu przewodnicząca komisji skrutacyjnej - Barbara Szczawik odczytała protokół z głosowania: na 90 wydanych kart do głosowania oddano 90 głosów ważnych - w tym 90 głosów „za” kandydaturą Ewy Adamiak. Do rady sołeckiej zgłoszono ośmiu kandydatów. W skład siedmioosobowej Rady weszli: Alicja Najcel, Wojciech Szczawik, Alicja Korczyńska, Jadwiga Koszewska, Ryszard Zawadzki, Renata Roman oraz Agnieszka Madej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

licytaja
licytaja 19.03.2019, 23:20
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie Grzegorz Juszczak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-03-2019 o godz. 10:40 w budynku Sądu Rejonowego w Gryfinie z siedzibą przy Grunwaldzka 8, 74-100 Gryfino, pokój 107, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: Anna Kusy-Kłos, położonej przy Marewice , 74-110 Widuchowa, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1Y/00017911/7.
obłuda
obłuda 13.03.2019, 15:02
dyrektorek z krzywina węszyl w szczecinie.... ohyda
Paragraf
Paragraf 13.03.2019, 17:55
On wszędzie węszy, a ohyda w postępowaniu to jego drugie imię, obłuda też. Strzeżcie się tego człowieka.
do vice versa
do vice versa 13.03.2019, 10:52
Mam nadzieję że nie wiesz kto faktycznie "zmanipulował wybory" w okręgu nr 12 Pacholęta, Czarnowko, Marwice, bo chyba nie jesteś tak obłudny(a) żeby tak pisać. Zapytaj Pani ML.jak było z wydawaniem nieostemplowanychn kart.
wyborca
wyborca 13.03.2019, 10:24
Niech się uderzy w piersi "świetliczanka miła" za wybory
echo
echo 13.03.2019, 10:38
i vice versa
służąca
służąca 13.03.2019, 08:57
najwiekszy lizus to szefowa świetlicy...żenująca
gość
gość 13.03.2019, 09:18
Od tego jest świetliczanka aby była m.in. miła!
ua
ua 17.03.2019, 18:23
Może być miła , gorzej, że jest nieuczciwa i fałszywa.
i dobrze ci tak
i dobrze ci tak 17.03.2019, 19:00
To teraz przed sądem będziesz musiał udowodnić swoje "rewelacje".
ua
ua 20.03.2019, 08:00
Skoro tak Pani zareagowała na mój wpis to bardzo on Panią zabolał i zbulwersował. Taka reakcja uświadomiła mi ,że Pani nie jest osobą nieuczciwą i fałszywą, a ten wpis zakłócił Pani spokój, za co bardzo przepraszam. Po takiej reakcji zrozumiałam, że nie powinnam Pani krytykować lecz popierać.
Zmieniam zdanie.
zza miedzy
zza miedzy 12.03.2019, 09:30
W Baniach frekwencja była dwa razy wyższa.
urna
urna 12.03.2019, 05:32
same lizusy. i frekwencja powalajaca..
Widuchowiak
Widuchowiak 12.03.2019, 17:06
Do przewidzenia było. Działaczki z Komisji Wyborczej w Widuchowej będą zarządzać sołectwem Widuchowa. A.K.K. i jej pełnomocnik w pełni się dowartościowali. Zobaczymy ile na tym zyskają mieszkańcy? Dotychczas profity zbierają tylko wybrańcy A.K.K. Wg przysłowia " po trupach do celu"
pluszak
pluszak 11.03.2019, 23:17
A sprawozdanie za poprzednia kadencję złożone?
Bezstronny
Bezstronny 12.03.2019, 18:24
A kogo w tej Gminie to interesuje. Dla mnie sołtys może nie istnieć. Sprawy mogę załatwić w Urzędzie Gminy.
Widuchowiak
Widuchowiak 12.03.2019, 17:08
W Gminie Widuchowa sołtysi nie składają sprawozdań.
zdrowo
zdrowo 12.03.2019, 17:43
Kazdy powinien podsuwmowac swoja działalnośc.
sołtys z sąsiedniej gminy
sołtys z sąsiedniej gminy 11.03.2019, 23:04
Gratulacje!

Pozostałe