Włamał się do pomieszczenia chłodni

  • 02.04.2019, 12:58 (aktualizacja 02.04.2019, 18:36)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Włamał się do pomieszczenia chłodni igryfino (il) Bulwary Odrzańskie w Widuchowej.
Poszkodowany starty obliczył na ponad 7 tysięcy złotych. Złodziej wykorzystał brak zabezpieczeń.

Złodziej wyłamał kłódkę i dostał się do pomieszczenia chłodni w Widuchowej. Stamtąd ukradł silniki zaburtowe marki Yamaha i Honda oraz 95 sztuk siatek wędkarskich.

Do kradzieży doszło w zeszłym tygodniu. Zgłoszenia na policję dokonano 28 marca 2019 r. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poszkodowany
Poszkodowany 03.04.2019, 20:07
Nie mam pojęcia skąd mają takie informację, same silniki warte 18 tyś., sieci zaś około 40 tyś
Poszkodowany
Poszkodowany 03.04.2019, 16:47
Straty ponad 50 tyś zł.
klaks
klaks 03.04.2019, 17:44
To dlaczego napisali 7 tys?
Knagulec
Knagulec 02.04.2019, 15:37
To ***ec zloczynca tylko guma i przegumować typa
Jakub
Jakub 02.04.2019, 15:30
Siatka wędkarska ?!?!???? Czyli podbierak ????
Rybacy łapią na siatki rybackie a wędkarze łowią na wędki , przynajmniej powinni , no chyba że Widuchowa ma swoje nazewnictwo sprzętu nieznane po za ich obszarem.
Xyz
Xyz 02.04.2019, 19:01
Zbędny komentarz :)
Wędkarz
Wędkarz 02.04.2019, 14:47
Musiał być swojak. Wiedział po co przyszedł. Chyba, że ekolog walczący ze spółdzielniami rybackimi kłusującymi na wodach. Co dopiero była podobna akcja przeciw spółdzielni z Miedwia na Długim.
Prawda?
Prawda? 02.04.2019, 14:46
Znajdą się gdzieś nad Odrą tylko latem i u takich bogatszych co nikt ich nigdy nie kontroluje, bo kto kupi taki silnik-gnojek? Co najlepsze pod nosem wam będą pływać a wy nic nie będziecie mogli zrobić, bo kasa rządzi.
Zzz
Zzz 02.04.2019, 19:03
Zazdrość rządzi się swoimi prawami... człowiek człowiekowi wilkiem...
kryska na matyska
kryska na matyska 02.04.2019, 14:29
Silniki mają numery i prędzej czy później wpadnie!
Wędkarz hobbysta
Wędkarz hobbysta 02.04.2019, 14:49
Wierzysz, że spółdzielnie numerują siatki i nie kłusują ? Cha, cha, cha, cha, cha, cha.
pot
pot 02.04.2019, 14:20
W chłodni było chłodno ale aż się spocił jak wynosił te silniki.

Pozostałe