Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Pijany przyjechał do Zalando

  • 15.03.2019, 14:51 (aktualizacja 16.03.2019 01:16)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijany przyjechał do Zalando
Aż 1,66 promila alkoholu we krwi miał kierowca cięzarówki, który chciał pracować nietrzeźwy. Kiedy to dotyczy szofera dużego samochodu, to aż strach człowieka bierze aby wyjechać na ulice.

-W środę 13 marca ok godziny 18.38 w miejscowości Gardno przy ul. Innowacyjnej funkcjonariusze Oddziału Prewencyjno-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji podczas czynności służbowych na terenie firmy "Zalando" ujawnili, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, 65-letni mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości - informuje nas Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Policja zatrzymała kierowcy ciężarówki prawo jazdy. Mężczyzną tym zajmie się teraz sąd.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sołtys
sołtys 17.03.2019, 12:41
Bo na trzeźwo w Zalando nie da rady pracować
cha
cha 16.03.2019, 01:00
I dlatego Unia zakazała papierosów mentolowych. To po nich dostali tych promili. To jest oczywiste!!!!!!!!!!!!!!11
women
women 16.03.2019, 00:54
Kierowcy, mężczyżnie to trzeba powiedzieć, że alkohol jest niezdrowy, bo sam nie zrozumie, sam nie wpadnie.Trzeba mu powiedzieć także o setce innych produktów, które są niezdrowe.Musi się odpowiednio wcześniej dowiedzieć, że nie należy jeść drzewa, pić benzyny, czy innego płynu do spryskiwaczy.To skomplikowane dla chłopa.Dobrze, że jesteśmy My, Kobiety.Inaczej wszystko by się zawaliło.
Okoono
Okoono 15.03.2019, 21:33
Szoferowi!!! Kierowcy chyba
women
women 16.03.2019, 00:55
Jakiemu kierowcy?! Na kierowcę to trzeba się odpowiednio zachowywać! Pijakowi albo alkoholikowi raczej!
Piter
Piter 15.03.2019, 18:42
Pewno wezwali jak zobaczyli z kim mają do czynienia.
Jozek
Jozek 15.03.2019, 18:10
Mam bolesną obstrukcję,sfajdałem się w gacie co robić,co robić?
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU 15.03.2019, 17:13
DZIWIĘ SIE ZE KTOŚ NA TRZEZWO TAM PRACUJE HA AH AH
Jęcząca Beata
Jęcząca Beata 15.03.2019, 16:40
Jemu się to po prostu należało!
Pielęgniarze mają wolne
Pielęgniarze mają wolne 15.03.2019, 17:31
Lekarstwa były dziś brane?
Ziutek
Ziutek 15.03.2019, 15:30
to pewnie Heniek bo on nigdy na trzezwo nie jezdzi
ziom
ziom 15.03.2019, 15:13
A co policja robiła na terenie Zalando? To przecież nie droga publiczna i prywatny teren?
Ja
Ja 16.03.2019, 08:47
Może czekali aż wyjedzie na drogę publiczną wszak aby ukarać muszą złapać na gorącym uczynku
Interes